Bytom: B1 Junior Młodszy "wiosna"

Data aktualizacji: 2017-05-27 19:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS RUCH RADZIONKÓW_ 5 15 5 0 0 24:5
2 TS SZOMBIERKI BYTOM 5 15 5 0 0 22:6
3 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 6 12 4 0 2 28:8
4 TS POLONIA BYTOM II 5 9 3 0 2 16:9
5 GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE 5 9 3 0 2 28:22
6 UKS UNIA STRZYBNICA 5 6 2 0 3 20:17
7 TSPN "NADZIEJA" BYTOM 6 6 2 0 4 13:12
8 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 5 3 1 0 4 20:29
9 LKS SOKÓŁ ORZECH 5 3 1 0 4 5:20
10 UKS ORZEŁ MIEDARY 5 0 0 0 5 5:53

Ostatnia kolejka (7) rozgrywek w sezonie 2016/2017

31 KS RUCH RADZIONKÓW_ GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-28 09:00 :
32 UKS ORZEŁ MIEDARY TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-28 10:30 :
33 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TS POLONIA BYTOM II 2017-05-28 10:00 :
34 UKS UNIA STRZYBNICA LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-29 17:00 :
35 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-05-27 13:00 1:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS RUCH RADZIONKÓW_ UKS UNIA STRZYBNICA 2017-04-09 09:00 2:1
2 TSPN "NADZIEJA" BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-04-08 13:00 5:2
3 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE UKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-10 17:00 10:0
4 LKS SOKÓŁ ORZECH GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-04-09 11:00 0:3
5 TS POLONIA BYTOM II TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-04-09 09:00 1:3
Kolejka 2
6 TS POLONIA BYTOM II KS RUCH RADZIONKÓW_ 2017-04-23 09:00 1:4
7 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-04-23 11:00 8:2
8 GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-04-23 09:30 0:8
9 TSPN "NADZIEJA" BYTOM UKS ORZEŁ MIEDARY 2017-04-22 13:00 7:0
10 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-04 17:00 4:11
Kolejka 3
11 KS RUCH RADZIONKÓW_ UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-06-18 11:00 -:-
12 UKS UNIA STRZYBNICA UKS ORZEŁ MIEDARY 2017-06-18 11:00 -:-
13 TSPN "NADZIEJA" BYTOM GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-18 11:00 -:-
14 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-06-18 11:00 -:-
15 LKS SOKÓŁ ORZECH TS POLONIA BYTOM II 2017-06-18 11:00 -:-
Kolejka 4
16 LKS SOKÓŁ ORZECH KS RUCH RADZIONKÓW_ 2017-05-06 13:30 0:4
17 TS POLONIA BYTOM II LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-05-07 09:00 4:1
18 TSPN "NADZIEJA" BYTOM TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-06 13:00 0:2
19 GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-07 09:30 1:5
20 UKS ORZEŁ MIEDARY UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-07 11:00 0:8
Kolejka 5
21 KS RUCH RADZIONKÓW_ UKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-23 18:00 11:1
22 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-13 10:00 5:7
23 UKS UNIA STRZYBNICA TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-16 17:00 2:3
24 TSPN "NADZIEJA" BYTOM TS POLONIA BYTOM II 2017-05-13 13:00 0:3
25 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-13 11:00 5:0
Kolejka 6
26 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE KS RUCH RADZIONKÓW_ 2017-05-21 11:00 2:3
27 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-20 13:00 0:3
28 TS POLONIA BYTOM II UKS UNIA STRZYBNICA 2017-05-21 09:00 7:1
29 TS SZOMBIERKI BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-20 15:00 6:1
30 GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE UKS ORZEŁ MIEDARY 2017-05-21 09:30 17:4
Kolejka 7
31 KS RUCH RADZIONKÓW_ GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-05-28 09:00 -:-
32 UKS ORZEŁ MIEDARY TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-05-28 10:30 -:-
33 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TS POLONIA BYTOM II 2017-05-28 10:00 -:-
34 UKS UNIA STRZYBNICA LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-05-29 17:00 -:-
35 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-05-27 13:00 1:2
Kolejka 8
36 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS RUCH RADZIONKÓW_ 2017-06-03 13:00 -:-
37 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE UKS UNIA STRZYBNICA 2017-06-04 17:00 -:-
38 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-06-04 11:00 -:-
39 TS POLONIA BYTOM II UKS ORZEŁ MIEDARY 2017-06-04 09:00 -:-
40 TS SZOMBIERKI BYTOM GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2017-06-04 09:00 -:-
Kolejka 9
41 KS RUCH RADZIONKÓW_ TS SZOMBIERKI BYTOM 2017-06-11 11:00 -:-
42 GKS ANDALUZJA II PIEKARY ŚLĄSKIE TS POLONIA BYTOM II 2017-06-11 09:30 -:-
43 UKS ORZEŁ MIEDARY LKS SOKÓŁ ORZECH 2017-06-11 11:00 -:-
44 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 2017-06-10 10:00 -:-
45 TSPN "NADZIEJA" BYTOM UKS UNIA STRZYBNICA 2017-06-10 13:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam