Rybnik: E1 Orlik "PLO 2007 A Rybnik" Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS UNIA RACIBÓRZ 10 25 8 1 1 55:37
2 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 10 18 5 3 2 44:35
3 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 10 15 4 3 3 50:34
4 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10 13 4 1 5 41:40
5 AP Champions RYBNIK 10 10 3 1 6 32:46
6 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 10 4 1 1 8 35:65
Kolejka nr 10
2018-06-09/09:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 5:2
2018-06-09/12:00 KS UNIA RACIBÓRZ - AP Champions RYBNIK 7:2
2018-06-09/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 3:13
Kolejka nr 10
2018-06-09/09:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 5:2
2018-06-09/12:00 KS UNIA RACIBÓRZ - AP Champions RYBNIK 7:2
2018-06-09/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 3:13
Kolejka nr 9
2018-06-02/09:00 AP Champions RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:1
2018-06-02/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 6:1
2018-06-03/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS UNIA RACIBÓRZ 3:4
Kolejka nr 8
2018-05-26/09:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 5:5
2018-05-26/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - AP Champions RYBNIK 5:2
2018-05-26/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS UNIA RACIBÓRZ 5:7
Kolejka nr 7
2018-05-17/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 7:3
2018-05-18/17:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 4:1
2018-05-20/10:00 AP Champions RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 7:6
Kolejka nr 6
2018-05-12/11:30 AP Champions RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 6:4
2018-05-12/12:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS UNIA RACIBÓRZ 3:6
2018-05-12/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2:5
Kolejka nr 5
2018-05-05/11:30 AP Champions RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ 4:6
2018-05-05/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 4:5
2018-05-05/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 7:2
Kolejka nr 4
2018-04-26/18:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 4:6
2018-04-28/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - AP Champions RYBNIK 4:4
2018-04-28/12:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 2:2
Kolejka nr 3
2018-04-21/11:30 AP Champions RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:6
2018-04-21/12:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 8:5
2018-04-21/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2:4
Kolejka nr 2
2018-04-14/08:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 6:6
2018-04-14/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ 8:2
2018-04-14/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - AP Champions RYBNIK 3:2
Kolejka nr 1
2018-04-07/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 4:4
2018-04-07/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - AP Champions RYBNIK 4:1
2018-04-07/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 6:2