Częstochowa: D2 Młodzik "Okręgowa - wiosna"

Data aktualizacji: 2017-05-30 05:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ZIELONI ŻARKI 8 22 7 1 0 41:6
2 SOKÓŁ OLSZTYN 10 19 6 1 3 36:16
3 UNIA RĘDZINY 7 16 5 1 1 21:4
4 GROM MIEDŹNO 9 12 3 3 3 16:16
5 KAMIENICA POLSKA 8 11 3 2 3 11:18
6 LISWARTA POPÓW 8 7 2 1 5 14:18
7 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 8 7 2 1 5 12:18
8 HURAGAN JEZIORO 8 0 0 0 8 3:58

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

37 HURAGAN JEZIORO PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-05-27 11:00 1:6
38 SOKÓŁ OLSZTYN KAMIENICA POLSKA 2017-05-27 15:00 1:2
39 GROM MIEDŹNO UNIA RĘDZINY 2017-05-27 11:00 1:1
40 LISWARTA POPÓW ZIELONI ŻARKI 2017-05-27 14:00 1:7

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 SOKÓŁ OLSZTYN HURAGAN JEZIORO 2017-03-30 17:00 6:0
2 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. GROM MIEDŹNO 2017-04-01 11:00 1:2
3 KAMIENICA POLSKA LISWARTA POPÓW 2017-04-01 11:00 3:0
4 UNIA RĘDZINY ZIELONI ŻARKI 2017-04-02 11:00 1:2
Kolejka 2
5 HURAGAN JEZIORO ZIELONI ŻARKI 2017-04-08 11:00 0:9
6 LISWARTA POPÓW UNIA RĘDZINY 2017-04-08 14:00 0:1
7 GROM MIEDŹNO KAMIENICA POLSKA 2017-04-08 11:00 1:1
8 SOKÓŁ OLSZTYN PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-04-08 11:00 1:1
Kolejka 3
9 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. HURAGAN JEZIORO 2017-04-15 11:00 3:1
10 KAMIENICA POLSKA SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-16 17:00 1:7
11 UNIA RĘDZINY GROM MIEDŹNO 2017-05-17 17:00 6:1
12 ZIELONI ŻARKI LISWARTA POPÓW 2017-04-18 14:00 1:1
Kolejka 4
13 HURAGAN JEZIORO LISWARTA POPÓW 2017-05-03 11:00 1:5
14 GROM MIEDŹNO ZIELONI ŻARKI 2017-05-03 11:00 1:3
15 SOKÓŁ OLSZTYN UNIA RĘDZINY 2017-05-03 10:30 0:4
16 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. KAMIENICA POLSKA 2017-05-03 11:00 :
Kolejka 5
17 KAMIENICA POLSKA HURAGAN JEZIORO 2017-06-14 17:00 -:-
18 UNIA RĘDZINY PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-04-30 10:00 4:0
19 ZIELONI ŻARKI SOKÓŁ OLSZTYN 2017-04-29 11:00 6:2
20 LISWARTA POPÓW GROM MIEDŹNO 2017-06-30 10:00 -:-
Kolejka 6
21 HURAGAN JEZIORO GROM MIEDŹNO 2017-05-06 11:00 0:5
22 SOKÓŁ OLSZTYN LISWARTA POPÓW 2017-05-06 11:00 1:0
23 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. ZIELONI ŻARKI 2017-05-06 11:00 :
24 KAMIENICA POLSKA UNIA RĘDZINY 2017-05-06 12:00 0:4
Kolejka 7
25 UNIA RĘDZINY HURAGAN JEZIORO 2017-05-10 17:00 :
26 ZIELONI ŻARKI KAMIENICA POLSKA 2017-05-10 17:00 3:0
27 LISWARTA POPÓW PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-05-10 17:00 6:1
28 GROM MIEDŹNO SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-09 17:30 2:3
Kolejka 8
29 HURAGAN JEZIORO SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-13 11:00 0:14
30 GROM MIEDŹNO PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-05-13 11:00 2:0
31 LISWARTA POPÓW KAMIENICA POLSKA 2017-05-13 10:00 1:3
32 ZIELONI ŻARKI UNIA RĘDZINY 2017-05-31 17:30 -:-
Kolejka 9
33 ZIELONI ŻARKI HURAGAN JEZIORO 2017-05-20 11:00 10:0
34 UNIA RĘDZINY LISWARTA POPÓW 2017-06-30 17:00 -:-
35 KAMIENICA POLSKA GROM MIEDŹNO 2017-05-20 12:00 1:1
36 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-20 11:00 0:1
Kolejka 10
37 HURAGAN JEZIORO PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-05-27 11:00 1:6
38 SOKÓŁ OLSZTYN KAMIENICA POLSKA 2017-05-27 15:00 1:2
39 GROM MIEDŹNO UNIA RĘDZINY 2017-05-27 11:00 1:1
40 LISWARTA POPÓW ZIELONI ŻARKI 2017-05-27 14:00 1:7
Kolejka 11
41 LISWARTA POPÓW HURAGAN JEZIORO 2017-06-03 14:00 -:-
42 ZIELONI ŻARKI GROM MIEDŹNO 2017-05-24 17:30 :
43 UNIA RĘDZINY SOKÓŁ OLSZTYN 2017-06-04 11:00 -:-
44 KAMIENICA POLSKA PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-06-03 12:00 -:-
Kolejka 12
45 HURAGAN JEZIORO KAMIENICA POLSKA 2017-06-07 17:00 -:-
46 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. UNIA RĘDZINY 2017-06-07 17:00 -:-
47 SOKÓŁ OLSZTYN ZIELONI ŻARKI 2017-06-22 17:00 -:-
48 GROM MIEDŹNO LISWARTA POPÓW 2017-06-07 17:00 -:-
Kolejka 13
49 GROM MIEDŹNO HURAGAN JEZIORO 2017-06-10 11:00 -:-
50 LISWARTA POPÓW SOKÓŁ OLSZTYN 2017-06-10 14:00 -:-
51 ZIELONI ŻARKI PŁOMIEŃ KUŹNICA M. 2017-06-14 17:30 -:-
52 UNIA RĘDZINY KAMIENICA POLSKA 2017-06-10 12:00 -:-
Kolejka 14
53 HURAGAN JEZIORO UNIA RĘDZINY 2017-06-17 11:00 -:-
54 KAMIENICA POLSKA ZIELONI ŻARKI 2017-06-17 12:00 -:-
55 PŁOMIEŃ KUŹNICA M. LISWARTA POPÓW 2017-06-17 11:00 -:-
56 SOKÓŁ OLSZTYN GROM MIEDŹNO 2017-06-17 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam