Częstochowa: B1 Junior Młodszy "jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 OLIMPIA TRUSKOLASY 9 21 7 0 2 38:12
2 GROM POCZESNA 9 19 6 1 2 31:16
3 NAPRZÓD OSTROWY 9 17 5 2 2 21:17
4 WARTA MYSZKÓW 9 14 4 2 3 25:15
5 UNIA RĘDZINY 9 14 4 2 3 17:14
6 POLONIA-UNIA WIDZÓW 9 12 3 3 3 15:15
7 METAL RZEKI WIELKIE 9 11 3 2 4 19:20
8 PILICA KONIECPOL 8 8 2 2 4 11:18
9 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 9 7 2 1 6 17:33
10 AMATOR GOLCE 8 1 0 1 7 4:38
Kolejka nr 9
2018-10-20/10:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:4
2018-10-20/10:00 WARTA MYSZKÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 8:1
2018-10-21/10:00 GROM POCZESNA - NAPRZÓD OSTROWY 6:0
2018-10-21/10:00 METAL RZEKI WIELKIE - UNIA RĘDZINY 1:3
2018-10-21/12:00 PILICA KONIECPOL - AMATOR GOLCE -:-
Kolejka nr 9
2018-10-20/10:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:4
2018-10-20/10:00 WARTA MYSZKÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 8:1
2018-10-21/10:00 GROM POCZESNA - NAPRZÓD OSTROWY 6:0
2018-10-21/10:00 METAL RZEKI WIELKIE - UNIA RĘDZINY 1:3
Kolejka nr 8
2018-10-13/10:00 UNIA RĘDZINY - PILICA KONIECPOL 2:2
2018-10-13/12:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - METAL RZEKI WIELKIE 6:0
2018-10-14/10:00 AMATOR GOLCE - WARTA MYSZKÓW 1:1
2018-10-14/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - POLONIA-UNIA WIDZÓW 1:1
2018-11-10/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM POCZESNA 2:6
Kolejka nr 7
2018-10-06/09:30 WARTA MYSZKÓW - UNIA RĘDZINY 3:2
2018-10-06/10:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:0
2018-10-07/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - OLIMPIA TRUSKOLASY 4:2
2018-10-07/10:00 GROM POCZESNA - AMATOR GOLCE 7:0
2018-10-07/10:00 PILICA KONIECPOL - METAL RZEKI WIELKIE 0:1
Kolejka nr 6
2018-09-29/11:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - PILICA KONIECPOL 3:0
2018-09-30/10:00 METAL RZEKI WIELKIE - WARTA MYSZKÓW 0:0
2018-09-30/10:00 UNIA RĘDZINY - GROM POCZESNA 2:2
2018-09-30/10:00 AMATOR GOLCE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 1:5
2018-09-30/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - NAPRZÓD OSTROWY 2:2
Kolejka nr 5
2018-09-22/10:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - UNIA RĘDZINY 2:1
2018-09-22/10:00 WARTA MYSZKÓW - PILICA KONIECPOL 5:0
2018-09-23/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:4
2018-09-23/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - AMATOR GOLCE 3:0
2018-09-23/10:00 GROM POCZESNA - METAL RZEKI WIELKIE 2:1
Kolejka nr 4
2018-09-15/11:00 PILICA KONIECPOL - GROM POCZESNA 2:1
2018-09-15/12:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - WARTA MYSZKÓW 4:3
2018-09-15/13:00 UNIA RĘDZINY - NAPRZÓD OSTROWY 4:1
2018-09-16/10:00 METAL RZEKI WIELKIE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 1:1
2018-09-16/10:00 AMATOR GOLCE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:3
Kolejka nr 3
2018-09-09/10:00 AMATOR GOLCE - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:8
2018-09-09/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UNIA RĘDZINY 3:0
2018-09-09/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - METAL RZEKI WIELKIE 5:1
2018-09-09/10:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PILICA KONIECPOL 1:1
2018-09-09/10:00 GROM POCZESNA - WARTA MYSZKÓW 3:1
Kolejka nr 2
2018-09-01/11:00 PILICA KONIECPOL - NAPRZÓD OSTROWY 0:3
2018-09-02/10:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - GROM POCZESNA 7:1
2018-09-02/10:00 WARTA MYSZKÓW - POLONIA-UNIA WIDZÓW 3:2
2018-09-02/10:00 UNIA RĘDZINY - AMATOR GOLCE 2:0
2018-09-03/18:00 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:3
Kolejka nr 1
2018-10-27/10:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - PILICA KONIECPOL 2:6
2018-10-27/10:00 NAPRZÓD OSTROWY - WARTA MYSZKÓW 2:1
2018-10-27/13:00 UNIA RĘDZINY - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:0
2018-10-28/10:00 AMATOR GOLCE - METAL RZEKI WIELKIE 0:9
2018-10-28/10:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - GROM POCZESNA 1:3
Kolejka nr 9
2018-10-21/12:00 PILICA KONIECPOL - AMATOR GOLCE -:-