III liga wojewódzka D2 Młodzik "III WLMM 2007 Rybnik" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 4 9 3 0 1 8:6
2 RKP SP ROW w RYBNIKU 4 7 2 1 1 7:3
3 LKS ORZEŁ MOKRE 4 7 2 1 1 10:6
4 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 4 4 1 1 2 7:8
5 KS UNIA RACIBÓRZ 4 4 1 1 2 3:8
6 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 4 2 0 2 2 5:9
Kolejka nr 4
2018-09-22/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - RKP SP ROW w RYBNIKU 2:1
2018-09-23/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:2
2018-09-23/13:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ MOKRE 1:4
Kolejka nr 4
2018-09-22/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - RKP SP ROW w RYBNIKU 2:1
2018-09-23/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 3:2
2018-09-23/13:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ MOKRE 1:4
Kolejka nr 3
2018-09-15/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:1
2018-09-15/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 3:0
2018-09-16/12:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS ORZEŁ MOKRE 2:2
Kolejka nr 2
2018-09-08/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 4:1
2018-09-09/11:30 LKS ORZEŁ MOKRE - RKP SP ROW w RYBNIKU 1:3
2018-09-09/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS UNIA RACIBÓRZ 3:0
Kolejka nr 1
2018-09-01/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:0
2018-09-02/09:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 2:1
2018-09-12/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS ORZEŁ MOKRE 0:3
Kolejka nr 5
2018-09-30/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-09-30/12:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2018-10-01/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
Kolejka nr 6
2018-10-06/15:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2018-10-07/10:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-10-07/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 7
2018-10-13/12:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - LKS ORZEŁ MOKRE -:-
2018-10-13/13:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2018-10-14/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 8
2018-10-21/10:00 LKS ORZEŁ MOKRE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2018-10-21/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-10-21/11:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
Kolejka nr 9
2018-10-27/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2018-10-28/11:30 LKS ORZEŁ MOKRE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2018-10-28/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 10
2018-11-04/10:00 LKS ORZEŁ MOKRE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2018-11-04/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2018-11-04/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-