Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:07

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 APN 2 GKSTYCHY 7 21 7 0 0 85:11
2 ISKRA I PSZCZYNA 8 18 6 0 2 60:27
3 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE 8 16 5 1 2 53:30
4 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 7 13 4 1 2 38:23
5 LKS ŁĄKA 8 13 4 1 3 46:42
6 UKS II SPS Wola 7 10 3 1 3 38:39
7 UNIA BIERUŃ STARY 7 10 3 1 3 42:62
8 ZNICZ JANKOWICE 8 7 2 1 5 29:42
9 LKS BRZEŹCE 5 6 2 0 3 20:36
10 GOL BIERUŃ 7 6 2 0 5 29:41
11 LKS RUDOŁTOWICE 7 3 1 0 6 12:57
12 PIAST BIERUŃ 7 3 1 0 6 22:64

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 UNIA BIERUŃ STARY ISKRA I PSZCZYNA 2017-05-03 09:00 9:8
62 APN 2 GKSTYCHY ZNICZ JANKOWICE 2017-05-09 18:00 14:1
63 LKS BRZEŹCE POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-03 09:00 3:12
64 GOL BIERUŃ PIAST BIERUŃ 2017-05-23 16:00 :
65 LKS ŁĄKA LKS RUDOŁTOWICE 2017-05-03 10:00 12:2
66 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE UKS II SPS Wola 2017-05-03 09:00 6:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS II SPS Wola ISKRA I PSZCZYNA 2017-04-08 09:00 3:7
2 LKS RUDOŁTOWICE PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-04-07 16:30 1:7
3 PIAST BIERUŃ LKS ŁĄKA 2017-04-08 09:00 11:3
4 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE GOL BIERUŃ 2017-04-09 09:00 5:2
5 ZNICZ JANKOWICE LKS BRZEŹCE 2017-04-08 09:00 4:6
6 UNIA BIERUŃ STARY APN 2 GKSTYCHY 2017-04-08 09:00 2:27
Kolejka 2
7 ISKRA I PSZCZYNA APN 2 GKSTYCHY 2017-04-14 11:00 1:6
8 LKS BRZEŹCE UNIA BIERUŃ STARY 2017-05-18 18:00 :
9 GOL BIERUŃ ZNICZ JANKOWICE 2017-04-22 11:00 5:3
10 LKS ŁĄKA POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-22 09:00 8:3
11 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE PIAST BIERUŃ 2017-04-23 09:00 11:3
12 UKS II SPS Wola LKS RUDOŁTOWICE 2017-05-18 18:00 :
Kolejka 3
13 LKS RUDOŁTOWICE ISKRA I PSZCZYNA 2017-05-25 18:00 3:7
14 PIAST BIERUŃ UKS II SPS Wola 2017-05-25 18:00 2:12
15 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-23 18:00 6:3
16 ZNICZ JANKOWICE LKS ŁĄKA 2017-05-18 17:00 3:3
17 UNIA BIERUŃ STARY GOL BIERUŃ 2017-04-24 17:00 8:6
18 APN 2 GKSTYCHY LKS BRZEŹCE 2017-05-25 16:30 :
Kolejka 4
19 ISKRA I PSZCZYNA LKS BRZEŹCE 2017-05-06 11:00 11:1
20 GOL BIERUŃ APN 2 GKSTYCHY 2017-05-06 14:00 1:10
21 LKS ŁĄKA UNIA BIERUŃ STARY 2017-05-06 09:00 7:3
22 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE ZNICZ JANKOWICE 2017-05-07 09:00 5:0
23 UKS II SPS Wola POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-06 09:00 3:3
24 LKS RUDOŁTOWICE PIAST BIERUŃ 2017-05-07 10:00 4:0
Kolejka 5
25 PIAST BIERUŃ ISKRA I PSZCZYNA 2017-05-13 09:00 2:14
26 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE LKS RUDOŁTOWICE 2017-05-14 09:00 14:1
27 ZNICZ JANKOWICE UKS II SPS Wola 2017-05-13 09:00 1:7
28 UNIA BIERUŃ STARY PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-13 09:00 4:4
29 APN 2 GKSTYCHY LKS ŁĄKA 2017-05-12 18:00 7:4
30 LKS BRZEŹCE GOL BIERUŃ 2017-05-24 17:00 7:3
Kolejka 6
31 ISKRA I PSZCZYNA GOL BIERUŃ 2017-05-20 12:00 5:2
32 LKS ŁĄKA LKS BRZEŹCE 2017-05-21 13:00 6:3
33 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE APN 2 GKSTYCHY 2017-05-17 18:00 2:6
34 UKS II SPS Wola UNIA BIERUŃ STARY 2017-05-20 09:00 10:5
35 LKS RUDOŁTOWICE ZNICZ JANKOWICE 2017-05-21 10:00 1:6
36 PIAST BIERUŃ POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-20 09:00 3:9
Kolejka 7
37 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE ISKRA I PSZCZYNA 2017-05-28 13:00 1:7
38 ZNICZ JANKOWICE PIAST BIERUŃ 2017-05-28 09:00 11:1
39 UNIA BIERUŃ STARY LKS RUDOŁTOWICE 2017-05-27 09:00 11:0
40 APN 2 GKSTYCHY UKS II SPS Wola 2017-05-27 13:00 15:0
41 LKS BRZEŹCE PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-27 09:00 :
42 GOL BIERUŃ LKS ŁĄKA 2017-05-27 11:00 10:3
Kolejka 8
43 ISKRA I PSZCZYNA LKS ŁĄKA 2017-06-09 17:30 -:-
44 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE GOL BIERUŃ 2017-05-31 17:00 -:-
45 UKS II SPS Wola LKS BRZEŹCE 2017-06-02 18:00 -:-
46 LKS RUDOŁTOWICE APN 2 GKSTYCHY 2017-06-02 17:30 -:-
47 PIAST BIERUŃ UNIA BIERUŃ STARY 2017-06-03 09:00 -:-
48 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE ZNICZ JANKOWICE 2017-06-06 18:00 -:-
Kolejka 9
49 ZNICZ JANKOWICE ISKRA I PSZCZYNA 2017-06-11 10:00 -:-
50 UNIA BIERUŃ STARY POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE 2017-06-10 09:00 -:-
51 APN 2 GKSTYCHY PIAST BIERUŃ 2017-06-10 13:00 -:-
52 LKS BRZEŹCE LKS RUDOŁTOWICE 2017-06-10 09:00 -:-
53 GOL BIERUŃ UKS II SPS Wola 2017-06-10 11:00 -:-
54 LKS ŁĄKA PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-06-11 13:00 -:-
Kolejka 10
55 ISKRA I PSZCZYNA PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-06-17 11:00 -:-
56 UKS II SPS Wola LKS ŁĄKA 2017-06-17 09:00 -:-
57 LKS RUDOŁTOWICE GOL BIERUŃ 2017-06-18 10:00 -:-
58 PIAST BIERUŃ LKS BRZEŹCE 2017-06-17 09:00 -:-
59 POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE APN 2 GKSTYCHY 2017-06-18 09:00 -:-
60 ZNICZ JANKOWICE UNIA BIERUŃ STARY 2017-06-18 10:00 -:-
Kolejka 11
61 UNIA BIERUŃ STARY ISKRA I PSZCZYNA 2017-05-03 09:00 9:8
62 APN 2 GKSTYCHY ZNICZ JANKOWICE 2017-05-09 18:00 14:1
63 LKS BRZEŹCE POLONIA I ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-03 09:00 3:12
64 GOL BIERUŃ PIAST BIERUŃ 2017-05-23 16:00 :
65 LKS ŁĄKA LKS RUDOŁTOWICE 2017-05-03 10:00 12:2
66 PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE UKS II SPS Wola 2017-05-03 09:00 6:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam