Żywiec: III liga okręgowa A1 Junior

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 14 36 12 0 2 76:13
2 LKS ŚWIT CIĘCINA 12 33 11 0 1 51:8
3 LKS PODHALANKA MILÓWKA 13 30 10 0 3 78:20
4 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW 12 27 9 0 3 35:27
5 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 14 26 8 2 4 53:36
6 LKS BESKID KOCIERZ 14 21 7 0 7 48:36
7 LKS KORBIELÓW 13 14 4 2 7 31:41
8 LKS SMREK ŚLEMIEŃ 13 13 4 1 8 21:42
9 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 12 10 3 1 8 20:49
10 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 14 5 1 2 11 25:81
11 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 15 0 0 0 15 8:93
Kolejka nr 16
2018-04-19/18:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS KORBIELÓW 4:0
2018-05-05/10:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2018-05-05/11:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
Kolejka nr 16
2018-04-19/18:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS KORBIELÓW 4:0
Kolejka nr 14
2018-04-21/11:00 LKS BESKID KOCIERZ - LKS PODHALANKA MILÓWKA 0:10
2018-04-21/11:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 8:2
2018-04-21/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS ŚWIT CIĘCINA 1:7
Kolejka nr 13
2018-04-14/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS BESKID KOCIERZ 2:0
2018-04-14/11:00 LKS KORBIELÓW - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2:1
2018-04-14/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW 2:0
2018-04-14/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:3
Kolejka nr 12
2018-04-07/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS KORBIELÓW 2:0
2018-04-07/14:30 LKS BESKID KOCIERZ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 0:1
2018-04-12/17:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS PODHALANKA MILÓWKA 5:4
Kolejka nr 11
2017-10-28/11:00 LKS KORBIELÓW - LKS BESKID KOCIERZ 3:2
2017-10-28/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 3:0
2017-10-28/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 3:0
2017-10-28/11:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2:4
Kolejka nr 10
2017-10-21/11:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:3
2017-10-21/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA 0:5
2017-10-21/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS KORBIELÓW 2:2
2017-10-22/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW 7:1
2017-11-11/11:00 LKS BESKID KOCIERZ - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 5:3
Kolejka nr 9
2017-10-14/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower 3:0
2017-10-14/11:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 4:3
2017-10-14/11:30 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:6
2017-10-14/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS BESKID KOCIERZ 1:6
2017-10-15/15:00 LKS KORBIELÓW - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 6:2
Kolejka nr 8
2017-10-07/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 5:1
2017-10-07/11:00 LKS BESKID KOCIERZ - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW 1:3
2017-10-07/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 5:3
2017-10-08/11:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower - LKS KORBIELÓW 0:11
2017-10-08/12:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS ŚWIT CIĘCINA 2:3
Kolejka nr 7
2017-09-30/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS BESKID KOCIERZ 3:4
2017-09-30/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 1:3
2017-09-30/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower 11:3
2017-09-30/13:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2:3
2017-10-01/11:00 LKS KORBIELÓW - LKS PODHALANKA MILÓWKA 3:5
Kolejka nr 6
2017-11-04/11:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 4:0
2017-11-04/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS KORBIELÓW 10:1
2017-11-05/12:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 21:0
2017-11-25/10:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 0:3
Kolejka nr 5
2017-09-16/11:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower - LKS BESKID KOCIERZ 0:16
2017-09-16/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:11
2017-09-16/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW 7:0
2017-09-16/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 0:13
2017-10-26/15:30 LKS KORBIELÓW - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 1:3
Kolejka nr 4
2017-09-13/17:00 LKS BESKID KOCIERZ - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 6:0
2017-09-13/17:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS KORBIELÓW 2:1
2017-09-13/17:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 5:5
2017-09-13/17:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 5:0
Kolejka nr 3
2017-09-09/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 6:1
2017-09-09/11:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 0:17
2017-09-09/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 1:1
2017-09-09/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW 2:7
2017-09-10/12:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS BESKID KOCIERZ 1:2
Kolejka nr 2
2017-08-31/17:30 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower 6:1
2017-09-02/11:00 LKS BESKID KOCIERZ - LKS ŚWIT CIĘCINA 1:5
2017-09-02/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS KORBIELÓW 1:1
2017-09-02/11:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 3:1
2017-09-03/11:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2:0
Kolejka nr 1
2017-08-26/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS BESKID KOCIERZ 4:2
2017-08-26/11:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:4
2017-08-26/11:00 LKS KORBIELÓW - LKS ŚWIT CIĘCINA 0:7
2017-08-27/13:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 7:4
2017-11-18/10:00 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW - drużyna wycofana, walkower - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW 3:5
Kolejka nr 6
2017-11-18/10:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
Kolejka nr 11
2017-10-29/12:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW -:-
Kolejka nr 15
2018-04-28/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS BESKID KOCIERZ -:-
2018-04-28/11:00 LKS KORBIELÓW - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW -:-
2018-04-28/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
Kolejka nr 16
2018-05-05/10:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2018-05-05/11:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
Kolejka nr 17
2018-05-12/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW -:-
2018-05-12/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA -:-
2018-05-12/11:00 LKS KORBIELÓW - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
Kolejka nr 18
2018-05-19/11:00 LKS BESKID KOCIERZ - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
2018-05-19/11:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS KORBIELÓW -:-
2018-05-19/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2018-05-19/11:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ -:-
Kolejka nr 19
2018-05-26/10:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS BESKID KOCIERZ -:-
2018-05-26/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2018-05-26/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
Kolejka nr 20
2018-06-02/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS KORBIELÓW -:-
2018-06-02/11:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ -:-
2018-06-02/11:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW -:-
Kolejka nr 21
2018-06-09/10:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA -:-
2018-06-09/11:00 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA - LKS BESKID KOCIERZ -:-
2018-06-09/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC -:-
Kolejka nr 22
2018-06-16/10:00 STOWARZYSZENIE TS PRZYBORÓW - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2018-06-16/11:00 LKS BESKID KOCIERZ - LKS KORBIELÓW -:-
2018-06-16/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SMREK ŚLEMIEŃ -:-
2018-06-16/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA -:-