III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Bytom-Zabrze-wiosna" Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS PIAST GLIWICE S.A. 9 27 9 0 0 28:8
2 TS POLONIA I BYTOM 9 18 6 0 3 19:11
3 KS CONCORDIA KNURÓW 9 16 5 1 3 23:16
4 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 9 16 5 1 3 21:17
5 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 9 15 5 0 4 20:22
6 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 8 12 4 0 4 15:14

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ KS CONCORDIA KNURÓW 2017-06-03 18:00 :
42 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-06-04 11:00 :
43 KS KORONA BARGŁÓWKA TS POLONIA I BYTOM 2017-05-18 17:00 0:2
44 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-06-04 11:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 TS POLONIA I BYTOM KS CONCORDIA KNURÓW 2017-03-26 11:00 0:4
2 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-03-26 15:00 2:4
3 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 2017-03-26 11:00 1:5
4 KS KORONA BARGŁÓWKA GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-03-26 11:00 1:2
Kolejka 2
5 KS CONCORDIA KNURÓW GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-02 11:00 7:7
6 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-04-01 17:00 3:0
7 GKS PIAST GLIWICE S.A. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ 2017-04-02 13:00 4:1
8 TS POLONIA I BYTOM MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-04-02 13:00 2:1
Kolejka 3
9 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ KS CONCORDIA KNURÓW 2017-04-09 13:15 2:1
10 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ TS POLONIA I BYTOM 2017-04-09 11:00 0:3
11 KS KORONA BARGŁÓWKA GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-04-09 11:00 0:2
12 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 2017-04-09 11:00 2:1
Kolejka 4
13 KS CONCORDIA KNURÓW KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 2017-04-18 18:00 3:1
14 GKS PIAST GLIWICE S.A. GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-18 16:00 2:0
15 TS POLONIA I BYTOM KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-04-18 16:00 6:0
16 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ 2017-04-18 11:15 4:2
Kolejka 5
17 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ KS CONCORDIA KNURÓW 2017-04-23 11:00 1:2
18 KS KORONA BARGŁÓWKA MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-04-23 11:00 1:3
19 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE TS POLONIA I BYTOM 2017-04-23 11:00 0:1
20 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-04-22 18:00 1:4
Kolejka 6
21 KS CONCORDIA KNURÓW GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-04-29 11:00 1:2
22 TS POLONIA I BYTOM KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 2017-05-31 18:00 -:-
23 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-28 19:00 1:5
24 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-05-25 18:00 :
Kolejka 7
25 KS KORONA BARGŁÓWKA KS CONCORDIA KNURÓW 2017-05-07 11:00 1:2
26 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ 2017-05-11 17:00 2:0
27 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-05-06 18:00 1:3
28 GKS PIAST GLIWICE S.A. TS POLONIA I BYTOM 2017-05-07 13:00 2:1
Kolejka 8
29 KS CONCORDIA KNURÓW TS POLONIA I BYTOM 2017-05-14 11:00 0:1
30 GKS PIAST GLIWICE S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-05-14 13:00 3:0
31 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ 2017-05-13 17:00 2:1
32 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-05-14 11:00 2:1
Kolejka 9
33 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS CONCORDIA KNURÓW 2017-05-17 18:00 1:3
34 KS KORONA BARGŁÓWKA KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 2017-05-21 11:00 0:1
35 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-05-21 11:00 2:5
36 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ TS POLONIA I BYTOM 2017-05-21 15:00 4:3
Kolejka 10
37 KS CONCORDIA KNURÓW MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-05-28 13:30 -:-
38 TS POLONIA I BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ 2017-05-28 11:00 -:-
39 GKS PIAST GLIWICE S.A. KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-05-28 13:00 -:-
40 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-27 18:00 -:-
Kolejka 11
41 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ KS CONCORDIA KNURÓW 2017-06-03 18:00 -:-
42 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-06-04 11:00 -:-
43 KS KORONA BARGŁÓWKA TS POLONIA I BYTOM 2017-05-18 17:00 0:2
44 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 12
45 KS CONCORDIA KNURÓW TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ 2017-06-11 11:00 -:-
46 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-06-11 15:00 -:-
47 TS POLONIA I BYTOM GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-11 11:00 -:-
48 GKS PIAST GLIWICE S.A. KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 2017-06-11 13:00 -:-
Kolejka 13
49 GKS PIAST GLIWICE S.A. KS CONCORDIA KNURÓW 2017-06-18 11:00 -:-
50 KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ TS POLONIA I BYTOM 2017-06-18 11:00 -:-
51 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE MSPN GÓRNIK ZABRZE_ 2017-06-18 11:00 -:-
52 KS KORONA BARGŁÓWKA TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ 2017-06-18 11:00 -:-
Kolejka 14
53 KS CONCORDIA KNURÓW KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-06-25 11:00 -:-
54 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY_ GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-25 11:00 -:-
55 MSPN GÓRNIK ZABRZE_ KS AKADEMIA PIŁKARSKA GLIWICE_ 2017-06-25 11:00 -:-
56 TS POLONIA I BYTOM GKS PIAST GLIWICE S.A. 2017-06-21 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam