II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ZAPORA WAPIENICA 16 38 12 2 2 73:22
2 TS 1909 PIAST CIESZYN 17 36 11 3 3 63:16
3 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 17 36 11 3 3 57:20
4 KP BESKID SKOCZÓW 16 30 9 3 4 63:18
5 LKS BORY PIETRZYKOWICE 16 30 10 0 6 47:20
6 LKS PASJONAT DANKOWICE 17 29 9 2 5 38:25
7 LKS DRZEWIARZ JASIENICA 16 26 8 2 6 34:31
8 LKS CZANIEC 16 26 8 2 6 41:28
9 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 17 24 7 3 6 36:34
10 KS KUŹNIA USTROŃ 16 20 6 2 8 28:32
11 LKS LEŚNA 16 16 5 1 10 25:44
12 LKS BESTWINA 16 12 4 0 12 15:57
13 GLKS WILKOWICE 16 3 1 0 15 16:95
14 KS SPÓJNIA LANDEK 16 1 0 1 15 6:106
Kolejka nr 17
2018-04-21/09:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:2
2018-04-21/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN 2:0
2018-04-22/11:00 LKS CZANIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-04-22/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BESTWINA -:-
2018-04-22/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-04-22/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-04-24/17:30 GLKS WILKOWICE - LKS LEŚNA -:-
Kolejka nr 17
2018-04-21/09:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:2
2018-04-21/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN 2:0
Kolejka nr 16
2018-04-14/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2018-04-14/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 1:1
2018-04-14/11:00 LKS LEŚNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2018-04-14/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:2
2018-04-14/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - GLKS WILKOWICE 10:0
2018-04-15/11:00 LKS BESTWINA - LKS CZANIEC 0:2
2018-04-15/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:2
Kolejka nr 15
2018-04-07/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS LEŚNA 7:0
2018-04-07/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK 5:0
2018-04-08/11:00 LKS CZANIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:2
2018-04-08/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:0
2018-04-08/12:00 GLKS WILKOWICE - LKS BESTWINA 0:3
2018-04-08/16:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:4
2018-04-08/17:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:3
Kolejka nr 14
2018-03-29/12:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BORY PIETRZYKOWICE 1:2
2018-03-31/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 3:2
2018-04-02/12:00 LKS LEŚNA - KS KUŹNIA USTROŃ 0:2
2018-04-02/12:00 LKS BESTWINA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:0
2018-04-03/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - GLKS WILKOWICE 1:0
2018-04-03/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS CZANIEC 2:0
2018-04-18/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK 9:0
Kolejka nr 13
2017-11-11/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - KS SPÓJNIA LANDEK 12:0
2017-11-11/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2017-11-11/10:00 LKS LEŚNA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:5
2017-11-11/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2017-11-12/11:00 LKS CZANIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:1
2017-11-12/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - GLKS WILKOWICE 7:0
2017-11-12/12:00 LKS BESTWINA - KP BESKID SKOCZÓW 1:3
Kolejka nr 12
2017-11-04/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS LEŚNA 0:2
2017-11-04/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:4
2017-11-04/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BESTWINA 3:0
2017-11-05/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:2
2017-11-05/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4:0
2017-11-05/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:3
2017-11-05/12:00 GLKS WILKOWICE - LKS CZANIEC 1:4
Kolejka nr 11
2017-10-17/15:30 LKS LEŚNA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:3
2017-10-28/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 4:0
2017-10-28/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK 11:0
2017-10-29/11:00 LKS CZANIEC - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2:3
2017-10-29/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 0:9
2017-11-18/10:00 GLKS WILKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:2
2017-11-18/12:00 LKS BESTWINA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:3
Kolejka nr 10
2017-10-19/15:45 LKS BORY PIETRZYKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:1
2017-10-21/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:0
2017-10-21/10:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS BESTWINA 0:3
2017-10-21/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:0
2017-10-21/12:30 KP BESKID SKOCZÓW - LKS CZANIEC 1:2
2017-10-22/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - GLKS WILKOWICE 4:3
2017-10-22/13:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA 3:0
Kolejka nr 9
2017-10-14/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA 3:1
2017-10-14/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS SPÓJNIA LANDEK 7:0
2017-10-15/11:00 LKS CZANIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 2:0
2017-10-15/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:2
2017-10-15/12:00 GLKS WILKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW 0:11
2017-10-15/12:00 LKS BESTWINA - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:11
Kolejka nr 8
2017-10-07/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 5:3
2017-10-07/10:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 2:7
2017-10-07/12:00 LKS LEŚNA - LKS BESTWINA 3:1
2017-10-07/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS CZANIEC 5:1
2017-10-07/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GLKS WILKOWICE 3:0
2017-10-07/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:1
2017-10-08/11:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:3
Kolejka nr 7
2017-09-29/11:00 GLKS WILKOWICE - LKS BORY PIETRZYKOWICE 2:7
2017-09-30/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS LEŚNA 3:0
2017-09-30/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:1
2017-09-30/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 2:2
2017-10-01/11:00 LKS CZANIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 10:0
2017-10-01/12:00 LKS BESTWINA - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:5
2017-10-11/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:1
Kolejka nr 6
2017-09-23/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 2:6
2017-09-24/11:30 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS BESTWINA 3:1
2017-09-26/16:30 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS CZANIEC 0:0
2017-09-27/16:30 LKS ZAPORA WAPIENICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:3
2017-10-03/16:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:2
2017-10-04/16:00 LKS LEŚNA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:3
2017-10-04/16:00 KS SPÓJNIA LANDEK - GLKS WILKOWICE 0:4
Kolejka nr 5
2017-09-16/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BESTWINA 8:0
2017-09-16/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:1
2017-09-16/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BORY PIETRZYKOWICE 3:0
2017-09-16/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS SPÓJNIA LANDEK 6:0
