III liga wojewódzka C1 Trampkarz "WLT 02 Rybnik Wiosna" Grupa 3

Data aktualizacji: 2017-04-25 10:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS RYMER RYBNIK 4 12 4 0 0 24:7
2 MKS ŻORY 4 9 3 0 1 15:6
3 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 3 6 2 0 1 9:8
4 KS WICHER WILCHWY 3 6 2 0 1 8:4
5 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 4 3 1 0 3 3:17
6 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 3 3 1 0 2 7:4
7 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 3 0 0 0 3 5:13
8 UKS IKAR RACIBÓRZ 2 0 0 0 2 2:14

Ostatnia kolejka (4) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-04-22 10:00 :
14 KS RYMER RYBNIK MKS ŻORY 2017-04-22 10:00 4:2
15 KS WICHER WILCHWY LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-04-22 10:00 3:0
16 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-04-22 10:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS WICHER WILCHWY MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2017-03-25 10:00 2:4
2 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS RYMER RYBNIK 2017-03-25 10:00 2:6
3 UKS IKAR RACIBÓRZ KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-03-25 10:00 0:5
4 MKS ŻORY LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-03-25 13:00 8:0
Kolejka 2
5 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW MKS ŻORY 2017-04-12 17:00 1:3
6 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-04-01 10:00 2:1
7 KS RYMER RYBNIK UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-04-01 10:00 9:2
8 KS WICHER WILCHWY LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-04-01 10:00 3:0
Kolejka 3
9 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2017-04-08 10:00 3:4
10 UKS IKAR RACIBÓRZ KS WICHER WILCHWY 2017-04-19 17:00 :
11 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS RYMER RYBNIK 2017-04-08 10:00 1:5
12 MKS ŻORY KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-04-08 14:00 2:1
Kolejka 4
13 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-04-22 10:00 :
14 KS RYMER RYBNIK MKS ŻORY 2017-04-22 10:00 4:2
15 KS WICHER WILCHWY LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-04-22 10:00 3:0
16 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-04-22 10:00 :
Kolejka 5
17 UKS IKAR RACIBÓRZ MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2017-04-29 10:00 -:-
18 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-04-29 10:00 -:-
19 MKS ŻORY KS WICHER WILCHWY 2017-04-29 10:00 -:-
20 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW KS RYMER RYBNIK 2017-04-30 10:00 -:-
Kolejka 6
21 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW KS RYMER RYBNIK 2017-05-03 10:00 -:-
22 KS WICHER WILCHWY KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-05-03 10:00 -:-
23 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE MKS ŻORY 2017-05-03 10:00 -:-
24 UKS IKAR RACIBÓRZ LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-05-03 10:00 -:-
Kolejka 7
25 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2017-05-06 10:00 -:-
26 MKS ŻORY UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-05-06 10:00 -:-
27 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-05-07 10:00 -:-
28 KS RYMER RYBNIK KS WICHER WILCHWY 2017-05-06 10:00 -:-
Kolejka 8
29 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW KS WICHER WILCHWY 2017-05-13 10:00 -:-
30 KS RYMER RYBNIK LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-05-13 10:00 -:-
31 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-05-14 10:00 -:-
32 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA MKS ŻORY 2017-05-13 10:00 -:-
Kolejka 9
33 MKS ŻORY MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2017-05-20 10:00 -:-
34 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-05-20 10:00 -:-
35 UKS IKAR RACIBÓRZ KS RYMER RYBNIK 2017-05-20 10:00 -:-
36 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS WICHER WILCHWY 2017-05-20 10:00 -:-
Kolejka 10
37 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-05-27 10:00 -:-
38 KS WICHER WILCHWY UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-05-27 10:00 -:-
39 KS RYMER RYBNIK LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-05-27 10:00 -:-
40 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW MKS ŻORY 2017-05-28 10:00 -:-
Kolejka 11
41 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2017-06-03 10:00 -:-
42 MKS ŻORY KS RYMER RYBNIK 2017-06-03 10:00 -:-
43 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KS WICHER WILCHWY 2017-06-03 10:00 -:-
44 UKS IKAR RACIBÓRZ LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-06-03 10:00 -:-
Kolejka 12
45 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-06-07 17:00 -:-
46 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-06-07 17:00 -:-
47 KS WICHER WILCHWY MKS ŻORY 2017-06-07 17:00 -:-
48 KS RYMER RYBNIK KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-06-07 17:00 -:-
Kolejka 13
49 KS RYMER RYBNIK MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 2017-06-10 10:00 -:-
50 KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW KS WICHER WILCHWY 2017-06-11 10:00 -:-
51 MKS ŻORY LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE 2017-06-10 10:00 -:-
52 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA UKS IKAR RACIBÓRZ 2017-06-10 10:00 -:-
Kolejka 14
53 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2017-06-17 10:00 -:-
54 UKS IKAR RACIBÓRZ MKS ŻORY 2017-06-17 10:00 -:-
55 LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE KS PŁOMIEŃ CZUCHÓW 2017-06-17 10:00 -:-
56 KS WICHER WILCHWY KS RYMER RYBNIK 2017-06-17 10:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam