Skoczów: E1 Orlik Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS CIESZYN 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS ISTEBNA 0 0 0 0 0 0:0
3 RKS CUKROWNIK CHYBIE 0 0 0 0 0 0:0
4 MKP BRENNA - GÓRKI 0 0 0 0 0 0:0
5 LUKAM 2010 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS WISŁA STRUMIEŃ 0 0 0 0 0 0:0
7 LKS OLZA POGWIZDÓW 0 0 0 0 0 0:0
8 KS KUŹNIA USTROŃ 0 0 0 0 0 0:0
9 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 CKS CIESZYN 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-26/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-08-26/17:30 UKS ISTEBNA - LUKAM 2010 -:-
2019-08-26/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - CKS CIESZYN -:-
2019-08-26/17:30 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2019-08-26/19:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - UKS CIESZYN -:-
Kolejka nr 2
2019-09-02/17:00 UKS CIESZYN - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
2019-09-02/17:30 LUKAM 2010 - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2019-09-02/17:30 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-09-02/17:30 UKS ISTEBNA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-09-02/17:40 CKS CIESZYN - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
Kolejka nr 3
2019-09-09/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LUKAM 2010 -:-
2019-09-09/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-09-09/17:30 LKS WISŁA STRUMIEŃ - UKS CIESZYN -:-
2019-09-09/17:30 LKS OLZA POGWIZDÓW - CKS CIESZYN -:-
2019-09-09/19:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - UKS ISTEBNA -:-
Kolejka nr 4
2019-09-16/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-09-16/17:00 LUKAM 2010 - CKS CIESZYN -:-
2019-09-16/17:00 UKS CIESZYN - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2019-09-16/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-09-16/17:00 UKS ISTEBNA - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
Kolejka nr 5
2019-09-23/17:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - UKS ISTEBNA -:-
2019-09-23/17:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-09-23/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-09-23/17:40 CKS CIESZYN - UKS CIESZYN -:-
2019-09-23/19:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LUKAM 2010 -:-
Kolejka nr 6
2019-09-30/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-09-30/16:30 LUKAM 2010 - UKS CIESZYN -:-
2019-09-30/16:30 RKS CUKROWNIK CHYBIE - CKS CIESZYN -:-
2019-09-30/16:30 UKS ISTEBNA - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2019-09-30/19:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
Kolejka nr 7
2019-10-07/16:30 LKS WISŁA STRUMIEŃ - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-10-07/16:30 LKS OLZA POGWIZDÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-10-07/16:30 CKS CIESZYN - UKS ISTEBNA -:-
2019-10-07/17:00 UKS CIESZYN - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-10-07/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - LUKAM 2010 -:-
Kolejka nr 8
2019-10-14/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - CKS CIESZYN -:-
2019-10-14/16:30 LUKAM 2010 - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-10-14/16:30 UKS ISTEBNA - UKS CIESZYN -:-
2019-10-14/17:30 MKP BRENNA - GÓRKI - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2019-10-14/19:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
Kolejka nr 9
2019-10-21/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LUKAM 2010 -:-
2019-10-21/16:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
2019-10-21/16:00 CKS CIESZYN - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2019-10-21/16:00 UKS CIESZYN - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-10-21/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - UKS ISTEBNA -:-