III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 2005 Rybnik RW" Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 10 22 7 1 2 40:10
2 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 10 22 7 1 2 48:14
3 RKP SP ROW II w RYBNIKU 10 16 5 1 4 25:15
4 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 10 13 4 1 5 32:29
5 KS RYMER RYBNIK 10 11 3 2 5 33:31
6 LKS CZARNI GORZYCE 10 3 1 0 9 8:87
Kolejka nr 10
2018-06-10/10:00 RKP SP ROW II w RYBNIKU - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:4
2018-06-10/11:30 LKS CZARNI GORZYCE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:4
2018-06-10/12:00 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 3:2
Kolejka nr 10
2018-06-10/10:00 RKP SP ROW II w RYBNIKU - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:4
2018-06-10/11:30 LKS CZARNI GORZYCE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:4
2018-06-10/12:00 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 3:2
Kolejka nr 9
2018-05-24/17:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS RYMER RYBNIK 4:4
2018-06-03/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - LKS CZARNI GORZYCE 8:0
2018-06-06/18:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - RKP SP ROW II w RYBNIKU 3:1
Kolejka nr 8
2018-05-26/09:00 KS RYMER RYBNIK - RKP SP ROW II w RYBNIKU 0:1
2018-05-27/11:30 LKS CZARNI GORZYCE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0:15
2018-05-27/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 0:4
Kolejka nr 7
2018-05-19/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - RKP SP ROW II w RYBNIKU 3:1
2018-05-19/11:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 1:2
2018-05-20/11:30 KS RYMER RYBNIK - LKS CZARNI GORZYCE 10:0
Kolejka nr 6
2018-05-12/10:00 RKP SP ROW II w RYBNIKU - LKS CZARNI GORZYCE 10:0
2018-05-12/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:1
2018-05-13/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS RYMER RYBNIK 5:3
Kolejka nr 5
2018-05-05/11:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW II w RYBNIKU 1:0
2018-05-06/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS CZARNI GORZYCE 13:1
2018-05-06/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - KS RYMER RYBNIK 7:1
Kolejka nr 4
2018-04-28/10:00 RKP SP ROW II w RYBNIKU - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 3:1
2018-04-29/11:30 LKS CZARNI GORZYCE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 0:6
2018-04-29/12:00 KS RYMER RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2:6
Kolejka nr 3
2018-04-21/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 5:1
2018-04-21/11:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS CZARNI GORZYCE 11:0
2018-04-22/10:00 RKP SP ROW II w RYBNIKU - KS RYMER RYBNIK 3:0
Kolejka nr 2
2018-04-14/10:00 RKP SP ROW II w RYBNIKU - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 2:2
2018-04-15/11:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 1:4
2018-04-15/11:30 LKS CZARNI GORZYCE - KS RYMER RYBNIK 1:8
Kolejka nr 1
2018-04-07/11:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY I 1:0
2018-04-08/11:30 LKS CZARNI GORZYCE - RKP SP ROW II w RYBNIKU 1:2
2018-04-08/12:00 KS RYMER RYBNIK - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2:2