III liga wojewódzka D2 Młodzik "III WLMM 2007 Rybnik" Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
2 RKP SP ROW w RYBNIKU 0 0 0 0 0 0:0
3 MKS GMINA LUBOMIA 0 0 0 0 0 0:0
4 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0 0 0 0 0 0:0
5 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0 0 0 0 0 0:0
6 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-03-30/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-03-31/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2019-03-31/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKS GMINA LUBOMIA -:-
Kolejka nr 2
2019-04-06/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-04-06/15:15 RKP SP ROW w RYBNIKU - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2019-04-07/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 3
2019-04-14/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-04-14/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-04-14/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
Kolejka nr 4
2019-04-27/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2019-04-27/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2019-04-28/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 5
2019-05-05/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-05-05/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-05-05/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 6
2019-05-11/11:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-05-12/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-05-12/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 7
2019-05-18/09:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2019-05-19/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-05-19/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 8
2019-05-25/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2019-05-25/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-05-26/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - MKS GMINA LUBOMIA -:-
Kolejka nr 9
2019-06-02/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2019-06-02/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-06-02/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 10
2019-06-08/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2019-06-08/12:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2019-06-09/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS GMINA LUBOMIA -:-