Rybnik: E1 Orlik "PLO 2008 D Rybnik" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 3 7 2 1 0 22:16
2 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 3 6 2 0 1 20:14
3 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 3 5 1 2 0 18:11
4 KS DECOR BEŁK 3 4 1 1 1 12:14
5 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 3 3 1 0 2 14:20
6 LKS ŻAR SZEROKA 3 0 0 0 3 14:25
Kolejka nr 3
2018-09-15/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 7:7
2018-09-15/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:8
2018-09-15/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS DECOR BEŁK 0:3
Kolejka nr 3
2018-09-15/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 7:7
2018-09-15/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:8
2018-09-15/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS DECOR BEŁK 0:3
Kolejka nr 2
2018-09-07/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - LKS ŻAR SZEROKA 5:4
2018-09-08/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 6:8
2018-09-08/11:30 KS DECOR BEŁK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 4:4
Kolejka nr 1
2018-09-01/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II 5:10
2018-09-01/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 7:0
2018-09-01/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS ŻAR SZEROKA 12:5
Kolejka nr 4
2018-09-21/17:00 KS DECOR BEŁK - LKS ŻAR SZEROKA -:-
2018-09-21/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2018-09-22/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
Kolejka nr 5
2018-09-28/18:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS DECOR BEŁK -:-
2018-09-29/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2018-09-30/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II -:-
Kolejka nr 6
2018-10-05/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - KS DECOR BEŁK -:-
2018-10-06/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2018-10-06/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
Kolejka nr 7
2018-10-13/09:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - KS DECOR BEŁK -:-
2018-10-13/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II -:-
2018-10-13/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 8
2018-10-20/11:30 KS DECOR BEŁK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2018-10-20/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS ŻAR SZEROKA -:-
2018-10-20/18:00 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
Kolejka nr 9
2018-10-27/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II -:-
2018-10-27/11:30 LKS ŻAR SZEROKA - KS DECOR BEŁK -:-
2018-10-27/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
Kolejka nr 10
2018-11-03/11:30 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II -:-
2018-11-03/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - LKS ŻAR SZEROKA -:-
2018-11-03/11:30 KS DECOR BEŁK - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-