Sosnowiec: V liga okręgowa E1 Orlik "wiosna" Grupa 2 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ORBITA BUKOWNO 6 18 6 0 0 45:11
2 AKS GÓRNIK NIWKA 7 15 5 0 2 50:36
3 UKS SŁAWKÓW 7 15 5 0 2 41:20
4 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ 7 12 4 0 3 59:24
5 MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA 6 12 4 0 2 83:16
6 KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA 6 9 3 0 3 55:49
7 BKS SARMACJA BĘDZIN 6 9 3 0 3 23:33
8 SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA 5 6 2 0 3 44:28
9 KRS TKKF ZEW 7 6 2 0 5 60:52
10 UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC 6 0 0 0 6 17:106
11 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 5 0 0 0 5 4:106
Kolejka nr 8
2019-05-25/10:00 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ - AKS GÓRNIK NIWKA 9:3
2019-05-25/12:30 KRS TKKF ZEW - UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC 22:3
2019-05-26/10:30 ORBITA BUKOWNO - SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-05-26/11:00 MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA - UKS SŁAWKÓW -:-
2019-05-28/17:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 8
2019-05-25/10:00 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ - AKS GÓRNIK NIWKA 9:3
2019-05-25/12:30 KRS TKKF ZEW - UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC 22:3
Kolejka nr 7
2019-05-18/11:00 UKS SŁAWKÓW - ORBITA BUKOWNO 2:5
2019-05-18/12:00 AKS GÓRNIK NIWKA - KRS TKKF ZEW 8:6
2019-05-18/14:15 UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC - KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA 2:16
2019-05-19/09:00 SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:5
2019-05-19/09:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ 0:26
Kolejka nr 6
2019-05-11/10:00 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ - SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA 10:2
2019-05-11/10:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - UKS SŁAWKÓW 3:6
2019-05-11/11:00 KRS TKKF ZEW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 23:1
2019-05-12/10:30 ORBITA BUKOWNO - MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA 7:3
2019-05-12/11:00 KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA - AKS GÓRNIK NIWKA 12:4
Kolejka nr 5
2019-05-05/14:00 UKS SŁAWKÓW - AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ 4:2
2019-05-06/17:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA 2:22
2019-05-06/17:30 AKS GÓRNIK NIWKA - UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC 9:6
2019-05-08/17:00 MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN 8:2
Kolejka nr 4
2019-04-27/10:00 KRS TKKF ZEW - UKS SŁAWKÓW 4:8
2019-04-27/10:00 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ - MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA 6:5
2019-04-28/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - ORBITA BUKOWNO 0:9
Kolejka nr 3
2019-04-13/10:30 ORBITA BUKOWNO - AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ 6:3
2019-04-13/11:00 SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA - UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC 17:5
2019-04-14/09:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - AKS GÓRNIK NIWKA 1:15
2019-04-14/11:00 MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA - KRS TKKF ZEW 15:0
2019-04-14/11:00 UKS SŁAWKÓW - KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA 6:3
Kolejka nr 2
2019-04-06/10:00 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:4
2019-04-06/11:00 KRS TKKF ZEW - ORBITA BUKOWNO 1:8
2019-04-06/12:00 AKS GÓRNIK NIWKA - SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA 8:2
2019-04-06/13:00 UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC - UKS SŁAWKÓW 0:15
2019-04-07/11:00 KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA - MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA 0:25
Kolejka nr 1
2019-03-31/10:30 ORBITA BUKOWNO - KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA 10:2
2019-03-31/11:00 UKS SŁAWKÓW - AKS GÓRNIK NIWKA 0:3
2019-03-31/11:00 SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 20:0
2019-04-03/17:00 MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA - UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC 27:1
2019-04-04/16:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - KRS TKKF ZEW 9:4
Kolejka nr 4
2019-04-27/10:30 KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA - SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-04-27/13:00 UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 5
2019-05-05/09:00 SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA - KRS TKKF ZEW -:-
Kolejka nr 8
2019-05-26/10:30 ORBITA BUKOWNO - SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-05-26/11:00 MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA - UKS SŁAWKÓW -:-
2019-05-28/17:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 9
2019-06-01/12:00 AKS GÓRNIK NIWKA - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2019-06-02/09:00 SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA - MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-06-02/09:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - ORBITA BUKOWNO -:-
2019-06-02/11:00 KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA - KRS TKKF ZEW -:-
2019-06-03/18:45 UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC - AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ -:-
Kolejka nr 10
2019-06-08/10:00 AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ - KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-06-08/11:00 UKS SŁAWKÓW - SALOS II DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-06-08/11:45 BKS SARMACJA BĘDZIN - UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC -:-
2019-06-09/10:30 ORBITA BUKOWNO - AKS GÓRNIK NIWKA -:-
2019-06-09/11:00 MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 11
2019-06-14/18:45 UKS OLIMPIAKOS SOSNOWIEC - ORBITA BUKOWNO -:-
2019-06-15/09:30 KRS TKKF ZEW - AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ CZELADŹ -:-
2019-06-15/12:00 AKS GÓRNIK NIWKA - MUKP IV DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2019-06-16/09:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - UKS SŁAWKÓW -:-
2019-06-16/11:00 KS MYDLICE II DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-