Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW)

Data aktualizacji: 2017-04-25 12:20:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 CKS "PIAST" CIESZYN 4 12 4 0 0 26:6
2 KS "KUŹNIA" USTROŃ 3 7 2 1 0 13:4
3 UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA 4 7 2 1 1 12:5
4 KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE 3 3 1 0 2 11:9
5 RKS "CUKROWNIK" CHYBIE 3 0 0 0 3 2:20
6 LKS GOLESZÓW. 3 0 0 0 3 3:23

Ostatnia kolejka (4) rozgrywek w sezonie 2016/2017

10 RKS "CUKROWNIK" CHYBIE KS "KUŹNIA" USTROŃ 2017-05-03 10:00 :
11 CKS "PIAST" CIESZYN UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA 2017-04-22 12:30 3:1
12 KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE LKS GOLESZÓW. 2017-05-03 10:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 CKS "PIAST" CIESZYN RKS "CUKROWNIK" CHYBIE 2017-04-02 10:00 11:1
2 KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE KS "KUŹNIA" USTROŃ 2017-04-01 10:00 2:4
3 LKS GOLESZÓW. UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA 2017-04-04 17:00 1:7
Kolejka 2
4 RKS "CUKROWNIK" CHYBIE UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA 2017-04-09 09:00 0:3
5 KS "KUŹNIA" USTROŃ LKS GOLESZÓW. 2017-04-08 09:30 8:1
6 CKS "PIAST" CIESZYN KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE 2017-04-09 10:00 4:3
Kolejka 3
7 KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE RKS "CUKROWNIK" CHYBIE 2017-04-18 16:00 6:1
8 LKS GOLESZÓW. CKS "PIAST" CIESZYN 2017-04-18 16:00 1:8
9 UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA KS "KUŹNIA" USTROŃ 2017-04-18 10:00 1:1
Kolejka 4
10 RKS "CUKROWNIK" CHYBIE KS "KUŹNIA" USTROŃ 2017-05-03 10:00 -:-
11 CKS "PIAST" CIESZYN UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA 2017-04-22 12:30 3:1
12 KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE LKS GOLESZÓW. 2017-05-03 10:00 -:-
Kolejka 5
13 LKS GOLESZÓW. RKS "CUKROWNIK" CHYBIE 2017-04-30 11:00 -:-
14 UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE 2017-04-29 10:00 -:-
15 KS "KUŹNIA" USTROŃ CKS "PIAST" CIESZYN 2017-04-29 09:30 -:-
Kolejka 6
16 RKS "CUKROWNIK" CHYBIE CKS "PIAST" CIESZYN 2017-05-07 09:00 -:-
17 KS "KUŹNIA" USTROŃ KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE 2017-05-06 09:30 -:-
18 UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA LKS GOLESZÓW. 2017-05-07 10:00 -:-
Kolejka 7
19 UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA RKS "CUKROWNIK" CHYBIE 2017-05-13 10:00 -:-
20 LKS GOLESZÓW. KS "KUŹNIA" USTROŃ 2017-05-14 11:00 -:-
21 KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE CKS "PIAST" CIESZYN 2017-05-13 10:00 -:-
Kolejka 8
22 RKS "CUKROWNIK" CHYBIE KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE 2017-05-21 09:00 -:-
23 CKS "PIAST" CIESZYN LKS GOLESZÓW. 2017-05-21 10:00 -:-
24 KS "KUŹNIA" USTROŃ UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA 2017-05-20 09:30 -:-
Kolejka 9
25 KS "KUŹNIA" USTROŃ RKS "CUKROWNIK" CHYBIE 2017-05-28 10:00 -:-
26 UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA CKS "PIAST" CIESZYN 2017-05-28 10:00 -:-
27 LKS GOLESZÓW. KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE 2017-05-28 10:00 -:-
Kolejka 10
28 RKS "CUKROWNIK" CHYBIE LKS GOLESZÓW. 2017-06-04 09:00 -:-
29 KKS "SPÓJNIA" ZEBRZYDOWICE UKS APN "GÓRAL" ISTEBNA 2017-06-04 10:00 -:-
30 CKS "PIAST" CIESZYN KS "KUŹNIA" USTROŃ 2017-06-04 10:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam