Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 NOWY SOKÓŁ ORZESZE 8 21 7 0 1 76:14
2 LKS RUDOŁTOWICE 8 17 5 2 1 51:28
3 LKS GARDAWICE 8 16 5 1 2 59:37
4 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 8 16 5 1 2 51:34
5 UKS AP CHAMPIONS ORZESZE 8 10 3 1 4 52:47
6 SIÓDEMKA III TYCHY 8 8 2 2 4 42:41
7 NIEPOKORNI ORZESZE 8 7 2 1 5 39:70
8 LKS II MIZERÓW 8 6 2 0 6 31:76
9 LEŚNIK II KOBIÓR 8 3 1 0 7 36:90
Kolejka nr 9
2018-05-30/18:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS GARDAWICE 4:7
2018-06-02/13:00 SIÓDEMKA III TYCHY - LKS II MIZERÓW 16:0
2018-06-03/15:30 NIEPOKORNI ORZESZE - LEŚNIK II KOBIÓR 5:11
2018-06-08/18:30 UKS AP CHAMPIONS ORZESZE - NOWY SOKÓŁ ORZESZE 6:2
Kolejka nr 9
2018-05-30/18:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS GARDAWICE 4:7
2018-06-02/13:00 SIÓDEMKA III TYCHY - LKS II MIZERÓW 16:0
2018-06-03/15:30 NIEPOKORNI ORZESZE - LEŚNIK II KOBIÓR 5:11
2018-06-08/18:30 UKS AP CHAMPIONS ORZESZE - NOWY SOKÓŁ ORZESZE 6:2
Kolejka nr 8
2018-05-26/12:00 NOWY SOKÓŁ ORZESZE - LKS RUDOŁTOWICE 5:1
2018-05-26/16:00 LKS GARDAWICE - UKS AP CHAMPIONS ORZESZE 9:6
2018-05-27/09:00 LEŚNIK II KOBIÓR - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 4:15
2018-05-27/10:00 LKS II MIZERÓW - NIEPOKORNI ORZESZE 5:9
Kolejka nr 7
2018-05-19/10:00 LKS RUDOŁTOWICE - UKS AP CHAMPIONS ORZESZE 6:6
2018-05-19/13:00 SIÓDEMKA III TYCHY - NOWY SOKÓŁ ORZESZE 1:8
2018-05-20/13:00 LEŚNIK II KOBIÓR - LKS GARDAWICE 3:11
2018-06-12/18:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS II MIZERÓW 3:0
Kolejka nr 6
2018-05-11/17:30 LKS GARDAWICE - LKS RUDOŁTOWICE 3:6
2018-05-12/09:00 LKS II MIZERÓW - LEŚNIK II KOBIÓR 11:4
2018-05-12/16:00 NOWY SOKÓŁ ORZESZE - NIEPOKORNI ORZESZE 12:1
2018-05-13/14:00 UKS AP CHAMPIONS ORZESZE - SIÓDEMKA III TYCHY 7:1
Kolejka nr 5
2018-05-05/10:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - NOWY SOKÓŁ ORZESZE 2:8
2018-05-05/11:00 LKS II MIZERÓW - LKS GARDAWICE 3:11
2018-05-05/13:00 SIÓDEMKA III TYCHY - LKS RUDOŁTOWICE 2:9
2018-05-06/15:30 NIEPOKORNI ORZESZE - UKS AP CHAMPIONS ORZESZE 8:7
Kolejka nr 4
2018-04-27/17:30 LKS RUDOŁTOWICE - NIEPOKORNI ORZESZE 5:2
2018-04-27/18:00 UKS AP CHAMPIONS ORZESZE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 4:7
2018-04-28/09:00 LKS GARDAWICE - SIÓDEMKA III TYCHY 2:2
2018-04-29/14:00 NOWY SOKÓŁ ORZESZE - LEŚNIK II KOBIÓR 11:0
Kolejka nr 3
2018-04-21/09:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS RUDOŁTOWICE 4:4
2018-04-21/11:00 LKS II MIZERÓW - NOWY SOKÓŁ ORZESZE 1:21
2018-04-22/13:00 LEŚNIK II KOBIÓR - UKS AP CHAMPIONS ORZESZE 8:11
2018-04-22/15:30 NIEPOKORNI ORZESZE - SIÓDEMKA III TYCHY 5:5
Kolejka nr 2
2018-04-13/17:30 LKS RUDOŁTOWICE - LEŚNIK II KOBIÓR 13:1
2018-04-14/11:00 SIÓDEMKA III TYCHY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2:5
2018-04-15/10:00 LKS GARDAWICE - NIEPOKORNI ORZESZE 14:4
2018-05-23/18:00 UKS AP CHAMPIONS ORZESZE - LKS II MIZERÓW 5:6
Kolejka nr 1
2018-04-07/11:00 LKS II MIZERÓW - LKS RUDOŁTOWICE 5:7
2018-04-08/09:00 LEŚNIK II KOBIÓR - SIÓDEMKA III TYCHY 5:13
2018-04-08/10:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - NIEPOKORNI ORZESZE 11:5
2018-04-08/15:00 NOWY SOKÓŁ ORZESZE - LKS GARDAWICE 9:2