Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GOL II BIERUŃ 11 30 10 0 1 140:36
2 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 11 28 9 1 1 83:53
3 UKS GROM II TYCHY 10 23 7 2 1 74:44
4 UNIA II BIERUŃ STARY 11 21 7 0 4 87:54
5 MKS II LĘDZINY 11 19 6 1 4 79:71
6 UKS AS KSB LĘDZINY 11 13 4 1 6 55:55
7 OGRODNIK TYCHY 10 12 4 0 6 70:76
8 SIÓDEMKA IV TYCHY 10 12 4 0 6 53:62
9 JUWe TYCHY 10 11 3 2 5 56:58
10 PIAST BIERUŃ 9 10 3 1 5 37:66
11 MŁODE WILKI GKS TYCHY 9 1 0 1 8 16:95
12 POLONIA GKS TYCHY 11 1 0 1 10 18:98
Kolejka nr 11
2018-06-15/18:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - POLONIA GKS TYCHY 7:1
2018-06-16/10:30 UNIA II BIERUŃ STARY - SIÓDEMKA IV TYCHY 9:4
2018-06-16/11:00 JUWe TYCHY - PIAST BIERUŃ -:-
2018-06-17/09:00 OGRODNIK TYCHY - UKS AS KSB LĘDZINY 4:7
2018-06-17/10:00 MKS II LĘDZINY - UKS GROM II TYCHY 3:10
2018-06-21/16:30 MŁODE WILKI GKS TYCHY - GOL II BIERUŃ 1:10
Kolejka nr 11
2018-06-15/18:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - POLONIA GKS TYCHY 7:1
2018-06-16/10:30 UNIA II BIERUŃ STARY - SIÓDEMKA IV TYCHY 9:4
2018-06-17/09:00 OGRODNIK TYCHY - UKS AS KSB LĘDZINY 4:7
2018-06-17/10:00 MKS II LĘDZINY - UKS GROM II TYCHY 3:10
2018-06-21/16:30 MŁODE WILKI GKS TYCHY - GOL II BIERUŃ 1:10
Kolejka nr 10
2018-06-06/18:00 GOL II BIERUŃ - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 11:4
2018-06-10/08:30 POLONIA GKS TYCHY - UNIA II BIERUŃ STARY 2:14
2018-06-10/10:00 PIAST BIERUŃ - MKS II LĘDZINY 0:7
2018-06-10/12:00 UKS AS KSB LĘDZINY - JUWe TYCHY 5:5
Kolejka nr 9
2018-06-01/17:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - UKS GROM II TYCHY 7:7
2018-06-02/10:30 JUWe TYCHY - SIÓDEMKA IV TYCHY 0:4
2018-06-02/11:00 GOL II BIERUŃ - POLONIA GKS TYCHY 17:1
2018-06-03/10:00 MKS II LĘDZINY - UKS AS KSB LĘDZINY 8:5
2018-06-06/18:00 OGRODNIK TYCHY - UNIA II BIERUŃ STARY 11:7
Kolejka nr 8
2018-05-26/09:00 UKS AS KSB LĘDZINY - MŁODE WILKI GKS TYCHY 12:2
2018-05-26/12:00 UNIA II BIERUŃ STARY - JUWe TYCHY 7:4
2018-05-26/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - MKS II LĘDZINY 16:1
2018-05-27/10:00 PIAST BIERUŃ - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 5:14
2018-05-27/11:30 UKS GROM II TYCHY - GOL II BIERUŃ 6:9
2018-05-29/18:00 POLONIA GKS TYCHY - OGRODNIK TYCHY 1:11
Kolejka nr 7
2018-05-18/18:30 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - UKS AS KSB LĘDZINY 4:2
2018-05-20/08:30 MŁODE WILKI GKS TYCHY - SIÓDEMKA IV TYCHY 1:11
2018-05-20/09:30 JUWe TYCHY - OGRODNIK TYCHY 10:1
2018-05-20/10:00 MKS II LĘDZINY - UNIA II BIERUŃ STARY 12:7
2018-05-21/19:00 UKS GROM II TYCHY - POLONIA GKS TYCHY 9:4
2018-05-23/18:15 GOL II BIERUŃ - PIAST BIERUŃ 11:2
Kolejka nr 6
2018-05-12/10:00 OGRODNIK TYCHY - MKS II LĘDZINY 6:9
2018-05-12/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 5:9
2018-05-12/14:00 UKS AS KSB LĘDZINY - GOL II BIERUŃ 1:13
2018-05-13/11:30 POLONIA GKS TYCHY - JUWe TYCHY 1:5
2018-05-15/17:30 UNIA II BIERUŃ STARY - MŁODE WILKI GKS TYCHY 12:2
2018-05-17/18:00 PIAST BIERUŃ - UKS GROM II TYCHY 5:5
Kolejka nr 5
2018-05-04/17:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - UNIA II BIERUŃ STARY 11:2
2018-05-06/10:00 PIAST BIERUŃ - POLONIA GKS TYCHY 8:0
2018-05-06/10:00 GOL II BIERUŃ - SIÓDEMKA IV TYCHY 20:4
2018-05-06/10:00 MKS II LĘDZINY - JUWe TYCHY 6:6
2018-05-10/18:00 MŁODE WILKI GKS TYCHY - OGRODNIK TYCHY 2:15
2018-05-10/18:45 UKS AS KSB LĘDZINY - UKS GROM II TYCHY 5:7
Kolejka nr 4
2018-04-27/17:00 OGRODNIK TYCHY - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 8:9
2018-04-28/11:00 JUWe TYCHY - MŁODE WILKI GKS TYCHY 16:1
2018-04-28/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - UKS GROM II TYCHY 3:11
2018-04-29/09:00 POLONIA GKS TYCHY - MKS II LĘDZINY 1:12
2018-04-29/12:00 UKS AS KSB LĘDZINY - PIAST BIERUŃ 4:7
2018-04-30/18:00 UNIA II BIERUŃ STARY - GOL II BIERUŃ 12:2
Kolejka nr 3
2018-04-20/17:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - JUWe TYCHY 7:5
2018-04-21/09:00 GOL II BIERUŃ - OGRODNIK TYCHY 19:0
2018-04-21/16:00 MŁODE WILKI GKS TYCHY - MKS II LĘDZINY 1:10
2018-04-22/10:00 PIAST BIERUŃ - SIÓDEMKA IV TYCHY 5:2
2018-04-22/11:30 UKS GROM II TYCHY - UNIA II BIERUŃ STARY 3:0
2018-04-22/12:00 UKS AS KSB LĘDZINY - POLONIA GKS TYCHY 6:0
Kolejka nr 2
2018-04-14/12:00 JUWe TYCHY - GOL II BIERUŃ 1:17
2018-04-14/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - UKS AS KSB LĘDZINY 1:5
2018-04-15/09:00 POLONIA GKS TYCHY - MŁODE WILKI GKS TYCHY 6:6
2018-04-15/10:00 MKS II LĘDZINY - UKS GROM ŚWIERCZYNIEC 7:8
2018-04-26/17:30 UNIA II BIERUŃ STARY - PIAST BIERUŃ 13:0
2018-04-26/18:00 OGRODNIK TYCHY - UKS GROM II TYCHY 4:7
Kolejka nr 1
2018-04-07/09:00 GOL II BIERUŃ - MKS II LĘDZINY 11:4
2018-04-07/11:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - POLONIA GKS TYCHY 3:1
2018-04-08/10:00 PIAST BIERUŃ - OGRODNIK TYCHY 5:10
2018-04-08/11:30 UKS GROM II TYCHY - JUWe TYCHY 9:4
2018-04-08/12:00 UKS AS KSB LĘDZINY - UNIA II BIERUŃ STARY 3:4
2018-05-01/10:00 UKS GROM ŚWIERCZYNIEC - MŁODE WILKI GKS TYCHY 3:0
Kolejka nr 9
2018-06-24/08:30 MŁODE WILKI GKS TYCHY - PIAST BIERUŃ -:-
Kolejka nr 10
2018-06-09/13:00 SIÓDEMKA IV TYCHY - OGRODNIK TYCHY -:-
2018-06-15/17:30 UKS GROM II TYCHY - MŁODE WILKI GKS TYCHY -:-
Kolejka nr 11
2018-06-16/11:00 JUWe TYCHY - PIAST BIERUŃ -:-