Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3 9 3 0 0 15:2
2 PNIÓWEK PAWŁOWICE 2 6 2 0 0 10:1
3 LKS STUDZIONKA 2 6 2 0 0 9:2
4 UKS WARSZOWICE 2 3 1 0 1 6:8
5 ISKRA PSZCZYNA 2 3 1 0 1 17:7
6 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 2 3 1 0 1 13:5
7 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 3 3 1 0 2 9:12
8 ZNICZ I JANKOWICE 2 1 0 1 1 3:7
9 LKS RUDOŁTOWICE 3 1 0 1 2 4:11
10 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 3 0 0 0 3 3:34
Kolejka nr 3
2018-09-14/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - LKS STUDZIONKA 1:4
2018-09-15/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 2:12
2018-09-15/16:00 UKS WARSZOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 5:4
2018-09-16/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - ZNICZ I JANKOWICE 4:0
Kolejka nr 3
2018-09-14/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - LKS STUDZIONKA 1:4
2018-09-15/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 2:12
2018-09-15/16:00 UKS WARSZOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 5:4
2018-09-16/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - ZNICZ I JANKOWICE 4:0
Kolejka nr 2
2018-09-08/08:30 ISKRA PSZCZYNA - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 17:0
2018-09-08/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 3:3
2018-09-09/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 7:1
2018-09-09/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - PNIÓWEK PAWŁOWICE 1:3
Kolejka nr 1
2018-08-31/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 0:4
2018-09-01/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - LKS STUDZIONKA 1:5
2018-09-01/10:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - ISKRA PSZCZYNA 7:0
2018-09-02/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UKS WARSZOWICE 4:1
Kolejka nr 4
2018-09-21/17:00 LKS STUDZIONKA - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-09-22/11:00 ISKRA PSZCZYNA - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2018-09-23/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) -:-
2018-09-23/12:00 ZNICZ I JANKOWICE - UKS WARSZOWICE -:-
Kolejka nr 5
2018-09-28/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE -:-
2018-09-29/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ -:-
2018-09-29/16:00 UKS WARSZOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2018-09-30/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 6
2018-10-05/16:30 LKS STUDZIONKA - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ -:-
2018-10-06/11:00 ISKRA PSZCZYNA - UKS WARSZOWICE -:-
2018-10-07/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2018-10-07/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
Kolejka nr 7
2018-10-12/16:30 LKS RUDOŁTOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) -:-
2018-10-13/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2018-10-13/11:00 ISKRA PSZCZYNA - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ -:-
2018-10-13/16:00 UKS WARSZOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE -:-
2018-10-14/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - PNIÓWEK PAWŁOWICE -:-
Kolejka nr 8
2018-10-20/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-10-20/11:00 ISKRA PSZCZYNA - ZNICZ I JANKOWICE -:-
2018-10-21/11:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - UKS WARSZOWICE -:-
2018-10-21/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ -:-
Kolejka nr 9
2018-10-26/16:00 LKS STUDZIONKA - ISKRA PSZCZYNA -:-
2018-10-27/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE -:-
2018-10-27/16:00 UKS WARSZOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) -:-
2018-10-28/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ -:-
Kolejka nr 10
2018-11-03/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ -:-
2018-11-03/09:00 LKS RUDOŁTOWICE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2018-11-04/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - ZNICZ I JANKOWICE -:-
2018-11-04/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - LKS STUDZIONKA -:-
Kolejka nr 11
2018-11-10/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) -:-
2018-11-10/09:00 LKS STUDZIONKA - PNIÓWEK PAWŁOWICE -:-
2018-11-10/11:00 ISKRA PSZCZYNA - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE -:-
2018-11-10/14:00 UKS WARSZOWICE - LKS RUDOŁTOWICE -:-