Aktualności

Powołania do Kadry Młodziczek i Juniorek Młodszych na mecze z Dolnośląskim ZPN / 29.04.2017
Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej Dziewczyn przedstawia listy zawodniczek powołanych na zgrupowania/mecze Młodziczek i Juniorek Młodszych z Dolnośląskim ZPN, które odbędą się w dniach 12-13.05.2017 r. w Dzierżonowie...

/ więcej

Powołania na konsultację szkoleniową kadry rocznika 2005 / 24.04.2017
Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Ślaskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników rocznika 2005 powołanych na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Sosnowcu 27 kwietnia...

/ więcej

Powołania dla roczników 2001, 2002, 2003 i 2004 / 21.04.2017
Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Ślaskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listy zawodników powołanych...

/ więcej

Powołania na konsultację szkoleniową kadry rocznika 2001 / 13.04.2017
Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z Trenerami Kadry Ślaskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodników kadry rocznika 2001 powołanych na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Sosnowcu 19 kwietnia...

/ więcej

Warsztaty szkoleniowe dla trenerów Futsalu / 10.04.2017
Wydział Szkolenia i Wydział Futsalu ŚL.ZPN w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich trenerów piłki nożnej futsalu oraz nauczycieli wychowania fizycznego do uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych...

/ więcej

1 2 3 4 5 >

Wydział Szkolenia

Skład osobowy:

GRYCMANN Paweł - Przewodniczący  
GALEJA Damian - Wiceprzewodniczący  
BAŃSKI Piotr - Członek (Częstochowski OZPN)  
GÓRSKI Jan - Członek (Podokręg Bytom)  
KASZYCA Paweł - Członek (Podokręg Rybnik)  
KOŚCIAŃSKI Krzysztof - Członek (Podokręg Częstochowa)  
KULIK Eugeniusz - Członek (Beskidzki OZPN i Podokręg Bielsko-Biała)  
MEISSNER Przemysław - Członek (Podokręg Skoczów)  
MILEWSKI Wiesław - Członek (Podokręg Sosnowiec)  
MIŁKOWSKI Andrzej - Członek (Podokręg Katowice)  
ORMAŃCZYK Zbigniew - Członek (Podokręg Lubliniec)  
ORZESZEK Andrzej - Członek (Podokręg Zabrze)  
SOŁTYSIK Sławomir - Członek (Podokręg Żywiec)  
TRZECIAK Jacek - Członek (Podokręg Racibórz)  
ZIEMBA Jarosław - Członek (Podokręg Tychy)  


Regulaminy:

Pliki do pobrania




Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam