Bytom: IV liga okręgowa D2 Młodzik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 9 27 9 0 0 38:7
2 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 8 18 6 0 2 25:18
3 UKS RUCH RADZIONKÓW 9 18 6 0 3 20:10
4 TS SZOMBIERKI BYTOM 6 9 3 0 3 19:13
5 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 7 4 1 1 5 7:24
6 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 7 2 0 2 5 6:28
7 KS SILESIA MIECHOWICE 8 1 0 1 7 9:24
Kolejka nr 10
2018-10-20/09:30 KS SILESIA MIECHOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:4
2018-10-21/11:00 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY - APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:4
2018-10-24/16:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 10
2018-10-20/09:30 KS SILESIA MIECHOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:4
2018-10-21/11:00 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY - APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:4
Kolejka nr 9
2018-10-15/16:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:0
2018-10-15/17:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2:3
2018-10-16/16:30 APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS SILESIA MIECHOWICE 2:0
Kolejka nr 8
2018-10-07/11:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:2
2018-10-08/16:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:1
Kolejka nr 7
2018-10-03/16:30 KS SILESIA MIECHOWICE - UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2:5
2018-10-10/16:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:4
Kolejka nr 6
2018-09-30/10:00 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:1
2018-10-01/16:30 APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:1
2018-10-01/17:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 8:0
Kolejka nr 5
2018-09-23/13:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - KS SILESIA MIECHOWICE 2:1
2018-09-24/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:3
2018-09-24/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 1:7
Kolejka nr 4
2018-09-17/17:30 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY - UKS RUCH RADZIONKÓW 2:1
2018-09-17/17:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:6
2018-09-19/17:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 1:1
Kolejka nr 3
2018-09-10/17:00 APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 6:3
2018-09-10/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3:3
2018-09-10/18:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS SILESIA MIECHOWICE 1:0
Kolejka nr 2
2018-09-06/17:00 KS SILESIA MIECHOWICE - APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2:4
2018-09-27/17:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - UKS RUCH RADZIONKÓW 0:5
2018-10-10/16:50 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:1
Kolejka nr 1
2018-09-03/17:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 4:1
2018-09-03/17:30 APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 7:1
2018-09-06/18:45 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS SILESIA MIECHOWICE 5:2
Kolejka nr 7
2018-11-17/12:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 10
2018-10-24/16:30 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 11
2018-10-28/09:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2018-10-28/09:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY -:-
2018-10-28/09:00 APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 12
2018-11-03/11:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - UKS RUCH RADZIONKÓW -:-
2018-11-04/09:00 KS SILESIA MIECHOWICE - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2018-11-04/11:00 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 13
2018-11-11/09:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2018-11-11/09:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2018-11-11/11:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY - UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY -:-
Kolejka nr 14
2018-11-07/17:30 TS SZOMBIERKI BYTOM - TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY -:-
2018-11-18/09:00 APN OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2018-11-18/11:00 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY - KS SILESIA MIECHOWICE -:-