Bielsko-Biała: IV liga okręgowa A1 Junior

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS ROTUZ - BRONÓW 4 12 4 0 0 19:2
2 LKS ZAPORA WAPIENICA 5 9 3 0 1 20:9
3 GKS CZARNI JAWORZE 4 9 3 0 1 11:10
4 LKS ZAMEK GRODZIEC 4 6 2 0 1 12:13
5 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 5 6 2 0 3 11:22
6 LKS LIGOTA CENTRUM 4 4 1 1 2 14:11
7 LKS BESKID GODZISZKA 4 4 1 1 2 4:10
8 KS ISKRA RYBARZOWICE 5 3 1 0 4 17:22
9 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 5 3 1 0 4 8:23
Kolejka nr 5
2020-09-26/10:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 5:1
2020-09-26/12:00 LKS BESKID GODZISZKA - UKS ROTUZ - BRONÓW 0:7
2020-09-26/12:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 3:4
2020-09-26/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS ISKRA RYBARZOWICE 10:0
Kolejka nr 5
2020-09-26/10:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 5:1
2020-09-26/12:00 LKS BESKID GODZISZKA - UKS ROTUZ - BRONÓW 0:7
2020-09-26/12:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - GKS CZARNI JAWORZE 3:4
2020-09-26/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS ISKRA RYBARZOWICE 10:0
Kolejka nr 4
2020-09-19/10:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - GKS CZARNI JAWORZE 2:4
2020-09-19/12:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:1
2020-09-19/12:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 12:1
2020-09-20/11:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 9:1
Kolejka nr 3
2020-09-12/10:00 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:3
2020-09-12/12:00 LKS BESKID GODZISZKA - GKS CZARNI JAWORZE 1:2
2020-09-12/12:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - KS ISKRA RYBARZOWICE 3:2
2020-09-13/12:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS LIGOTA CENTRUM 4:3
Kolejka nr 2
2020-09-05/10:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 5:0
2020-09-05/12:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC 3:6
2020-09-05/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS BESKID GODZISZKA 1:1
2020-09-06/11:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 6:2
Kolejka nr 1
2020-08-29/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - UKS ROTUZ - BRONÓW 1:4
2020-08-29/12:00 LKS BESKID GODZISZKA - KS ISKRA RYBARZOWICE 2:0
2020-08-29/12:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2:1
Kolejka nr 1
2020-08-30/12:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
Kolejka nr 6
2020-10-03/10:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2020-10-03/12:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2020-10-03/12:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-10-03/12:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
Kolejka nr 7
2020-10-10/12:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2020-10-10/12:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2020-10-11/12:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
2020-10-11/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-17/11:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2020-10-17/12:00 UKS ROTUZ - BRONÓW - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2020-10-17/12:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE -:-
2020-10-18/12:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
Kolejka nr 9
2020-10-24/09:30 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2020-10-24/12:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - UKS ROTUZ - BRONÓW -:-
2020-10-24/12:00 LKS LIGOTA CENTRUM - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2020-10-25/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BESKID GODZISZKA -:-