III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Bielsko-Tychy wiosna" Grupa 5

Data aktualizacji: 2017-04-26 00:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS ISKRA PSZCZYNA 4 12 4 0 0 8:0
2 TYSKI SPORT 4 7 2 1 1 9:4
3 KS SIÓDEMKA TYCHY 4 6 2 0 2 9:8
4 LKS CZANIEC 4 5 1 2 1 5:6
5 LKS ORZEŁ KOZY 4 5 1 2 1 6:13
6 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4 5 1 2 1 10:6
7 LKS BESTWINA 4 2 0 2 2 3:9
8 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 4 1 0 1 3 4:8
9 UKS DWÓJKA KOZY 0 0 0 0 0 0:0

Ostatnia kolejka (4) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 LKS CZANIEC KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-25 17:30 2:2
14 KS SIÓDEMKA TYCHY MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-24 18:00 0:4
15 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE TYSKI SPORT 2017-04-21 18:00 3:3
16 LKS BESTWINA LKS ORZEŁ KOZY 2017-04-22 10:00 1:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE LKS CZANIEC 2017-03-31 18:00 0:1
2 LKS BESTWINA KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-04-01 10:00 0:1
3 LKS ORZEŁ KOZY KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-03-31 17:00 3:2
4 TYSKI SPORT MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-01 13:00 0:1
Kolejka 2
5 LKS CZANIEC MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-07 17:00 0:2
6 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE TYSKI SPORT 2017-04-08 11:00 0:2
7 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS ORZEŁ KOZY 2017-04-09 10:00 8:0
8 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE LKS BESTWINA 2017-04-07 18:00 5:0
Kolejka 3
9 LKS BESTWINA LKS CZANIEC 2017-04-15 10:00 2:2
10 LKS ORZEŁ KOZY GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-04-13 17:30 2:2
11 TYSKI SPORT KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-04-13 14:00 4:0
12 MKS ISKRA PSZCZYNA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-15 09:00 1:0
Kolejka 4
13 LKS CZANIEC KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-04-25 17:30 2:2
14 KS SIÓDEMKA TYCHY MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-24 18:00 0:4
15 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE TYSKI SPORT 2017-04-21 18:00 3:3
16 LKS BESTWINA LKS ORZEŁ KOZY 2017-04-22 10:00 1:1
Kolejka 5
17 LKS ORZEŁ KOZY LKS CZANIEC 2017-04-28 17:00 -:-
18 TYSKI SPORT LKS BESTWINA 2017-04-29 11:00 -:-
19 MKS ISKRA PSZCZYNA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-04-30 09:00 -:-
20 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-04-29 11:00 -:-
Kolejka 6
21 LKS CZANIEC KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-05-04 18:00 -:-
22 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-03 10:00 -:-
23 LKS BESTWINA MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-03 12:00 -:-
24 LKS ORZEŁ KOZY TYSKI SPORT 2017-05-03 12:00 -:-
Kolejka 7
25 TYSKI SPORT LKS CZANIEC 2017-05-06 15:00 -:-
26 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS ORZEŁ KOZY 2017-05-06 11:00 -:-
27 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS BESTWINA 2017-05-06 11:00 -:-
28 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-05-08 18:00 -:-
Kolejka 8
29 LKS CZANIEC GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-12 17:00 -:-
30 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS BESTWINA 2017-05-14 10:00 -:-
31 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS ORZEŁ KOZY 2017-05-13 11:00 -:-
32 MKS ISKRA PSZCZYNA TYSKI SPORT 2017-05-13 09:00 -:-
Kolejka 9
33 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS CZANIEC 2017-05-20 11:00 -:-
34 TYSKI SPORT KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-05-21 15:00 -:-
35 LKS ORZEŁ KOZY KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-05-19 17:00 -:-
36 LKS BESTWINA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-05-20 10:00 -:-
Kolejka 10
37 LKS CZANIEC LKS BESTWINA 2017-05-26 17:00 -:-
38 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE LKS ORZEŁ KOZY 2017-05-26 17:00 -:-
39 KS SIÓDEMKA TYCHY TYSKI SPORT 2017-05-28 10:00 -:-
40 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-27 11:00 -:-
Kolejka 11
41 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS CZANIEC 2017-06-03 11:00 -:-
42 MKS ISKRA PSZCZYNA KS SIÓDEMKA TYCHY 2017-06-03 11:00 -:-
43 TYSKI SPORT GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-06-04 15:00 -:-
44 LKS ORZEŁ KOZY LKS BESTWINA 2017-06-02 17:00 -:-
Kolejka 12
45 LKS CZANIEC LKS ORZEŁ KOZY 2017-06-09 17:00 -:-
46 LKS BESTWINA TYSKI SPORT 2017-06-10 10:00 -:-
47 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-06-09 18:00 -:-
48 KS SIÓDEMKA TYCHY KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-06-11 10:00 -:-
Kolejka 13
49 KS SIÓDEMKA TYCHY LKS CZANIEC 2017-06-15 17:00 -:-
50 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
51 MKS ISKRA PSZCZYNA LKS BESTWINA 2017-06-15 17:00 -:-
52 TYSKI SPORT LKS ORZEŁ KOZY 2017-06-15 17:00 -:-
Kolejka 14
53 LKS CZANIEC TYSKI SPORT 2017-06-18 14:00 -:-
54 LKS ORZEŁ KOZY MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-06-18 14:00 -:-
55 LKS BESTWINA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2017-06-18 14:00 -:-
56 KS SIÓDEMKA TYCHY GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2017-06-18 14:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam