Bytom: E2 Orlik Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS RUCH RADZIONKÓW 8 24 8 0 0 113:7
2 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 8 15 5 0 3 95:41
3 UKS UNIA STRZYBNICA 8 15 5 0 3 57:40
4 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 8 13 4 1 3 86:42
5 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 8 13 4 1 3 82:48
6 TS SZOMBIERKI II BYTOM 8 12 4 0 4 25:64
7 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 8 9 3 0 5 54:49
8 UKS AP CHAMPIONS BYTOM 8 6 2 0 6 23:132
9 LKS ZGODA REPTY 8 0 0 0 8 9:121
Kolejka nr 9
2019-10-26/13:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 7:7
2019-10-27/13:00 UKS AP CHAMPIONS BYTOM - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:13
2019-10-27/17:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 0:8
2019-11-06/17:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 11:1
Kolejka nr 9
2019-10-26/13:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 7:7
2019-10-27/13:00 UKS AP CHAMPIONS BYTOM - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2:13
2019-10-27/17:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - UKS UNIA STRZYBNICA 0:8
2019-11-06/17:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 11:1
Kolejka nr 8
2019-10-20/09:30 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 8:7
2019-10-20/09:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS ZGODA REPTY 29:0
2019-10-20/13:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:13
2019-10-20/15:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - TS SZOMBIERKI II BYTOM 20:1
Kolejka nr 7
2019-10-09/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 20:2
2019-10-12/11:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 4:3
2019-10-13/13:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS AP CHAMPIONS BYTOM 19:1
2019-10-13/15:00 LKS ZGODA REPTY - UKS UNIA STRZYBNICA 0:15
Kolejka nr 6
2019-10-05/09:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - LKS ZGODA REPTY 3:0
2019-10-05/11:30 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:7
2019-10-06/13:00 UKS AP CHAMPIONS BYTOM - TS SZOMBIERKI II BYTOM 3:0
2019-10-06/13:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - UKS RUCH RADZIONKÓW 2:10
Kolejka nr 5
2019-09-28/09:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 9:4
2019-09-29/11:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - UKS AP CHAMPIONS BYTOM 22:0
2019-09-29/15:00 LKS ZGODA REPTY - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 0:17
2019-09-30/17:30 TS SZOMBIERKI II BYTOM - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 3:0
Kolejka nr 4
2019-09-21/12:30 UKS UNIA STRZYBNICA - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 7:5
2019-09-22/13:00 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:13
2019-09-22/13:00 UKS AP CHAMPIONS BYTOM - LKS ZGODA REPTY 14:3
2019-09-22/13:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:8
Kolejka nr 3
2019-09-19/17:00 UKS UNIA STRZYBNICA - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 6:5
2019-09-19/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - UKS AP CHAMPIONS BYTOM 30:1
2019-09-19/17:00 LKS ZGODA REPTY - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2:34
2019-09-19/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI II BYTOM 21:1
Kolejka nr 2
2019-09-14/09:00 UKS UNIA STRZYBNICA - UKS AP CHAMPIONS BYTOM 16:1
2019-09-14/12:30 APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 9:6
2019-09-14/13:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS ZGODA REPTY 6:4
2019-09-15/13:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. 3:12
Kolejka nr 1
2019-09-16/18:30 UKS UNIA STRZYBNICA - APN OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2:9
2019-11-03/11:00 LKS ZGODA REPTY - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:3
2019-11-03/13:00 KS JSS - SILESIA SP. Z O.O. - UKS AP CHAMPIONS BYTOM 29:1
2019-11-09/09:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI II BYTOM 5:10