Bytom: E2 Orlik "I liga-wiosna"

Data aktualizacji: 2017-04-25 22:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2 6 2 0 0 15:0
2 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. 2 6 2 0 0 16:4
3 UKS RUCH RADZIONKÓW 2 6 2 0 0 17:13
4 TS SZOMBIERKI BYTOM 2 3 1 0 1 15:15
5 KS JSS SILESIA 2 3 1 0 1 27:6
6 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2 0 0 0 2 3:8
7 LKS SOKÓŁ ORZECH 2 0 0 0 2 5:18
8 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2 0 0 0 2 0:34

Ostatnia kolejka (2) rozgrywek w sezonie 2016/2017

5 KS JSS SILESIA TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-23 13:00 23:0
6 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-22 13:00 0:4
7 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. 2017-04-23 13:00 1:12
8 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-04-20 16:30 9:11

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 TS SZOMBIERKI BYTOM KS JSS SILESIA 2017-04-08 11:00 6:4
2 UKS RUCH RADZIONKÓW LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-04-09 13:00 6:4
3 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-08 09:30 4:3
4 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-06 16:00 11:0
Kolejka 2
5 KS JSS SILESIA TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-23 13:00 23:0
6 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-22 13:00 0:4
7 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. 2017-04-23 13:00 1:12
8 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-04-20 16:30 9:11
Kolejka 3
9 UKS RUCH RADZIONKÓW KS JSS SILESIA 2017-04-28 17:00 -:-
10 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-04-29 09:30 -:-
11 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-04-26 16:30 -:-
12 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-30 12:30 -:-
Kolejka 4
13 KS JSS SILESIA MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-07 13:00 -:-
14 LKS SOKÓŁ ORZECH TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-07 13:00 -:-
15 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-04 16:30 -:-
16 UKS RUCH RADZIONKÓW UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. 2017-05-07 13:00 -:-
Kolejka 5
17 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. KS JSS SILESIA 2017-05-13 09:30 -:-
18 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-11 17:15 -:-
19 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-14 12:30 -:-
20 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-14 13:00 -:-
Kolejka 6
21 KS JSS SILESIA LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-21 13:00 -:-
22 TS SZOMBIERKI BYTOM MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-21 13:00 -:-
23 UKS RUCH RADZIONKÓW TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-21 13:00 -:-
24 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-20 09:30 -:-
Kolejka 7
25 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY KS JSS SILESIA 2017-05-28 13:00 -:-
26 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. 2017-05-27 10:30 -:-
27 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-28 13:00 -:-
28 LKS SOKÓŁ ORZECH TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-28 13:00 -:-
Kolejka 8
29 KS JSS SILESIA TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
30 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS RUCH RADZIONKÓW ---------- --:-- -:-
31 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. ---------- --:-- -:-
32 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
Kolejka 9
33 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS JSS SILESIA ---------- --:-- -:-
34 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
35 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. LKS SOKÓŁ ORZECH ---------- --:-- -:-
36 UKS RUCH RADZIONKÓW TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
Kolejka 10
37 KS JSS SILESIA UKS RUCH RADZIONKÓW ---------- --:-- -:-
38 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. ---------- --:-- -:-
39 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
40 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
Kolejka 11
41 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE KS JSS SILESIA ---------- --:-- -:-
42 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS SOKÓŁ ORZECH ---------- --:-- -:-
43 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
44 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. UKS RUCH RADZIONKÓW ---------- --:-- -:-
Kolejka 12
45 KS JSS SILESIA UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. ---------- --:-- -:-
46 UKS RUCH RADZIONKÓW UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
47 TS SZOMBIERKI BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
48 LKS SOKÓŁ ORZECH MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
Kolejka 13
49 LKS SOKÓŁ ORZECH KS JSS SILESIA ---------- --:-- -:-
50 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
51 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS RUCH RADZIONKÓW ---------- --:-- -:-
52 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. ---------- --:-- -:-
Kolejka 14
53 KS JSS SILESIA UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
54 UKS AP CHAMPIONS PIEKARY ŚL. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
55 UKS RUCH RADZIONKÓW MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
56 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS SOKÓŁ ORZECH ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam