Częstochowa: D1 Młodzik "grupa II - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 WARTA MSTÓW 9 27 9 0 0 110:1
2 GROM CYKARZEW 10 24 8 0 2 77:9
3 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7 9 3 0 4 32:40
4 UNIA RĘDZINY 7 6 2 0 5 34:30
5 AKADEMIA SPORTU GARNEK 7 4 1 1 5 12:94
6 POLONIA I PORAJ 8 1 0 1 7 7:98
Kolejka nr 10
2018-10-15/16:45 GROM CYKARZEW - WARTA MSTÓW 0:1
2018-10-27/10:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - UNIA RĘDZINY -:-
2018-10-27/13:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - POLONIA I PORAJ -:-
Kolejka nr 10
2018-10-15/16:45 GROM CYKARZEW - WARTA MSTÓW 0:1
Kolejka nr 9
2018-10-01/16:30 POLONIA I PORAJ - GROM CYKARZEW 1:5
Kolejka nr 8
2018-10-08/16:30 GROM CYKARZEW - UNIA RĘDZINY 5:1
2018-10-13/10:00 WARTA MSTÓW - POLONIA I PORAJ 24:0
Kolejka nr 7
2018-10-04/16:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM CYKARZEW 0:7
2018-10-06/10:00 POLONIA I PORAJ - AKADEMIA SPORTU GARNEK 0:4
2018-10-06/13:00 UNIA RĘDZINY - WARTA MSTÓW 0:3
Kolejka nr 6
2018-09-28/16:30 POLONIA I PORAJ - UNIA RĘDZINY 0:9
2018-09-29/10:00 WARTA MSTÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 14:0
2018-10-11/16:30 AKADEMIA SPORTU GARNEK - GROM CYKARZEW 0:16
Kolejka nr 5
2018-09-22/10:00 UNIA RĘDZINY - AKADEMIA SPORTU GARNEK 20:0
2018-09-23/13:00 POLONIA I PORAJ - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:10
2018-09-26/17:00 WARTA MSTÓW - GROM CYKARZEW 2:0
Kolejka nr 4
2018-09-15/10:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - WARTA MSTÓW 0:27
2018-09-15/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UNIA RĘDZINY 7:3
2018-09-17/16:30 GROM CYKARZEW - POLONIA I PORAJ 15:0
Kolejka nr 3
2018-09-08/10:00 POLONIA I PORAJ - WARTA MSTÓW 0:26
2018-09-08/14:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AKADEMIA SPORTU GARNEK 11:3
2018-09-10/17:00 UNIA RĘDZINY - GROM CYKARZEW 1:9
Kolejka nr 2
2018-09-01/09:00 WARTA MSTÓW - UNIA RĘDZINY 6:0
2018-09-05/21:45 AKADEMIA SPORTU GARNEK - POLONIA I PORAJ 5:5
2018-09-06/18:00 GROM CYKARZEW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:3
Kolejka nr 1
2018-08-29/18:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - WARTA MSTÓW 1:7
2018-09-13/17:30 GROM CYKARZEW - AKADEMIA SPORTU GARNEK 15:0
Kolejka nr 1
2018-10-17/16:30 UNIA RĘDZINY - POLONIA I PORAJ -:-
Kolejka nr 8
2018-10-18/16:30 AKADEMIA SPORTU GARNEK - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
Kolejka nr 9
2018-10-20/09:00 UNIA RĘDZINY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2018-10-20/10:00 WARTA MSTÓW - AKADEMIA SPORTU GARNEK -:-
Kolejka nr 10
2018-10-27/10:00 AKADEMIA SPORTU GARNEK - UNIA RĘDZINY -:-
2018-10-27/13:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - POLONIA I PORAJ -:-