Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 D3 Rybnik" Grupa 6 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 10 30 10 0 0 75:25
2 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 10 18 6 0 4 59:35
3 LKS ORZEŁ PALOWICE 10 16 5 1 4 36:29
4 UKS RUPTAWA 10 12 4 0 6 46:56
5 LKS DĄB DĘBIEŃSKO 10 9 3 0 7 30:62
6 RKP SP ROW w RYBNIKU III 10 4 1 1 8 24:63
Kolejka nr 10
2018-06-09/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 9:7
2018-06-09/11:30 UKS RUPTAWA - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 12:2
2018-06-10/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS ORZEŁ PALOWICE 4:3
Kolejka nr 10
2018-06-09/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 9:7
2018-06-09/11:30 UKS RUPTAWA - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 12:2
2018-06-10/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS ORZEŁ PALOWICE 4:3
Kolejka nr 9
2018-06-02/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS RUPTAWA 6:3
2018-06-02/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2:9
2018-06-02/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - RKP SP ROW w RYBNIKU III 4:2
Kolejka nr 8
2018-05-26/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - RKP SP ROW w RYBNIKU III 9:2
2018-05-26/11:30 UKS RUPTAWA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 1:6
2018-05-30/17:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - LKS ORZEŁ PALOWICE 1:9
Kolejka nr 7
2018-05-19/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - UKS RUPTAWA 1:3
2018-05-20/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 8:3
2018-05-23/17:00 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 1:4
Kolejka nr 6
2018-05-12/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - UKS RUPTAWA 7:2
2018-05-12/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 4:2
2018-05-12/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - RKP SP ROW w RYBNIKU III 5:3
Kolejka nr 5
2018-05-05/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 4:5
2018-05-06/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III 3:3
2018-05-09/17:30 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - UKS RUPTAWA 3:6
Kolejka nr 4
2018-04-25/17:00 UKS RUPTAWA - LKS ORZEŁ PALOWICE 4:6
2018-04-28/09:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 5:1
2018-04-29/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 1:12
Kolejka nr 3
2018-04-21/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 3:2
2018-04-21/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 1:12
2018-04-21/14:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - UKS RUPTAWA 11:3
Kolejka nr 2
2018-04-14/11:30 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW - LKS ORZEŁ PALOWICE 4:0
2018-04-14/11:30 UKS RUPTAWA - RKP SP ROW w RYBNIKU III 7:3
2018-04-14/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III 6:3
Kolejka nr 1
2018-04-07/12:30 UKS RUPTAWA - KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 5:11
2018-04-07/12:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY III - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:1
2018-04-07/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 4:5