Częstochowa: E1 Orlik "Regionalna D wiosna"

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ORLIK BLACHOWNIA 7 21 7 0 0 90:13
2 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 7 18 6 0 1 45:13
3 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 7 18 6 0 1 42:37
4 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 9 12 4 0 5 38:52
5 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 7 7 2 1 4 32:40
6 OLIMPIA TRUSKOLASY 8 4 1 1 6 25:33
7 JUNIOR SZARLEJKA 6 3 1 0 5 11:57
8 AKADEMIA SPORTU Przystajń 5 0 0 0 5 11:49

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

37 ORLIK BLACHOWNIA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-05-27 10:00 :
38 PŁOMIEŃ CZARNY LAS UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-23 17:00 5:4
39 VICTORIA CZĘSTOCHOWA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-26 17:00 :
40 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-26 17:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 PŁOMIEŃ CZARNY LAS ORLIK BLACHOWNIA 2017-04-01 10:00 0:7
2 AKADEMIA SPORTU Przystajń VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-04-01 10:00 5:6
3 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-03-31 17:00 0:9
4 OLIMPIA TRUSKOLASY JUNIOR SZARLEJKA 2017-03-31 17:00 10:2
Kolejka 2
5 ORLIK BLACHOWNIA JUNIOR SZARLEJKA 2017-04-08 10:00 14:1
6 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-04-07 17:30 5:0
7 VICTORIA CZĘSTOCHOWA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-04-07 17:30 6:5
8 PŁOMIEŃ CZARNY LAS AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-04-08 10:00 6:1
Kolejka 3
9 AKADEMIA SPORTU Przystajń ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-16 17:00 0:21
10 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-04-11 17:00 5:1
11 OLIMPIA TRUSKOLASY VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-04-14 17:00 1:4
12 JUNIOR SZARLEJKA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-04-14 17:00 0:6
Kolejka 4
13 ORLIK BLACHOWNIA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-05-02 11:00 :
14 VICTORIA CZĘSTOCHOWA JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-02 17:00 :
15 PŁOMIEŃ CZARNY LAS OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-02 12:00 5:4
16 AKADEMIA SPORTU Przystajń UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-02 17:00 :
Kolejka 5
17 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-25 16:45 :
18 OLIMPIA TRUSKOLASY AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-06-30 17:00 -:-
19 JUNIOR SZARLEJKA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-04-25 17:00 3:11
20 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-06-30 17:30 -:-
Kolejka 6
21 ORLIK BLACHOWNIA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-05-06 10:00 12:2
22 PŁOMIEŃ CZARNY LAS ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-05-06 10:00 3:4
23 AKADEMIA SPORTU Przystajń JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-06 11:00 :
24 OLIMPIA TRUSKOLASY UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-05 17:00 4:4
Kolejka 7
25 OLIMPIA TRUSKOLASY ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-09 17:00 3:6
26 JUNIOR SZARLEJKA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-09 17:00 :
27 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-05-09 18:30 10:1
28 VICTORIA CZĘSTOCHOWA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-05-09 17:00 9:3
Kolejka 8
29 ORLIK BLACHOWNIA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-05-13 10:00 15:4
30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-05-12 17:00 6:4
31 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-12 17:30 6:7
32 JUNIOR SZARLEJKA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-16 17:00 2:1
Kolejka 9
33 JUNIOR SZARLEJKA ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-19 17:00 3:15
34 OLIMPIA TRUSKOLASY ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-05-19 17:00 2:5
35 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-05-19 17:00 7:9
36 AKADEMIA SPORTU Przystajń PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-05-20 11:00 :
Kolejka 10
37 ORLIK BLACHOWNIA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-05-27 10:00 -:-
38 PŁOMIEŃ CZARNY LAS UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-23 17:00 5:4
39 VICTORIA CZĘSTOCHOWA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-26 17:00 -:-
40 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-26 17:00 -:-
Kolejka 11
41 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA ORLIK BLACHOWNIA 2017-06-02 17:00 -:-
42 JUNIOR SZARLEJKA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-06-02 17:00 -:-
43 OLIMPIA TRUSKOLASY PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-06-02 17:00 -:-
44 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-06-02 17:00 -:-
Kolejka 12
45 ORLIK BLACHOWNIA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-06-06 17:00 -:-
46 AKADEMIA SPORTU Przystajń OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-06-06 17:00 -:-
47 PŁOMIEŃ CZARNY LAS JUNIOR SZARLEJKA 2017-06-06 17:00 -:-
48 VICTORIA CZĘSTOCHOWA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-06-06 17:00 -:-
Kolejka 13
49 VICTORIA CZĘSTOCHOWA ORLIK BLACHOWNIA 2017-06-09 17:00 -:-
50 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-06-13 18:30 -:-
51 JUNIOR SZARLEJKA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-06-09 17:00 -:-
52 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-06-09 17:00 -:-
Kolejka 14
53 ORLIK BLACHOWNIA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-06-16 17:00 -:-
54 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA JUNIOR SZARLEJKA 2017-06-16 17:00 -:-
55 AKADEMIA SPORTU Przystajń ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-06-17 11:00 -:-
56 PŁOMIEŃ CZARNY LAS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-06-17 10:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam