Rybnik: B1 Junior Młodszy "PLJM 00 gr.B Wiosna" Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-04-26 00:00:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 4 10 3 1 0 13:3
2 LKS ORZEŁ JANKOWICE 3 6 2 0 1 19:8
3 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 3 6 2 0 1 8:10
4 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 4 6 2 0 2 10:8
5 KS POLONIA MARKLOWICE 3 3 1 0 2 6:16
6 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 4 3 1 0 3 6:13
7 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 3 1 0 1 2 1:5

Ostatnia kolejka (4) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-04-23 10:00 2:1
14 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-04-23 10:00 4:0
15 PAUZJE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-04-23 00:00 :
16 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-04-22 10:00 9:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 PAUZUJE LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-04-15 --:-- -:-
2 LKS ORZEŁ JANKOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-03-26 10:00 2:5
3 KS POLONIA MARKLOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-03-26 10:00 4:3
4 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-03-26 10:00 0:3
Kolejka 2
5 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-04-02 10:00 4:1
6 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-04-02 10:00 2:1
7 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA KS POLONIA MARKLOWICE 2017-04-02 10:00 4:1
8 PAUZUJE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-04-02 --:-- -:-
Kolejka 3
9 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-04-08 10:00 8:2
10 KS POLONIA MARKLOWICE PAUZUJE 2017-04-09 --:-- -:-
11 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-04-07 19:00 0:0
12 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-04-09 16:00 6:0
Kolejka 4
13 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-04-23 10:00 2:1
14 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-04-23 10:00 4:0
15 PAUZUJE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-04-23 --:-- -:-
16 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-04-22 10:00 9:1
Kolejka 5
17 KS POLONIA MARKLOWICE LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-04-30 10:00 -:-
18 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-04-30 10:00 -:-
19 TKKF ZUCH ORZEPOWICE PAUZUJE 2017-04-30 --:-- -:-
20 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-04-30 10:00 -:-
Kolejka 6
21 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-05-03 10:00 -:-
22 PAUZUJE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-05-03 --:-- -:-
23 LKS ORZEŁ JANKOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-05-03 10:00 -:-
24 KS POLONIA MARKLOWICE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-05-03 10:00 -:-
Kolejka 7
25 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-05-07 10:00 -:-
26 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-05-07 16:00 -:-
27 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-05-07 10:00 -:-
28 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA PAUZUJE 2017-05-07 --:-- -:-
Kolejka 8
29 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE PAUZUJE 2017-05-14 --:-- -:-
30 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-05-14 10:00 -:-
31 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA KS POLONIA MARKLOWICE 2017-05-14 10:00 -:-
32 TKKF ZUCH ORZEPOWICE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-05-14 16:00 -:-
Kolejka 9
33 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-05-21 16:00 -:-
34 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-05-21 10:00 -:-
35 KS POLONIA MARKLOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-05-21 10:00 -:-
36 LKS ORZEŁ JANKOWICE PAUZUJE 2017-05-20 --:-- -:-
Kolejka 10
37 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-05-28 10:00 -:-
38 PAUZUJE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-05-28 --:-- -:-
39 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-05-28 10:00 -:-
40 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-05-28 10:00 -:-
Kolejka 11
41 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-06-04 10:00 -:-
42 TKKF ZUCH ORZEPOWICE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-06-04 16:00 -:-
43 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA PAUZUJE 2017-06-04 --:-- -:-
44 KS POLONIA MARKLOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-06-04 10:00 -:-
Kolejka 12
45 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE KS POLONIA MARKLOWICE 2017-06-08 17:00 -:-
46 LKS ORZEŁ JANKOWICE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-06-08 17:00 -:-
47 PAUZUJE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-06-08 --:-- -:-
48 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-06-08 17:00 -:-
Kolejka 13
49 TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE 2017-06-11 10:00 -:-
50 LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA PAUZUJE 2017-06-11 --:-- -:-
51 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-06-11 16:00 -:-
52 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA KS POLONIA MARKLOWICE 2017-06-11 10:00 -:-
Kolejka 14
53 LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2017-06-18 10:00 -:-
54 KS POLONIA MARKLOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2017-06-18 10:00 -:-
55 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROGOŹNA 2017-06-17 10:00 -:-
56 PAUZUJE TKKF JEDNOŚĆ GRABOWNIA 2017-06-18 --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam