III liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 5 (RW)

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 APN GKS TYCHY 9 22 7 1 1 22:7
2 MKS ISKRA PSZCZYNA 9 17 5 2 2 21:10
3 KS SIÓDEMKA II TYCHY 9 16 4 4 1 24:11
4 BBTS II PODBESKIDZIE 9 15 4 3 2 24:10
5 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 9 14 4 2 3 23:15
6 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 8 8 2 2 4 12:19
7 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 8 3 1 0 7 13:30
8 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 9 3 1 0 8 11:48

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

33 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-05-20 16:30 2:1
34 MKS ISKRA PSZCZYNA APN GKS TYCHY 2017-05-20 15:00 1:0
35 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-05-20 10:00 1:2
36 BBTS II PODBESKIDZIE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-21 09:00 8:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-04-02 13:00 4:3
2 BBTS II PODBESKIDZIE KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-04-02 12:00 0:0
3 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE APN GKS TYCHY 2017-04-02 12:00 0:4
4 MKS ISKRA PSZCZYNA BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-01 11:00 5:3
Kolejka 2
5 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-08 09:00 0:3
6 APN GKS TYCHY MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-08 13:30 1:0
7 KS SIÓDEMKA II TYCHY KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-08 14:30 0:0
8 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE BBTS II PODBESKIDZIE 2017-04-09 13:00 1:4
Kolejka 3
9 BBTS II PODBESKIDZIE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-04-12 14:30 3:0
10 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-04-18 18:00 5:1
11 MKS ISKRA PSZCZYNA KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-04-13 17:30 1:2
12 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA APN GKS TYCHY 2017-04-13 13:00 1:2
Kolejka 4
13 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. APN GKS TYCHY 2017-04-22 09:00 2:8
14 KS SIÓDEMKA II TYCHY BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-23 15:00 3:3
15 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-23 13:00 1:5
16 BBTS II PODBESKIDZIE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-23 09:00 5:0
Kolejka 5
17 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-05-25 18:00 :
18 MKS ISKRA PSZCZYNA BBTS II PODBESKIDZIE 2017-04-29 14:30 1:1
19 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-04-29 09:00 8:0
20 APN GKS TYCHY KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-04-29 09:00 2:1
Kolejka 6
21 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-05-10 16:30 1:5
22 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE APN GKS TYCHY 2017-05-10 18:00 1:2
23 BBTS II PODBESKIDZIE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-03 09:00 0:1
24 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-26 18:00 1:4
Kolejka 7
25 MKS ISKRA PSZCZYNA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-05-06 15:00 4:1
26 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-07 13:00 2:4
27 APN GKS TYCHY BBTS II PODBESKIDZIE 2017-05-06 13:30 2:0
28 KS SIÓDEMKA II TYCHY GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-07 11:00 8:0
Kolejka 8
29 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-14 10:00 5:1
30 KS SIÓDEMKA II TYCHY BBTS II PODBESKIDZIE 2017-05-14 13:00 3:3
31 APN GKS TYCHY KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-13 13:30 1:1
32 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-14 09:00 0:0
Kolejka 9
33 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-05-20 16:30 2:1
34 MKS ISKRA PSZCZYNA APN GKS TYCHY 2017-05-20 15:00 1:0
35 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-05-20 10:00 1:2
36 BBTS II PODBESKIDZIE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-21 09:00 8:2
Kolejka 10
37 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. BBTS II PODBESKIDZIE 2017-05-27 09:00 -:-
38 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-31 18:30 -:-
39 KS SIÓDEMKA II TYCHY MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-28 09:30 -:-
40 APN GKS TYCHY BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-27 13:30 -:-
Kolejka 11
41 APN GKS TYCHY UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-06-03 13:30 -:-
42 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-06-07 16:00 -:-
43 MKS ISKRA PSZCZYNA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-06-03 15:00 -:-
44 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE BBTS II PODBESKIDZIE 2017-06-04 12:00 -:-
Kolejka 12
45 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-06-10 09:00 -:-
46 BBTS II PODBESKIDZIE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-06-11 13:00 -:-
47 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-06-10 12:00 -:-
48 KS SIÓDEMKA II TYCHY APN GKS TYCHY 2017-06-11 13:00 -:-
Kolejka 13
49 KS SIÓDEMKA II TYCHY UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. 2017-06-15 15:00 -:-
50 APN GKS TYCHY GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-06-15 18:00 -:-
51 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA BBTS II PODBESKIDZIE 2017-06-15 15:00 -:-
52 MKS ISKRA PSZCZYNA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-06-15 15:00 -:-
Kolejka 14
53 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-06-18 12:00 -:-
54 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-06-18 12:00 -:-
55 BBTS II PODBESKIDZIE APN GKS TYCHY 2017-06-18 12:00 -:-
56 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE KS SIÓDEMKA II TYCHY 2017-06-18 12:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam