Rybnik: E1 Orlik "PLO 2009 grB Rybnik" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY 0 0 0 0 0 0:0
2 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
3 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 0 0 0 0 0 0:0
4 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I 0 0 0 0 0 0:0
5 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS ORZEŁ PALOWICE 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-08-31/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2019-08-31/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-08-31/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY -:-
Kolejka nr 2
2019-09-07/11:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY -:-
2019-09-07/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2019-09-07/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I -:-
Kolejka nr 3
2019-09-14/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2019-09-14/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2019-09-14/11:30 UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 4
2019-09-21/11:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-09-21/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY -:-
2019-09-21/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
Kolejka nr 5
2019-09-28/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2019-09-28/11:30 UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I -:-
2019-09-28/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 6
2019-10-05/11:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2019-10-05/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I -:-
2019-10-05/11:30 UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
Kolejka nr 7
2019-10-12/11:30 UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2019-10-12/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-10-12/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 8
2019-10-19/11:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I -:-
2019-10-19/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2019-10-19/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY -:-
Kolejka nr 9
2019-10-26/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2019-10-26/11:30 UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2019-10-26/11:30 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I -:-
Kolejka nr 10
2019-11-02/11:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2019-11-02/11:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY I - UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY -:-
2019-11-02/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-