Sosnowiec: IV liga okręgowa E1 Orlik "wiosna"

Data aktualizacji: 2017-04-26 21:30:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 4 12 4 0 0 25:10
2 KKS CZARNI SOSNOWIEC 5 12 4 0 1 22:10
3 BKS SARMACJA BĘDZIN 4 9 3 0 1 19:11
4 UKS AKADEMIA 2012 3 6 2 0 1 18:7
5 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 4 6 2 0 2 15:13
6 UKS AP SILESIA JAWORZNO 4 3 1 0 3 9:21
7 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 5 3 1 0 4 18:30
8 KP WARTA ZAWIERCIE 5 0 0 0 5 12:36

Ostatnia kolejka (5) rozgrywek w sezonie 2016/2017

17 UKS AKADEMIA 2012 BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-26 18:30 :
18 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-04-25 18:00 1:4
19 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-22 00:00 :
20 KP WARTA ZAWIERCIE KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-04-25 17:00 3:6

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-03-28 16:30 4:3
2 UKS AP SILESIA JAWORZNO KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-04-01 10:00 0:7
3 UKS AKADEMIA 2012 KP WARTA ZAWIERCIE 2017-03-25 10:30 11:1
4 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-03-30 17:00 4:6
Kolejka 2
5 BKS SARMACJA BĘDZIN KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-04 16:30 4:2
6 KP WARTA ZAWIERCIE MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-04 16:30 5:7
7 KKS CZARNI SOSNOWIEC UKS AKADEMIA 2012 2017-04-08 09:00 1:3
8 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-04-08 09:00 6:1
Kolejka 3
9 UKS AP SILESIA JAWORZNO BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-14 18:30 4:7
10 UKS AKADEMIA 2012 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-01 09:00 4:5
11 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-04-11 16:00 4:5
12 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE 2017-04-08 10:00 7:2
Kolejka 4
13 BKS SARMACJA BĘDZIN KP WARTA ZAWIERCIE 2017-04-18 17:00 5:1
14 KKS CZARNI SOSNOWIEC KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-15 09:00 3:0
15 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-15 09:00 10:2
16 UKS AP SILESIA JAWORZNO UKS AKADEMIA 2012 2017-04-22 --:-- -:-
Kolejka 5
17 UKS AKADEMIA 2012 BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-26 18:30 :
18 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-04-25 18:00 1:4
19 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-22 --:-- -:-
20 KP WARTA ZAWIERCIE KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-04-25 17:00 3:6
Kolejka 6
21 BKS SARMACJA BĘDZIN KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-05-05 18:00 -:-
22 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-05 18:00 -:-
23 UKS AP SILESIA JAWORZNO KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-06 10:00 -:-
24 UKS AKADEMIA 2012 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-05 18:30 -:-
Kolejka 7
25 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-09 16:00 -:-
26 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA UKS AKADEMIA 2012 2017-04-29 10:00 -:-
27 KP WARTA ZAWIERCIE UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-05-09 18:00 -:-
28 KKS CZARNI SOSNOWIEC ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-29 09:00 -:-
Kolejka 8
29 BKS SARMACJA BĘDZIN ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-12 18:00 -:-
30 KKS CZARNI SOSNOWIEC UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-05-12 18:00 -:-
31 KP WARTA ZAWIERCIE UKS AKADEMIA 2012 2017-05-12 18:00 -:-
32 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-13 10:00 -:-
Kolejka 9
33 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-20 10:00 -:-
34 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-16 16:00 -:-
35 UKS AKADEMIA 2012 KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-05-13 09:00 -:-
36 UKS AP SILESIA JAWORZNO ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-19 18:30 -:-
Kolejka 10
37 BKS SARMACJA BĘDZIN UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-05-23 18:00 -:-
38 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC UKS AKADEMIA 2012 2017-05-20 09:00 -:-
39 KKS CZARNI SOSNOWIEC MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-23 18:00 -:-
40 KP WARTA ZAWIERCIE KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-23 18:00 -:-
Kolejka 11
41 KP WARTA ZAWIERCIE BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-30 18:00 -:-
42 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-05-27 10:00 -:-
43 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-30 16:00 -:-
44 UKS AKADEMIA 2012 UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-05-27 09:00 -:-
Kolejka 12
45 BKS SARMACJA BĘDZIN UKS AKADEMIA 2012 2017-06-06 18:00 -:-
46 UKS AP SILESIA JAWORZNO MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-10 10:00 -:-
47 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-06 18:00 -:-
48 KKS CZARNI SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2017-06-06 18:00 -:-
Kolejka 13
49 KKS CZARNI SOSNOWIEC BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-13 18:00 -:-
50 KP WARTA ZAWIERCIE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-06-13 18:00 -:-
51 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA UKS AP SILESIA JAWORZNO 2017-06-17 10:00 -:-
52 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA UKS AKADEMIA 2012 2017-06-13 16:00 -:-
Kolejka 14
53 BKS SARMACJA BĘDZIN MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-20 18:00 -:-
54 UKS AKADEMIA 2012 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-21 18:30 -:-
55 UKS AP SILESIA JAWORZNO KP WARTA ZAWIERCIE 2017-06-24 10:00 -:-
56 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KKS CZARNI SOSNOWIEC 2017-06-20 18:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam