Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007 D1 Rybnik" Grupa 4

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS 25 KOKOSZYCE 4 10 3 1 0 14:8
2 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 3 6 2 0 1 10:5
3 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4 6 2 0 2 10:12
4 RKP SP ROW w RYBNIKU III 3 6 2 0 1 6:5
5 LKS BARANOWICE 4 4 1 1 2 8:10
6 LKS ORZEŁ JANKOWICE 4 0 0 0 4 6:14
Kolejka nr 4
2018-09-23/09:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
2018-09-23/11:30 KS 25 KOKOSZYCE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 3:2
2018-09-23/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS BARANOWICE 4:2
Kolejka nr 4
2018-09-23/11:30 KS 25 KOKOSZYCE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 3:2
2018-09-23/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS BARANOWICE 4:2
Kolejka nr 3
2018-09-13/17:00 LKS BARANOWICE - KS 25 KOKOSZYCE 3:3
2018-09-16/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 1:4
2018-09-16/13:30 LKS ORZEŁ JANKOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III 2:3
Kolejka nr 2
2018-09-09/09:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 5:1
2018-09-09/11:30 KS 25 KOKOSZYCE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5:2
2018-09-09/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS BARANOWICE 2:0
Kolejka nr 1
2018-09-02/11:00 LKS BARANOWICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE 3:1
2018-09-02/11:30 KS 25 KOKOSZYCE - TKKF ZUCH ORZEPOWICE 3:1
2018-09-02/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - RKP SP ROW w RYBNIKU III 3:1
Kolejka nr 4
2018-09-23/09:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
Kolejka nr 5
2018-09-29/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS 25 KOKOSZYCE -:-
2018-09-29/16:00 LKS BARANOWICE - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2018-09-30/13:30 LKS ORZEŁ JANKOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 6
2018-10-07/10:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - KS 25 KOKOSZYCE -:-
2018-10-07/13:00 LKS ORZEŁ JANKOWICE - LKS BARANOWICE -:-
2018-10-07/16:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 7
2018-10-13/12:30 LKS BARANOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-
2018-10-14/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS 25 KOKOSZYCE -:-
2018-10-14/13:00 LKS ORZEŁ JANKOWICE - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
Kolejka nr 8
2018-10-20/11:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2018-10-21/09:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-10-21/11:30 KS 25 KOKOSZYCE - LKS BARANOWICE -:-
Kolejka nr 9
2018-10-27/15:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2018-10-28/11:30 LKS BARANOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2018-10-28/13:00 LKS ORZEŁ JANKOWICE - KS 25 KOKOSZYCE -:-
Kolejka nr 10
2018-11-04/09:00 TKKF ZUCH ORZEPOWICE - LKS BARANOWICE -:-
2018-11-04/11:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2018-11-04/11:30 KS 25 KOKOSZYCE - RKP SP ROW w RYBNIKU III -:-