Częstochowa: E1 Orlik "Regionalna D wiosna"

Data aktualizacji: 2017-04-25 10:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 3 9 3 0 0 20:0
2 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3 9 3 0 0 16:11
3 ORLIK BLACHOWNIA 2 6 2 0 0 21:1
4 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 3 3 1 0 2 10:16
5 OLIMPIA TRUSKOLASY 3 3 1 0 2 11:11
6 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3 3 1 0 2 7:13
7 AKADEMIA SPORTU Przystajń 2 0 0 0 2 6:12
8 JUNIOR SZARLEJKA 3 0 0 0 3 3:30

Ostatnia kolejka (3) rozgrywek w sezonie 2016/2017

9 AKADEMIA SPORTU Przystajń ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-18 18:00 :
10 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-04-11 17:00 5:1
11 OLIMPIA TRUSKOLASY VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-04-14 17:00 1:4
12 JUNIOR SZARLEJKA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-04-14 17:00 0:6

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 PŁOMIEŃ CZARNY LAS ORLIK BLACHOWNIA 2017-04-01 10:00 0:7
2 AKADEMIA SPORTU Przystajń VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-04-01 10:00 5:6
3 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-03-31 17:00 0:9
4 OLIMPIA TRUSKOLASY JUNIOR SZARLEJKA 2017-03-31 17:00 10:2
Kolejka 2
5 ORLIK BLACHOWNIA JUNIOR SZARLEJKA 2017-04-08 10:00 14:1
6 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-04-07 17:30 5:0
7 VICTORIA CZĘSTOCHOWA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-04-07 17:30 6:5
8 PŁOMIEŃ CZARNY LAS AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-04-08 10:00 6:1
Kolejka 3
9 AKADEMIA SPORTU Przystajń ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-18 18:00 -:-
10 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-04-11 17:00 5:1
11 OLIMPIA TRUSKOLASY VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-04-14 17:00 1:4
12 JUNIOR SZARLEJKA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-04-14 17:00 0:6
Kolejka 4
13 ORLIK BLACHOWNIA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-05-02 17:00 -:-
14 VICTORIA CZĘSTOCHOWA JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-02 17:00 -:-
15 PŁOMIEŃ CZARNY LAS OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-02 17:00 -:-
16 AKADEMIA SPORTU Przystajń UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-02 17:00 -:-
Kolejka 5
17 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA ORLIK BLACHOWNIA 2017-04-28 17:00 -:-
18 OLIMPIA TRUSKOLASY AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-04-28 17:00 -:-
19 JUNIOR SZARLEJKA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-04-28 17:00 -:-
20 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-04-28 17:30 -:-
Kolejka 6
21 ORLIK BLACHOWNIA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-05-06 10:00 -:-
22 PŁOMIEŃ CZARNY LAS ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-05-06 10:00 -:-
23 AKADEMIA SPORTU Przystajń JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-06 11:00 -:-
24 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-05 17:00 -:-
Kolejka 7
25 OLIMPIA TRUSKOLASY ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-09 17:00 -:-
26 JUNIOR SZARLEJKA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-09 17:00 -:-
27 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-05-09 17:00 -:-
28 VICTORIA CZĘSTOCHOWA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-05-09 17:00 -:-
Kolejka 8
29 ORLIK BLACHOWNIA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-05-13 10:00 -:-
30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-05-12 17:00 -:-
31 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-12 17:00 -:-
32 JUNIOR SZARLEJKA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-12 17:00 -:-
Kolejka 9
33 JUNIOR SZARLEJKA ORLIK BLACHOWNIA 2017-05-19 17:00 -:-
34 OLIMPIA TRUSKOLASY ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-05-19 17:00 -:-
35 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-05-19 17:00 -:-
36 AKADEMIA SPORTU Przystajń PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-05-20 11:00 -:-
Kolejka 10
37 ORLIK BLACHOWNIA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-05-27 10:00 -:-
38 PŁOMIEŃ CZARNY LAS UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-05-27 10:00 -:-
39 VICTORIA CZĘSTOCHOWA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-26 17:00 -:-
40 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA JUNIOR SZARLEJKA 2017-05-26 17:00 -:-
Kolejka 11
41 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA ORLIK BLACHOWNIA 2017-06-02 17:00 -:-
42 JUNIOR SZARLEJKA VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-06-02 17:00 -:-
43 OLIMPIA TRUSKOLASY PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-06-02 17:00 -:-
44 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-06-02 17:00 -:-
Kolejka 12
45 ORLIK BLACHOWNIA UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-06-06 17:00 -:-
46 AKADEMIA SPORTU Przystajń OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-06-06 17:00 -:-
47 PŁOMIEŃ CZARNY LAS JUNIOR SZARLEJKA 2017-06-06 17:00 -:-
48 VICTORIA CZĘSTOCHOWA ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-06-06 17:00 -:-
Kolejka 13
49 VICTORIA CZĘSTOCHOWA ORLIK BLACHOWNIA 2017-06-09 17:00 -:-
50 ISD-AJD CZĘSTOCHOWA PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2017-06-09 17:00 -:-
51 JUNIOR SZARLEJKA AKADEMIA SPORTU Przystajń 2017-06-09 17:00 -:-
52 OLIMPIA TRUSKOLASY UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA 2017-06-09 17:00 -:-
Kolejka 14
53 ORLIK BLACHOWNIA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-06-16 17:00 -:-
54 UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA JUNIOR SZARLEJKA 2017-06-16 17:00 -:-
55 AKADEMIA SPORTU Przystajń ISD-AJD CZĘSTOCHOWA 2017-06-17 11:00 -:-
56 PŁOMIEŃ CZARNY LAS VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2017-06-17 10:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam