II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE II S.A. 14 39 13 0 1 59:21
2 KS SIÓDEMKA TYCHY 14 31 10 1 3 39:20
3 RKS CUKROWNIK CHYBIE 14 30 9 3 2 38:19
4 KP BESKID SKOCZÓW 14 28 9 1 4 38:12
5 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 14 27 9 0 5 40:34
6 LKS CZANIEC 14 25 8 1 5 40:27
7 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 14 24 7 3 4 47:28
8 KS KUŹNIA USTROŃ 14 20 6 2 6 46:34
9 LKS PASJONAT DANKOWICE 14 20 6 2 6 41:38
10 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 14 20 6 2 6 29:33
11 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 14 12 4 0 10 20:42
12 LKS GROŃ BUJAKÓW 14 10 3 1 10 22:53
13 LKS ŚWIT CIĘCINA 14 10 3 1 10 18:54
14 TS 1909 PIAST CIESZYN 14 10 3 1 10 29:34
15 LKS BESTWINA 14 0 0 0 14 13:70
Kolejka nr 15
2018-11-03/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 1:4
2018-11-03/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 5:6
2018-11-04/10:00 LKS CZANIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN 3:1
2018-11-04/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ŚWIT CIĘCINA 4:0
2018-11-04/11:00 LKS BESTWINA - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:1
2018-11-04/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 7:2
2018-11-06/14:30 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
Kolejka nr 15
2018-11-03/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 1:4
2018-11-03/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 5:6
2018-11-04/10:00 LKS CZANIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN 3:1
2018-11-04/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ŚWIT CIĘCINA 4:0
2018-11-04/11:00 LKS BESTWINA - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:1
2018-11-04/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 7:2
2018-11-06/14:30 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
Kolejka nr 14
2018-10-27/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS KUŹNIA USTROŃ 3:0
2018-10-27/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS CZANIEC 2:5
2018-10-27/15:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2018-10-28/10:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - LKS BESTWINA 3:1
2018-10-28/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:3
2018-10-28/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS GROŃ BUJAKÓW 3:1
2018-11-10/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:1
Kolejka nr 13
2018-10-18/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 0:4
2018-10-20/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 5:2
2018-10-20/15:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2018-10-21/10:00 LKS CZANIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA 5:1
2018-10-21/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS SIÓDEMKA TYCHY 4:6
2018-10-21/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4:1
2018-10-21/14:00 LKS BESTWINA - LKS GROŃ BUJAKÓW 3:4
Kolejka nr 12
2018-10-13/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS CZANIEC 2:1
2018-10-13/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:4
2018-10-13/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:4
2018-10-13/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:3
2018-10-14/11:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2018-10-14/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS BESTWINA 5:0
2018-10-17/15:30 TS 1909 PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 1:3
Kolejka nr 11
2018-10-06/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BESTWINA 3:1
2018-10-06/13:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ŚWIT CIĘCINA 8:1
2018-10-07/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - RKS CUKROWNIK CHYBIE 2:3
2018-10-07/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:0
2018-10-07/10:00 LKS CZANIEC - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:0
2018-10-07/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS GROŃ BUJAKÓW 9:0
2018-10-07/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:2
Kolejka nr 10
2018-09-26/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:6
2018-09-26/16:30 TS 1909 PIAST CIESZYN - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:2
2018-09-29/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - KP BESKID SKOCZÓW 0:8
2018-09-30/11:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - LKS CZANIEC 3:1
2018-09-30/12:00 LKS BESTWINA - KS KUŹNIA USTROŃ 1:5
2018-09-30/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:0
2018-09-30/16:30 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:2
Kolejka nr 9
2018-09-22/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
2018-09-22/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS SIÓDEMKA TYCHY 4:3
2018-09-22/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - RKS CUKROWNIK CHYBIE 1:4
2018-09-23/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ŚWIT CIĘCINA 1:2
2018-09-23/10:00 LKS CZANIEC - LKS GROŃ BUJAKÓW 7:1
2018-09-23/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 9:2
2018-09-23/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 5:0
Kolejka nr 8
2018-09-15/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS 1909 PIAST CIESZYN 3:0
2018-09-15/11:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 5:2
2018-09-15/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:2
2018-09-16/10:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:2
2018-09-16/12:00 LKS BESTWINA - LKS CZANIEC 1:4
2018-09-16/16:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KP BESKID SKOCZÓW 1:0
2018-10-04/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
Kolejka nr 7
2018-09-12/17:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - RKS CUKROWNIK CHYBIE 2:4
2018-09-12/17:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 1:5
2018-09-12/17:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - KS SIÓDEMKA TYCHY 1:2
2018-09-12/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 4:1
2018-09-12/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW 1:1
2018-09-12/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BESTWINA 8:0
2018-09-12/17:00 LKS CZANIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2:3
Kolejka nr 6
2018-09-07/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS CZANIEC 1:2
2018-09-08/11:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS ŚWIT CIĘCINA 8:1
2018-09-08/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 3:5
2018-09-08/12:00 LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:7
2018-09-08/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KP BESKID SKOCZÓW 0:1
2018-09-09/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN 4:0
2018-11-10/13:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:0
Kolejka nr 5
2018-08-31/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BESTWINA 9:0
2018-09-01/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - RKS CUKROWNIK CHYBIE 3:0
2018-09-01/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 1:0
2018-09-01/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2:2
2018-09-01/15:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:4
2018-09-02/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS GROŃ BUJAKÓW 0:2
2018-09-02/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 6:6
Kolejka nr 4
2018-08-29/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:4
2018-08-29/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS CZANIEC 6:2
2018-08-29/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE 4:1
2018-08-29/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW 0:1
2018-08-29/17:00 LKS BESTWINA - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:9
2018-08-29/17:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:4
2018-08-30/17:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA 3:0
Kolejka nr 3
2018-08-25/09:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC 9:4
2018-08-25/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BESTWINA 3:2
2018-08-25/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 0:1
2018-08-25/17:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - RKS CUKROWNIK CHYBIE 2:1
2018-08-26/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:2
2018-08-26/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS CZANIEC 2:3
2018-08-26/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS GROŃ BUJAKÓW 0:1
Kolejka nr 2
2018-08-22/11:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - KS SIÓDEMKA TYCHY 4:2
2018-08-22/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:1
2018-08-22/17:00 LKS CZANIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:4
2018-08-22/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:6
2018-08-22/17:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:0
2018-08-22/17:00 LKS BESTWINA - LKS ŚWIT CIĘCINA 1:5
2018-08-22/17:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:5
Kolejka nr 1
2018-08-18/10:30 LKS ŚWIT CIĘCINA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2018-08-18/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS BESTWINA 4:3
2018-08-18/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 3:0
2018-08-18/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS CZANIEC 0:3
2018-08-18/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:5
2018-08-19/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - RKS CUKROWNIK CHYBIE 1:3
2018-08-19/15:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS GROŃ BUJAKÓW 8:0
Kolejka nr 16
2019-03-23/12:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-03-23/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-03-23/12:00 LKS BESTWINA - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-03-23/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2019-03-23/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-03-23/12:00 LKS CZANIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-03-23/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 17
2019-03-30/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-03-30/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS CZANIEC -:-
2019-03-30/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-03-30/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS BESTWINA -:-
2019-03-30/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-03-30/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-03-31/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 18
2019-04-06/12:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-04-06/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-04-06/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2019-04-06/12:00 LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-04-06/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-04-06/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-04-06/12:00 LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
Kolejka nr 19
2019-04-13/12:00 LKS CZANIEC - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-04-13/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-04-13/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-04-13/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-04-13/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-04-13/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-04-14/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 20
2019-04-22/12:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-04-22/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2019-04-22/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-04-22/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-04-22/12:00 LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-04-22/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-04-22/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
Kolejka nr 21
2019-04-27/12:00 LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-04-27/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-04-27/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA -:-
2019-04-27/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-04-27/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-04-27/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-04-28/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 22
2019-05-01/12:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2019-05-01/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-05-01/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-05-01/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-01/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-05-01/12:00 LKS BESTWINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-05-01/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS CZANIEC -:-
Kolejka nr 23
2019-05-04/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-05-04/12:00 LKS CZANIEC - LKS BESTWINA -:-
2019-05-04/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-05-04/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-05-04/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-05-04/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2019-05-05/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
Kolejka nr 24
2019-05-11/12:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-05-11/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-05-11/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-11/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-05-11/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-05-11/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS CZANIEC -:-
2019-05-11/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 25
2019-05-18/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-05-18/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BESTWINA -:-
2019-05-18/12:00 LKS CZANIEC - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-05-18/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-05-18/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-05-18/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2019-05-18/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
Kolejka nr 26
2019-05-25/12:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-05-25/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-25/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-05-25/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-05-25/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS CZANIEC -:-
2019-05-25/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-05-25/12:00 LKS BESTWINA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 27
2019-06-01/12:00 LKS BESTWINA - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-06-01/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-06-01/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-06-01/12:00 LKS CZANIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-06-01/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ŚWIT CIĘCINA -:-
2019-06-01/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-06-01/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
Kolejka nr 28
2019-06-08/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-06-08/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-06-08/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - LKS CZANIEC -:-
2019-06-08/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-06-08/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-06-08/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS BESTWINA -:-
2019-06-09/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 29
2019-06-15/12:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2019-06-15/12:00 LKS BESTWINA - TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC -:-
2019-06-15/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-06-15/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2019-06-15/12:00 LKS CZANIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-06-15/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2019-06-15/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 30
2019-06-20/12:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-06-20/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2019-06-20/12:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS CZANIEC -:-
2019-06-20/12:00 LKS ŚWIT CIĘCINA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-06-20/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2019-06-20/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS BESTWINA -:-
2019-06-20/12:00 TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-