III liga wojewódzka D1 Młodzik "III WLM 2006 Rybnik " Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 3 9 3 0 0 7:1
2 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 3 6 2 0 1 8:2
3 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3 3 1 0 2 10:9
4 LKS ORZEŁ PALOWICE 3 3 1 0 2 3:6
5 RKP SP ROW w RYBNIKU II 3 3 1 0 2 2:6
6 KS UNIA RACIBÓRZ II 3 3 1 0 2 4:10
Kolejka nr 3
2019-04-13/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:3
2019-04-13/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS UNIA RACIBÓRZ II 3:0
2019-04-14/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:5
Kolejka nr 3
2019-04-13/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS ORZEŁ PALOWICE 2:3
2019-04-13/13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS UNIA RACIBÓRZ II 3:0
2019-04-14/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 1:5
Kolejka nr 2
2019-04-06/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0:1
2019-04-06/13:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 3:7
2019-04-07/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU II 0:1
Kolejka nr 1
2019-03-30/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:3
2019-03-31/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 0:3
2019-03-31/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS UNIA RACIBÓRZ II 0:1
Kolejka nr 4
2019-04-27/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS UNIA RACIBÓRZ II -:-
2019-04-28/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2019-04-28/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 5
2019-05-04/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2019-05-04/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ II - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-05-04/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - RKP SP ROW w RYBNIKU II -:-
Kolejka nr 6
2019-05-11/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-05-12/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ II - RKP SP ROW w RYBNIKU II -:-
2019-05-12/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 7
2019-05-18/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS UNIA RACIBÓRZ II -:-
2019-05-18/13:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
2019-05-19/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 8
2019-05-25/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW w RYBNIKU II -:-
2019-05-26/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-05-26/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
Kolejka nr 9
2019-06-01/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU II -:-
2019-06-02/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ II - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2019-06-02/11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS ORZEŁ PALOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-06-08/09:30 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2019-06-09/11:30 LKS ORZEŁ PALOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ II -:-
2019-06-09/12:00 RKP SP ROW w RYBNIKU II - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-