Bytom: VI liga okręgowa E1 Orlik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 0 0 0 0 0 0:0
2 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
3 LKS TEMPO STOLARZOWICE 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 0 0 0 0 0 0:0
5 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 0 0 0 0 0 0:0
6 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-09-01/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW -:-
2019-09-01/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-09-01/15:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 2
2019-09-04/17:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2019-09-04/17:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2019-09-04/17:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
Kolejka nr 3
2019-09-15/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW -:-
2019-09-15/15:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2019-09-15/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 4
2019-09-18/17:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-09-18/17:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2019-09-18/17:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 5
2019-09-22/15:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW -:-
2019-09-22/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2019-09-22/15:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-29/15:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2019-09-29/15:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2019-09-29/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 7
2019-10-06/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW -:-
2019-10-06/15:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2019-10-06/15:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 8
2019-10-13/15:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
2019-10-13/15:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2019-10-13/15:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 9
2019-10-20/15:00 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW -:-
2019-10-20/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE -:-
2019-10-20/15:00 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE - LKS TEMPO STOLARZOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-10-27/14:00 KS PŁOMIEŃ SĄCZÓW - UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE -:-
2019-10-27/14:00 LKS TEMPO STOLARZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2019-10-27/14:00 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE - LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-