2017-09-17/12:00 GLKS WILKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:11
2017-10-11/16:00 LKS CZANIEC - LKS LEŚNA 5:0
2017-10-18/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS ZAPORA WAPIENICA 1:7
Kolejka nr 4
2017-09-09/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 2:3
2017-09-09/10:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 4:1
2017-09-09/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:4
2017-09-09/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS CZANIEC 5:1
2017-09-09/12:00 LKS LEŚNA - GLKS WILKOWICE 10:1
2017-09-09/12:00 KS SPÓJNIA LANDEK - KP BESKID SKOCZÓW 1:8
2017-09-10/17:00 LKS BESTWINA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:3
Kolejka nr 3
2017-09-02/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS SPÓJNIA LANDEK 6:1
2017-09-02/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS 1909 PIAST CIESZYN 0:1
2017-09-03/11:00 LKS CZANIEC - LKS BESTWINA 7:1
2017-09-03/11:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 1:2
2017-09-03/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS LEŚNA 3:4
2017-09-03/12:00 GLKS WILKOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:8
2017-09-05/17:30 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 4:0
Kolejka nr 2
2017-08-26/09:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - KS KUŹNIA USTROŃ 5:1
2017-08-26/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS CZANIEC 5:1
2017-08-26/12:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2017-08-26/12:00 LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW 2:1
2017-08-26/12:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS BORY PIETRZYKOWICE 0:6
2017-08-27/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 1:0
2017-08-27/12:00 LKS BESTWINA - GLKS WILKOWICE 3:1
Kolejka nr 1
2017-08-19/09:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BESTWINA 5:1
2017-08-19/11:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS LEŚNA 3:0
2017-08-19/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - TS 1909 PIAST CIESZYN 1:2
2017-08-19/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:3
2017-08-30/18:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS PASJONAT DANKOWICE 0:8
2017-09-06/17:00 GLKS WILKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:11
2017-09-06/17:30 LKS CZANIEC - LKS DRZEWIARZ JASIENICA 0:2
Kolejka nr 9
2017-10-14/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
Kolejka nr 17
2018-04-22/11:00 LKS CZANIEC - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-04-22/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS BESTWINA -:-
2018-04-22/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-04-22/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-04-24/17:30 GLKS WILKOWICE - LKS LEŚNA -:-
Kolejka nr 18
2018-04-28/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-04-28/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - GLKS WILKOWICE -:-
2018-04-28/11:00 LKS LEŚNA - LKS CZANIEC -:-
2018-04-28/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-04-28/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-04-29/11:00 LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-04-29/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 19
2018-05-01/12:00 LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-05-01/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-05-01/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - LKS LEŚNA -:-
2018-05-01/12:00 LKS CZANIEC - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-05-01/12:00 GLKS WILKOWICE - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-05-01/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-05-01/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 20
2018-05-05/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS CZANIEC -:-
2018-05-05/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-05-05/11:00 LKS LEŚNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-05-05/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-05-05/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - GLKS WILKOWICE -:-
2018-05-05/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BESTWINA -:-
2018-05-06/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 21
2018-05-09/18:00 GLKS WILKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-05-12/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-05-12/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-05-12/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-05-13/11:00 LKS BESTWINA - LKS LEŚNA -:-
2018-05-13/11:00 LKS CZANIEC - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-05-13/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
Kolejka nr 22
2018-05-19/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-05-19/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS BESTWINA -:-
2018-05-19/11:00 LKS LEŚNA - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-05-19/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-05-19/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-05-20/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS CZANIEC -:-
2018-05-20/13:30 KP BESKID SKOCZÓW - GLKS WILKOWICE -:-
Kolejka nr 23
2018-05-23/18:00 GLKS WILKOWICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
2018-05-26/11:00 LKS LEŚNA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-05-26/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-05-26/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-05-27/11:00 LKS BESTWINA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-05-27/11:00 LKS CZANIEC - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-05-27/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
Kolejka nr 24
2018-06-02/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS LEŚNA -:-
2018-06-02/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - GLKS WILKOWICE -:-
2018-06-02/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS CZANIEC -:-
2018-06-02/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-06-02/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS BESTWINA -:-
2018-06-02/12:00 KS SPÓJNIA LANDEK - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-06-03/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
Kolejka nr 25
2018-06-09/10:00 TS 1909 PIAST CIESZYN - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2018-06-09/11:00 LKS LEŚNA - KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2018-06-09/13:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2018-06-09/16:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS BORY PIETRZYKOWICE -:-
2018-06-10/11:00 LKS BESTWINA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2018-06-10/11:00 LKS CZANIEC - GLKS WILKOWICE -:-
2018-06-10/12:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 26
2018-06-16/09:00 KS SPÓJNIA LANDEK - TS 1909 PIAST CIESZYN -:-
2018-06-16/12:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS CZANIEC -:-
2018-06-16/12:00 GLKS WILKOWICE - LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2018-06-16/12:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2018-06-16/12:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS BESTWINA -:-
2018-06-16/12:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2018-06-16/12:00 LKS BORY PIETRZYKOWICE - LKS LEŚNA -:-