Katowice: IV liga okręgowa C2 Trampkarz "wiosna"

Data aktualizacji: 2017-04-25 12:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 AKS MIKOŁÓW 4 12 4 0 0 12:3
2 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 4 9 3 0 1 14:2
3 LKS UNIA KOSZTOWY 3 6 2 0 1 11:4
4 MKS SIEMIANOWICZANKA 4 6 2 0 2 15:9
5 RUCH CHORZÓW SA 3 6 2 0 1 7:4
6 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 3 3 1 0 2 6:8
7 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 3 0 0 0 3 4:14
8 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 4 0 0 0 4 0:25

Ostatnia kolejka (4) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 AKS MIKOŁÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-22 09:00 4:1
14 RUCH CHORZÓW SA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 1:3
15 LKS UNIA KOSZTOWY GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 6:0
16 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-23 16:00 3:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS UNIA KOSZTOWY AKS MIKOŁÓW 2017-03-26 10:00 0:3
2 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. RUCH CHORZÓW SA 2017-03-25 10:30 1:3
3 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-05 17:30 2:6
4 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-03-25 11:00 0:8
Kolejka 2
5 AKS MIKOŁÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-02 14:00 1:0
6 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-12 15:00 8:0
7 RUCH CHORZÓW SA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-25 18:00 :
8 LKS UNIA KOSZTOWY SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-04-27 15:00 -:-
Kolejka 3
9 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. AKS MIKOŁÓW 2017-04-09 09:00 2:4
10 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS UNIA KOSZTOWY 2017-04-20 17:30 1:5
11 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA RUCH CHORZÓW SA 2017-04-08 11:30 0:3
12 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-08 12:00 3:0
Kolejka 4
13 AKS MIKOŁÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-22 09:00 4:1
14 RUCH CHORZÓW SA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 1:3
15 LKS UNIA KOSZTOWY GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 6:0
16 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-23 16:00 3:1
Kolejka 5
17 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW AKS MIKOŁÓW 2017-04-29 11:00 -:-
18 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-11 17:00 -:-
19 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-04-29 11:30 -:-
20 MKS SIEMIANOWICZANKA RUCH CHORZÓW SA 2017-04-29 10:45 -:-
Kolejka 6
21 AKS MIKOŁÓW RUCH CHORZÓW SA 2017-05-06 14:00 -:-
22 LKS UNIA KOSZTOWY MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-06 11:00 -:-
23 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-07 10:45 -:-
24 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-06 11:00 -:-
Kolejka 7
25 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 2017-05-13 11:30 -:-
26 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-13 11:30 -:-
27 MKS SIEMIANOWICZANKA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-13 11:30 -:-
28 RUCH CHORZÓW SA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-13 15:00 -:-
Kolejka 8
29 AKS MIKOŁÓW LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-17 18:00 -:-
30 RUCH CHORZÓW SA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-17 16:00 -:-
31 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-17 18:00 -:-
32 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-17 18:00 -:-
Kolejka 9
33 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 2017-05-20 11:30 -:-
34 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-20 11:00 -:-
35 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW RUCH CHORZÓW SA 2017-05-20 11:00 -:-
36 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-21 13:00 -:-
Kolejka 10
37 AKS MIKOŁÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-27 09:00 -:-
38 LKS UNIA KOSZTOWY AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-27 11:00 -:-
39 RUCH CHORZÓW SA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 11:00 -:-
40 MKS SIEMIANOWICZANKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 11:00 -:-
Kolejka 11
41 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS MIKOŁÓW 2017-06-04 11:15 -:-
42 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA RUCH CHORZÓW SA 2017-06-03 11:30 -:-
43 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-06-03 11:00 -:-
44 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-06-03 11:00 -:-
Kolejka 12
45 AKS MIKOŁÓW AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-06-07 18:00 -:-
46 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-07 15:00 -:-
47 LKS UNIA KOSZTOWY KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-07 18:00 -:-
48 RUCH CHORZÓW SA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-07 18:00 -:-
Kolejka 13
49 RUCH CHORZÓW SA AKS MIKOŁÓW 2017-06-10 11:00 -:-
50 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-06-10 11:00 -:-
51 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-06-10 11:00 -:-
52 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-06-10 11:00 -:-
Kolejka 14
53 AKS MIKOŁÓW GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-17 11:00 -:-
54 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-17 11:00 -:-
55 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-17 11:00 -:-
56 LKS UNIA KOSZTOWY RUCH CHORZÓW SA 2017-06-17 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam