Rybnik: D1 Młodzik "PLM r.05 gr A Rybnik" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AP Champions RYBNIK 9 21 7 0 2 40:10
2 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 9 18 6 0 3 24:14
3 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 8 15 5 0 3 14:11
4 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 9 12 4 0 5 28:37
5 KS POLONIA MARKLOWICE 9 6 2 0 7 16:42
6 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 8 6 2 0 6 21:29
Kolejka nr 9
2017-10-18/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - AP Champions RYBNIK 2:4
2017-10-18/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:5
2017-10-21/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA -:-
Kolejka nr 9
2017-10-18/16:00 KS POLONIA MARKLOWICE - AP Champions RYBNIK 2:4
2017-10-18/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:5
Kolejka nr 8
2017-10-12/16:30 AP Champions RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 5:0
2017-10-12/16:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 3:1
2017-10-12/16:30 KS POLONIA MARKLOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:5
Kolejka nr 7
2017-10-07/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - AP Champions RYBNIK 1:2
2017-10-08/09:30 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 0:1
2017-10-08/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II - KS POLONIA MARKLOWICE 1:4
Kolejka nr 6
2017-10-04/16:30 AP Champions RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 3:0
2017-10-04/16:30 KS POLONIA MARKLOWICE - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:2
2017-10-04/16:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 0:6
Kolejka nr 5
2017-09-27/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 3:2
2017-09-27/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:2
2017-09-30/12:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II - AP Champions RYBNIK 0:9
Kolejka nr 4
2017-09-21/17:00 AP Champions RYBNIK - KS POLONIA MARKLOWICE 11:0
2017-09-21/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 2:0
2017-09-23/12:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 3:5
Kolejka nr 3
2017-09-18/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS POLONIA MARKLOWICE 12:1
2017-09-18/18:30 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - AP Champions RYBNIK 3:0
2017-10-15/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 0:6
Kolejka nr 2
2017-09-13/17:00 AP Champions RYBNIK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 6:1
2017-09-13/17:00 KS POLONIA MARKLOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY II 5:3
2017-09-16/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 1:3
Kolejka nr 1
2017-09-06/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 10:0
2017-09-08/18:30 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS POLONIA MARKLOWICE 2:0
2017-09-09/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - AP Champions RYBNIK 3:0
Kolejka nr 9
2017-10-21/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA -:-
Kolejka nr 10
2017-10-21/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS POLONIA MARKLOWICE -:-
2017-10-25/16:00 AP Champions RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY II -:-
2017-10-29/14:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-