Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS STUDZIENICE 7 19 6 1 0 48:12
2 ISKRA II PSZCZYNA 6 10 3 1 2 39:26
3 APN 1 GKSTYCHY 5 7 2 1 2 31:13
4 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 4 6 2 0 2 8:29
5 SOKÓŁ ORZESZE 5 1 0 1 4 9:30
6 APN 6 GKSTYCHY 3 0 0 0 3 0:25

Ostatnia kolejka (7) rozgrywek w sezonie 2016/2017

19 APN 6 GKSTYCHY POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-29 18:30 :
20 APN 1 GKSTYCHY SOKÓŁ ORZESZE 2017-05-28 14:30 :
21 LKS STUDZIENICE ISKRA II PSZCZYNA 2017-05-27 11:00 9:7

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 ISKRA II PSZCZYNA POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-08 13:00 16:2
2 LKS STUDZIENICE SOKÓŁ ORZESZE 2017-04-08 11:00 9:0
3 APN 1 GKSTYCHY APN 6 GKSTYCHY 2017-06-06 18:00 -:-
Kolejka 2
4 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE APN 6 GKSTYCHY 2017-06-02 18:00 -:-
5 SOKÓŁ ORZESZE APN 1 GKSTYCHY 2017-04-23 09:30 4:9
6 ISKRA II PSZCZYNA LKS STUDZIENICE 2017-04-22 10:00 4:11
Kolejka 3
7 LKS STUDZIENICE POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-09 18:00 10:0
8 APN 1 GKSTYCHY ISKRA II PSZCZYNA 2017-04-30 14:30 2:2
9 APN 6 GKSTYCHY SOKÓŁ ORZESZE 2017-05-23 17:30 :
Kolejka 4
10 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE SOKÓŁ ORZESZE 2017-05-07 12:00 5:3
11 ISKRA II PSZCZYNA APN 6 GKSTYCHY 2017-05-06 13:00 3:0
12 LKS STUDZIENICE APN 1 GKSTYCHY 2017-05-06 11:00 6:1
Kolejka 5
13 APN 1 GKSTYCHY POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-16 18:30 0:1
14 APN 6 GKSTYCHY LKS STUDZIENICE 2017-05-13 13:00 0:3
15 SOKÓŁ ORZESZE ISKRA II PSZCZYNA 2017-05-17 17:00 2:7
Kolejka 6
16 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE ISKRA II PSZCZYNA 2017-06-14 18:00 -:-
17 SOKÓŁ ORZESZE LKS STUDZIENICE 2017-05-21 09:00 0:0
18 APN 6 GKSTYCHY APN 1 GKSTYCHY 2017-05-20 13:00 0:19
Kolejka 7
19 APN 6 GKSTYCHY POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-29 18:30 -:-
20 APN 1 GKSTYCHY SOKÓŁ ORZESZE 2017-05-28 14:30 -:-
21 LKS STUDZIENICE ISKRA II PSZCZYNA 2017-05-27 11:00 9:7
Kolejka 8
22 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE LKS STUDZIENICE 2017-06-04 10:00 -:-
23 ISKRA II PSZCZYNA APN 1 GKSTYCHY 2017-06-03 13:00 -:-
24 SOKÓŁ ORZESZE APN 6 GKSTYCHY 2017-06-04 09:30 -:-
Kolejka 9
25 SOKÓŁ ORZESZE POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2017-06-11 09:30 -:-
26 APN 6 GKSTYCHY ISKRA II PSZCZYNA 2017-06-10 13:00 -:-
27 APN 1 GKSTYCHY LKS STUDZIENICE 2017-06-11 14:30 -:-
Kolejka 10
28 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE APN 1 GKSTYCHY 2017-06-18 10:00 -:-
29 LKS STUDZIENICE APN 6 GKSTYCHY 2017-06-17 11:00 -:-
30 ISKRA II PSZCZYNA SOKÓŁ ORZESZE 2017-06-17 13:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam