Racibórz: E1 Orlik "grupa D - wiosna"

Data aktualizacji: 2017-05-30 05:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS AP UNITED RYDUŁTOWY 8 24 8 0 0 92:11
2 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 8 16 5 1 2 58:28
3 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 8 10 3 1 4 46:31
4 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 8 8 2 2 4 22:55
5 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 8 7 2 1 5 31:33
6 GKS DĄB GASZOWICE II 8 3 0 3 5 4:95

Ostatnia kolejka (8) rozgrywek w sezonie 2016/2017

22 GKS DĄB GASZOWICE II LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-05-29 17:00 0:0
23 KS AP UNITED RYDUŁTOWY LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-05-29 17:00 11:2
24 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-05-29 17:00 11:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS AP UNITED RYDUŁTOWY GKS DĄB GASZOWICE II 2017-04-03 17:00 25:0
2 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-04-03 17:00 3:9
3 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-04-06 17:00 5:3
Kolejka 2
4 GKS DĄB GASZOWICE II LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-04-10 17:00 1:15
5 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-04-10 17:00 18:2
6 KS AP UNITED RYDUŁTOWY LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-04-10 17:00 4:3
Kolejka 3
7 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA GKS DĄB GASZOWICE II 2017-05-11 17:00 24:0
8 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA KS AP UNITED RYDUŁTOWY 2017-05-11 17:00 2:9
9 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-05-11 18:00 5:3
Kolejka 4
10 GKS DĄB GASZOWICE II KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-05-04 18:00 3:6
11 KS AP UNITED RYDUŁTOWY LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-05-04 18:00 4:2
12 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-05-04 18:00 6:2
Kolejka 5
13 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA GKS DĄB GASZOWICE II 2017-05-08 17:00 0:0
14 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-05-08 17:00 3:5
15 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA KS AP UNITED RYDUŁTOWY 2017-05-08 17:00 0:7
Kolejka 6
16 GKS DĄB GASZOWICE II KS AP UNITED RYDUŁTOWY 2017-05-15 17:00 0:25
17 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-05-15 17:00 6:3
18 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-05-15 17:00 3:4
Kolejka 7
19 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA GKS DĄB GASZOWICE II 2017-05-22 17:00 0:0
20 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-05-22 17:00 5:5
21 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA KS AP UNITED RYDUŁTOWY 2017-05-22 17:00 2:7
Kolejka 8
22 GKS DĄB GASZOWICE II LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-05-29 17:00 0:0
23 KS AP UNITED RYDUŁTOWY LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-05-29 17:00 11:2
24 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-05-29 17:00 11:0
Kolejka 9
25 KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA GKS DĄB GASZOWICE II 2017-06-05 --:-- -:-
26 LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA KS AP UNITED RYDUŁTOWY 2017-06-05 --:-- -:-
27 LKS PŁOMIEŃ KOBYLA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA 2017-06-05 --:-- -:-
Kolejka 10
28 GKS DĄB GASZOWICE II LKS PŁOMIEŃ KOBYLA 2017-06-12 --:-- -:-
29 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA LKS ZGODA ZAWADA KSIĄŻĘCA 2017-06-12 --:-- -:-
30 KS AP UNITED RYDUŁTOWY KS STAL KUŹNIA RACIBORSKA 2017-06-12 --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam