Częstochowa: B1 Junior Młodszy "OLJM-grupa II-wiosna"

Data aktualizacji: 2017-04-26 21:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GROM MIEDŹNO 1 3 1 0 0 4:1
2 SOKÓŁ OLSZTYN 1 3 1 0 0 5:0
3 NAPRZÓD OSTROWY 2 3 1 0 1 3:5
4 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 0 0 0 0 0 0:0
5 ZAWADA-GMINA KŁOMNICE 1 0 0 0 1 1:2
6 POGOŃ BLACHOWNIA 1 0 0 0 1 0:5

Ostatnia kolejka (2) rozgrywek w sezonie 2016/2017

4 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA POGOŃ BLACHOWNIA 2017-06-30 11:00 :
5 ZAWADA-GMINA KŁOMNICE SOKÓŁ OLSZTYN 2017-06-30 11:00 :
6 GROM MIEDŹNO NAPRZÓD OSTROWY 2017-04-26 17:00 4:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GROM MIEDŹNO BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 2017-06-30 11:00 -:-
2 NAPRZÓD OSTROWY ZAWADA-GMINA KŁOMNICE 2017-04-09 11:00 2:1
3 SOKÓŁ OLSZTYN POGOŃ BLACHOWNIA 2017-04-09 11:00 5:0
Kolejka 2
4 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA POGOŃ BLACHOWNIA 2017-06-30 11:00 -:-
5 ZAWADA-GMINA KŁOMNICE SOKÓŁ OLSZTYN 2017-06-30 11:00 -:-
6 GROM MIEDŹNO NAPRZÓD OSTROWY 2017-04-26 17:00 4:1
Kolejka 3
7 NAPRZÓD OSTROWY BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 2017-04-23 11:00 :
8 SOKÓŁ OLSZTYN GROM MIEDŹNO 2017-04-23 11:00 :
9 POGOŃ BLACHOWNIA ZAWADA-GMINA KŁOMNICE 2017-04-23 11:00 :
Kolejka 4
10 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA ZAWADA-GMINA KŁOMNICE 2017-04-30 11:00 -:-
11 GROM MIEDŹNO POGOŃ BLACHOWNIA 2017-04-30 11:00 -:-
12 NAPRZÓD OSTROWY SOKÓŁ OLSZTYN 2017-04-30 11:00 -:-
Kolejka 5
13 SOKÓŁ OLSZTYN BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 2017-05-07 11:00 -:-
14 POGOŃ BLACHOWNIA NAPRZÓD OSTROWY 2017-05-07 11:00 -:-
15 ZAWADA-GMINA KŁOMNICE GROM MIEDŹNO 2017-05-07 11:00 -:-
Kolejka 6
16 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA GROM MIEDŹNO 2017-05-14 11:00 -:-
17 ZAWADA-GMINA KŁOMNICE NAPRZÓD OSTROWY 2017-05-14 11:00 -:-
18 POGOŃ BLACHOWNIA SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-14 11:00 -:-
Kolejka 7
19 POGOŃ BLACHOWNIA BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 2017-05-21 11:00 -:-
20 SOKÓŁ OLSZTYN ZAWADA-GMINA KŁOMNICE 2017-05-21 11:00 -:-
21 NAPRZÓD OSTROWY GROM MIEDŹNO 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 8
22 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA NAPRZÓD OSTROWY 2017-05-28 11:00 -:-
23 GROM MIEDŹNO SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-28 11:00 -:-
24 ZAWADA-GMINA KŁOMNICE POGOŃ BLACHOWNIA 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 9
25 ZAWADA-GMINA KŁOMNICE BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA 2017-06-04 11:00 -:-
26 POGOŃ BLACHOWNIA GROM MIEDŹNO 2017-06-04 11:00 -:-
27 SOKÓŁ OLSZTYN NAPRZÓD OSTROWY 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 10
28 BENIAMINEK CZĘSTOCHOWA SOKÓŁ OLSZTYN 2017-06-11 11:00 -:-
29 NAPRZÓD OSTROWY POGOŃ BLACHOWNIA 2017-06-11 11:00 -:-
30 GROM MIEDŹNO ZAWADA-GMINA KŁOMNICE 2017-06-11 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam