Rybnik: D1 Młodzik "PLM 2005 A Rybnik " Grupa 1 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 10 24 8 0 2 48:19
2 RKP SP ROW w RYBNIKU III 10 16 5 1 4 25:18
3 LKS RÓJ 10 15 5 0 5 24:20
4 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 10 15 5 0 5 23:30
5 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 10 13 4 1 5 31:28
6 LKS DĄB DĘBIEŃSKO 10 5 1 2 7 20:56
Kolejka nr 10
2018-06-09/10:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - RKP SP ROW w RYBNIKU III 3:0
2018-06-09/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 4:5
2018-06-10/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS RÓJ 3:2
Kolejka nr 10
2018-06-09/10:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - RKP SP ROW w RYBNIKU III 3:0
2018-06-09/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 4:5
2018-06-10/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS RÓJ 3:2
Kolejka nr 9
2018-06-02/11:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 7:1
2018-06-03/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 4:1
2018-06-03/14:30 LKS RÓJ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 2:0
Kolejka nr 8
2018-05-26/10:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 9:1
2018-05-27/11:30 LKS RÓJ - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 1:4
2018-05-27/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - RKP SP ROW w RYBNIKU III 1:2
Kolejka nr 7
2018-05-19/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - LKS RÓJ 5:3
2018-05-19/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 1:1
2018-05-20/13:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 14:1
Kolejka nr 6
2018-05-12/10:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 2:4
2018-05-13/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - RKP SP ROW w RYBNIKU III 3:1
2018-05-13/16:00 LKS RÓJ - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 4:1
Kolejka nr 5
2018-05-06/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 1:2
2018-05-06/11:30 LKS RÓJ - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 3:1
2018-05-06/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 7:2
Kolejka nr 4
2018-04-28/10:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS RÓJ 2:1
2018-04-28/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - RKP SP ROW w RYBNIKU III 1:1
2018-04-29/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 2:6
Kolejka nr 3
2018-04-21/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II 6:1
2018-04-21/14:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 4:1
2018-04-22/12:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - LKS RÓJ 0:3
Kolejka nr 2
2018-04-14/10:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 3:2
2018-04-15/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - LKS DĄB DĘBIEŃSKO 16:2
2018-04-15/11:30 LKS RÓJ - RKP SP ROW w RYBNIKU III 0:1
Kolejka nr 1
2018-04-06/17:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY II - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 1:0
2018-04-07/10:00 LKS DĄB DĘBIEŃSKO - LKS RÓJ 3:5
2018-04-07/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU III - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 1:3