Rybnik: D2 Młodzik "PLMM 2007 A Rybnik" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 10 30 10 0 0 44:6
2 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 10 21 7 0 3 36:17
3 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 10 16 5 1 4 27:28
4 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 10 12 4 0 6 27:29
5 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 10 7 2 1 7 19:32
6 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 10 3 1 0 9 17:58
Kolejka nr 10
2018-11-04/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:7
2018-11-04/13:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:0
2018-11-04/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
Kolejka nr 10
2018-11-04/10:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:7
2018-11-04/13:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:0
2018-11-04/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
Kolejka nr 9
2018-10-28/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 5:0
2018-10-28/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 5:2
2018-10-28/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 5:1
Kolejka nr 8
2018-10-21/11:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:6
2018-10-21/12:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 8:1
2018-10-24/16:45 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:1
Kolejka nr 7
2018-10-13/10:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 2:1
2018-10-14/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:4
2018-10-16/16:00 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 4:5
Kolejka nr 6
2018-10-07/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 9:0
2018-10-07/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2:2
2018-10-07/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 5:1
Kolejka nr 5
2018-09-29/09:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 5:0
2018-09-30/09:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 5:2
2018-09-30/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 4:1
Kolejka nr 4
2018-09-22/14:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:3
2018-09-23/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0:4
2018-09-23/13:30 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 2:5
Kolejka nr 3
2018-09-14/17:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:0
2018-09-16/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 6:3
2018-09-16/13:30 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 6:4
Kolejka nr 2
2018-09-09/11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 1:3
2018-09-09/11:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 3:1
2018-09-12/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 4:2
Kolejka nr 1
2018-09-02/13:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 1:6
2018-09-02/13:30 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:6
2018-09-19/16:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 4:0