Bytom: C1 Trampkarz "wiosna-nowy"

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS SZOMBIERKI BYTOM_ 7 21 7 0 0 58:2
2 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 7 19 6 1 0 49:1
3 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 7 11 3 2 2 14:4
4 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 7 10 3 1 3 19:10
5 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 8 10 3 1 4 19:39
6 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 7 7 2 1 4 6:18
7 LKS TEMPO STOLARZOWICE 7 6 2 0 5 7:19
8 TS ISKRA LASOWICE 8 0 0 0 8 1:80

Ostatnia kolejka (8) rozgrywek w sezonie 2016/2017

29 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-24 18:00 0:0
30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-24 18:00 1:6
31 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-24 18:00 0:1
32 TS ISKRA LASOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-05-24 18:00 0:15

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 2017-04-01 11:00 1:0
2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-04-01 11:00 2:3
3 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-04-01 11:00 0:2
4 TS SZOMBIERKI BYTOM_ TS ISKRA LASOWICE 2017-04-01 11:00 14:0
Kolejka 2
5 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ TS ISKRA LASOWICE 2017-04-08 11:00 9:0
6 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-04-08 11:00 0:10
7 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-04-08 11:00 3:2
8 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-08 11:00 5:0
Kolejka 3
9 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 2017-05-11 18:00 0:0
10 LKS TEMPO STOLARZOWICE MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-10 18:00 0:8
11 TS SZOMBIERKI BYTOM_ KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-04-22 09:00 11:2
12 TS ISKRA LASOWICE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-05-10 18:00 0:3
Kolejka 4
13 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-06-07 18:00 -:-
14 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TS ISKRA LASOWICE 2017-05-03 17:00 7:1
15 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-06-07 18:00 -:-
16 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-07 18:00 -:-
Kolejka 5
17 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 2017-05-06 11:00 0:1
18 TS SZOMBIERKI BYTOM_ TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-07 16:00 1:0
19 TS ISKRA LASOWICE MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-06 11:00 0:18
20 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-06 11:00 1:1
Kolejka 6
21 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-13 10:00 4:1
22 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-05-13 11:00 5:0
23 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY TS ISKRA LASOWICE 2017-05-13 09:00 10:0
24 LKS TEMPO STOLARZOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-05-13 10:00 0:5
Kolejka 7
25 TS SZOMBIERKI BYTOM_ KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 2017-05-21 16:30 2:0
26 TS ISKRA LASOWICE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-20 11:00 0:4
27 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-19 18:00 0:1
28 KS NITRON KRUPSKI MŁYN MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-21 11:00 1:12
Kolejka 8
29 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-24 18:00 0:0
30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-24 18:00 1:6
31 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-24 18:00 0:1
32 TS ISKRA LASOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-05-24 18:00 0:15
Kolejka 9
33 TS ISKRA LASOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 2017-05-27 11:00 -:-
34 TS SZOMBIERKI BYTOM_ LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-05-27 09:00 -:-
35 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-27 11:00 -:-
36 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-27 11:00 -:-
Kolejka 10
37 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-06-03 11:00 -:-
38 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-03 11:00 -:-
39 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-06-04 16:00 -:-
40 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE TS ISKRA LASOWICE 2017-06-03 11:00 -:-
Kolejka 11
41 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 2017-06-10 11:00 -:-
42 TS ISKRA LASOWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-06-10 11:00 -:-
43 TS SZOMBIERKI BYTOM_ MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-10 11:00 -:-
44 LKS TEMPO STOLARZOWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-06-10 11:00 -:-
Kolejka 12
45 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-14 18:00 -:-
46 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-06-14 18:00 -:-
47 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE TS ISKRA LASOWICE 2017-06-14 18:00 -:-
48 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-06-14 18:00 -:-
Kolejka 13
49 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS CZARNI SUCHA GÓRA_ 2017-06-17 11:00 -:-
50 LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-17 11:00 -:-
51 TS ISKRA LASOWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-06-17 11:00 -:-
52 TS SZOMBIERKI BYTOM_ LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-17 11:00 -:-
Kolejka 14
53 KS CZARNI SUCHA GÓRA_ TS SZOMBIERKI BYTOM_ 2017-06-24 11:00 -:-
54 LKS TEMPO STOLARZOWICE TS ISKRA LASOWICE 2017-06-24 11:00 -:-
55 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 2017-06-24 11:00 -:-
56 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-06-24 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam