III liga wojewódzka D2 Młodzik "III WLMM 2007 Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKP SP ROW w RYBNIKU 10 15 4 3 3 19:14
2 LKS ORZEŁ MOKRE 10 14 4 2 4 22:20
3 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10 14 4 2 4 14:21
4 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 10 13 3 4 3 18:16
5 KS UNIA RACIBÓRZ 10 12 2 6 2 15:16
6 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 10 12 3 3 4 18:19
Kolejka nr 10
2018-11-03/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:3
2018-11-04/10:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 7:1
2018-11-04/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU 1:3
Kolejka nr 10
2018-11-03/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:3
2018-11-04/10:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 7:1
2018-11-04/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU 1:3
Kolejka nr 9
2018-10-27/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS UNIA RACIBÓRZ 1:1
2018-10-27/14:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 5:0
2018-11-07/15:00 LKS ORZEŁ MOKRE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:5
Kolejka nr 8
2018-10-21/09:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - RKP SP ROW w RYBNIKU 3:0
2018-10-21/10:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:2
2018-10-21/10:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS UNIA RACIBÓRZ 0:0
Kolejka nr 7
2018-10-13/12:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - LKS ORZEŁ MOKRE 4:1
2018-10-13/13:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0:1
2018-10-14/12:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:1
Kolejka nr 6
2018-10-06/15:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - RKP SP ROW w RYBNIKU 2:1
2018-10-07/10:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS UNIA RACIBÓRZ 2:2
2018-10-08/16:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 1:1
Kolejka nr 5
2018-09-30/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ 1:5
2018-09-30/12:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 3:3
2018-10-01/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS ORZEŁ MOKRE 0:1
Kolejka nr 4
2018-09-22/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - RKP SP ROW w RYBNIKU 2:1
2018-09-23/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:2
2018-09-23/13:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ MOKRE 1:4
Kolejka nr 3
2018-09-15/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:1
2018-09-15/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 3:0
2018-09-16/12:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS ORZEŁ MOKRE 2:2
Kolejka nr 2
2018-09-08/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 4:1
2018-09-09/11:30 LKS ORZEŁ MOKRE - RKP SP ROW w RYBNIKU 1:3
2018-09-09/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
Kolejka nr 1
2018-09-01/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:0
2018-09-02/09:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 2:1
2018-09-12/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS ORZEŁ MOKRE 0:3