Bytom: D1 Młodzik "wiosna"

Data aktualizacji: 2017-04-25 10:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1 3 1 0 0 4:1
2 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 1 0 0 0 1 1:4

Ostatnia kolejka (1) rozgrywek w sezonie 2016/2017

1 UKS UNIA STRZYBNICA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-07 17:00 7:2
2 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-04-07 17:00 6:1
3 TS SZOMBIERKI BYTOM KTS POLONIA BYTOM 2017-04-08 13:00 5:0
4 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-04-08 11:00 4:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS UNIA STRZYBNICA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-07 17:00 7:2
2 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-04-07 17:00 6:1
3 TS SZOMBIERKI BYTOM KTS POLONIA BYTOM 2017-04-08 13:00 5:0
4 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-04-08 11:00 4:1
Kolejka 2
5 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-04-21 17:00 :
6 KTS POLONIA BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-04-21 17:00 :
7 KS SILESIA MIECHOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-04-24 17:00 :
8 UKS UNIA STRZYBNICA UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-04-21 17:00 :
Kolejka 3
9 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-28 17:00 -:-
10 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS UNIA STRZYBNICA 2017-04-28 17:00 -:-
11 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS SILESIA MIECHOWICE 2017-04-28 18:00 -:-
12 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC KTS POLONIA BYTOM 2017-04-28 17:00 -:-
Kolejka 4
13 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KTS POLONIA BYTOM 2017-05-05 17:00 -:-
14 KS SILESIA MIECHOWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-05-05 17:00 -:-
15 UKS UNIA STRZYBNICA TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-05 18:00 -:-
16 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-05 17:00 -:-
Kolejka 5
17 TS SZOMBIERKI BYTOM KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-12 17:00 -:-
18 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-12 17:00 -:-
19 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-12 17:00 -:-
20 KTS POLONIA BYTOM KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-12 17:00 -:-
Kolejka 6
21 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2017-05-19 17:00 -:-
22 UKS UNIA STRZYBNICA KTS POLONIA BYTOM 2017-05-19 17:00 -:-
23 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS UNIA ŚWIERKLANIEC 2017-05-19 17:00 -:-
24 TS SZOMBIERKI BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2017-05-20 13:00 -:-
Kolejka 7
25 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-27 09:00 -:-
26 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-26 17:00 -:-
27 KTS POLONIA BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-26 17:00 -:-
28 KS SILESIA MIECHOWICE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-26 17:00 -:-
Kolejka 8
29 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
30 KS SILESIA MIECHOWICE UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
31 KTS POLONIA BYTOM TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
32 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
Kolejka 9
33 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
34 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KTS POLONIA BYTOM ---------- --:-- -:-
35 TS SZOMBIERKI BYTOM KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-
36 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
Kolejka 10
37 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
38 UKS UNIA STRZYBNICA TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
39 KS SILESIA MIECHOWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
40 KTS POLONIA BYTOM LKS UNIA ŚWIERKLANIEC ---------- --:-- -:-
Kolejka 11
41 KTS POLONIA BYTOM KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
42 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-
43 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
44 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
Kolejka 12
45 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
46 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
47 UKS UNIA STRZYBNICA LKS UNIA ŚWIERKLANIEC ---------- --:-- -:-
48 KS SILESIA MIECHOWICE KTS POLONIA BYTOM ---------- --:-- -:-
Kolejka 13
49 KS SILESIA MIECHOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
50 KTS POLONIA BYTOM UKS UNIA STRZYBNICA ---------- --:-- -:-
51 LKS UNIA ŚWIERKLANIEC UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE ---------- --:-- -:-
52 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY TS SZOMBIERKI BYTOM ---------- --:-- -:-
Kolejka 14
53 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY ---------- --:-- -:-
54 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS UNIA ŚWIERKLANIEC ---------- --:-- -:-
55 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KTS POLONIA BYTOM ---------- --:-- -:-
56 UKS UNIA STRZYBNICA KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam