Bytom: D1 Młodzik "wiosna"

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS SZOMBIERKI BYTOM 5 15 5 0 0 39:4
2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 5 12 4 0 1 21:7
3 KS SILESIA MIECHOWICE 5 9 3 0 2 15:11
4 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 5 9 3 0 2 17:10
5 UKS UNIA STRZYBNICA 5 6 2 0 3 16:24
6 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 4 3 1 0 3 8:14
7 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 4 3 1 0 3 4:36
8 KTS POLONIA BYTOM 5 0 0 0 5 6:20

Ostatnia kolejka (6) rozgrywek w sezonie 2016/2017

21 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-19 17:00 0:8
22 UKS UNIA STRZYBNICA KTS POLONIA BYTOM 2017-05-19 18:00 4:3
23 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-05-19 17:00 0:3
24 TS SZOMBIERKI BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-21 09:00 3:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS UNIA STRZYBNICA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-07 17:00 7:2
2 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-04-07 17:00 6:1
3 TS SZOMBIERKI BYTOM KTS POLONIA BYTOM 2017-04-08 13:00 5:0
4 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-04-08 11:00 4:1
Kolejka 2
5 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-06-02 17:00 -:-
6 KTS POLONIA BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-06-02 17:00 -:-
7 KS SILESIA MIECHOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-06-02 17:00 -:-
8 UKS UNIA STRZYBNICA UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-06-02 17:00 -:-
Kolejka 3
9 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-23 17:00 :
10 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS UNIA STRZYBNICA 2017-04-27 18:00 5:1
11 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-23 18:00 3:0
12 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC KTS POLONIA BYTOM 2017-05-23 17:00 6:1
Kolejka 4
13 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KTS POLONIA BYTOM 2017-05-05 17:00 2:1
14 KS SILESIA MIECHOWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-05-05 17:00 3:1
15 UKS UNIA STRZYBNICA TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-05 18:00 2:8
16 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-05 17:00 1:6
Kolejka 5
17 TS SZOMBIERKI BYTOM KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-11 18:00 20:0
18 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-12 18:00 4:1
19 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-12 17:00 6:2
20 KTS POLONIA BYTOM KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-12 17:00 1:3
Kolejka 6
21 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-19 17:00 0:8
22 UKS UNIA STRZYBNICA KTS POLONIA BYTOM 2017-05-19 18:00 4:3
23 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-05-19 17:00 0:3
24 TS SZOMBIERKI BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-21 09:00 3:2
Kolejka 7
25 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-27 09:00 -:-
26 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-26 17:00 -:-
27 KTS POLONIA BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-26 17:00 -:-
28 KS SILESIA MIECHOWICE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-26 17:00 -:-
Kolejka 8
29 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
30 KS SILESIA MIECHOWICE UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
31 KTS POLONIA BYTOM TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
32 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
Kolejka 9
33 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
34 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KTS POLONIA BYTOM ---------- --:-- -:-
35 TS SZOMBIERKI BYTOM KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-
36 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
Kolejka 10
37 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
38 UKS UNIA STRZYBNICA TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
39 KS SILESIA MIECHOWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
40 KTS POLONIA BYTOM LKS UNIA ŚWIERKLANIEC ---------- --:-- -:-
Kolejka 11
41 KTS POLONIA BYTOM KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
42 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-
43 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
44 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
Kolejka 12
45 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
46 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
47 UKS UNIA STRZYBNICA LKS UNIA ŚWIERKLANIEC ---------- --:-- -:-
48 KS SILESIA MIECHOWICE KTS POLONIA BYTOM ---------- --:-- -:-
Kolejka 13
49 KS SILESIA MIECHOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
50 KTS POLONIA BYTOM UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
51 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
52 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
Kolejka 14
53 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
54 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS UNIA ŚWIERKLANIEC ---------- --:-- -:-
55 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KTS POLONIA BYTOM ---------- --:-- -:-
56 UKS UNIA STRZYBNICA KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam