Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 D Rybnik" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 10 26 8 2 0 115:18
2 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 10 25 8 1 1 79:49
3 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 10 15 5 0 5 57:47
4 KS DECOR BEŁK 10 9 2 3 5 33:62
5 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 10 7 2 1 7 31:95
6 LKS ŻAR SZEROKA 10 4 1 1 8 42:86
Kolejka nr 10
2018-11-02/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 9:3
2018-11-03/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:3
2018-11-03/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - LKS ŻAR SZEROKA 16:1
Kolejka nr 10
2018-11-02/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 9:3
2018-11-03/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:3
2018-11-03/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - LKS ŻAR SZEROKA 16:1
Kolejka nr 9
2018-10-27/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - KS DECOR BEŁK 1:7
2018-10-27/12:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 7:8
2018-10-27/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 0:11
Kolejka nr 8
2018-10-19/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 1:15
2018-10-20/11:30 KS DECOR BEŁK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 3:3
2018-10-20/12:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS ŻAR SZEROKA 3:0
Kolejka nr 7
2018-10-11/18:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - KS DECOR BEŁK 18:1
2018-10-13/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 2:10
2018-10-13/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:19
Kolejka nr 6
2018-10-05/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - KS DECOR BEŁK 6:1
2018-10-06/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 1:14
2018-10-06/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 14:0
Kolejka nr 5
2018-09-28/18:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS DECOR BEŁK 8:0
2018-09-29/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 1:16
2018-09-30/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 3:18
Kolejka nr 4
2018-09-21/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS ŻAR SZEROKA 9:9
2018-09-21/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:2
2018-09-22/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 7:2
Kolejka nr 3
2018-09-15/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 7:7
2018-09-15/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:8
2018-09-15/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS DECOR BEŁK 0:3
Kolejka nr 2
2018-09-07/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - LKS ŻAR SZEROKA 5:4
2018-09-08/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 6:8
2018-09-08/11:30 KS DECOR BEŁK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 4:4
Kolejka nr 1
2018-09-01/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 5:10
2018-09-01/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 7:0
2018-09-01/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS ŻAR SZEROKA 12:5