Katowice: IV liga okręgowa C2 Trampkarz "wiosna"

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 AKS MIKOŁÓW 10 30 10 0 0 45:5
2 RUCH CHORZÓW SA 9 19 6 1 2 29:21
3 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 9 18 6 0 3 33:9
4 LKS UNIA KOSZTOWY 9 16 5 1 3 27:22
5 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 10 12 4 0 6 29:33
6 MKS SIEMIANOWICZANKA 10 12 4 0 6 36:26
7 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 9 3 1 0 8 12:60
8 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 10 3 1 0 9 15:50

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

37 AKS MIKOŁÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-27 09:00 5:1
38 LKS UNIA KOSZTOWY AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-28 09:00 4:1
39 RUCH CHORZÓW SA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-30 18:00 :
40 MKS SIEMIANOWICZANKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 11:00 2:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS UNIA KOSZTOWY AKS MIKOŁÓW 2017-03-26 10:00 0:3
2 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. RUCH CHORZÓW SA 2017-03-25 10:30 1:3
3 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-05 17:30 2:6
4 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-03-25 11:00 0:8
Kolejka 2
5 AKS MIKOŁÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-02 14:00 1:0
6 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-12 15:00 8:0
7 RUCH CHORZÓW SA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-25 18:00 3:0
8 LKS UNIA KOSZTOWY SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-25 15:00 3:1
Kolejka 3
9 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. AKS MIKOŁÓW 2017-04-09 09:00 2:4
10 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS UNIA KOSZTOWY 2017-04-20 17:30 1:5
11 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA RUCH CHORZÓW SA 2017-04-08 11:30 0:3
12 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-08 12:00 3:0
Kolejka 4
13 AKS MIKOŁÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-22 09:00 4:1
14 RUCH CHORZÓW SA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 1:3
15 LKS UNIA KOSZTOWY GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 6:0
16 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-23 16:00 3:1
Kolejka 5
17 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW AKS MIKOŁÓW 2017-04-28 17:00 0:10
18 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-11 17:00 3:6
19 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-29 18:00 :
20 MKS SIEMIANOWICZANKA RUCH CHORZÓW SA 2017-05-23 15:00 1:4
Kolejka 6
21 AKS MIKOŁÓW RUCH CHORZÓW SA 2017-05-06 14:00 10:1
22 LKS UNIA KOSZTOWY MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-06 11:00 4:2
23 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-07 10:45 1:3
24 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-06 11:00 4:6
Kolejka 7
25 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 2017-05-13 11:30 0:4
26 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-15 17:00 5:0
27 MKS SIEMIANOWICZANKA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-13 11:30 2:3
28 RUCH CHORZÓW SA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-13 15:00 3:3
Kolejka 8
29 AKS MIKOŁÓW LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-17 18:00 2:0
30 RUCH CHORZÓW SA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-17 16:00 7:2
31 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-17 18:00 4:5
32 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-22 18:00 11:2
Kolejka 9
33 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 2017-05-20 11:30 0:2
34 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-20 11:00 1:10
35 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW RUCH CHORZÓW SA 2017-05-20 11:00 1:4
36 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. LKS UNIA KOSZTOWY 2017-05-21 13:00 9:2
Kolejka 10
37 AKS MIKOŁÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-05-27 09:00 5:1
38 LKS UNIA KOSZTOWY AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-28 09:00 4:1
39 RUCH CHORZÓW SA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-30 18:00 -:-
40 MKS SIEMIANOWICZANKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-27 11:00 2:0
Kolejka 11
41 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS MIKOŁÓW 2017-06-04 11:15 -:-
42 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA RUCH CHORZÓW SA 2017-06-03 11:30 -:-
43 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-06-03 11:00 -:-
44 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-06-03 11:00 -:-
Kolejka 12
45 AKS MIKOŁÓW AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-06-07 18:00 -:-
46 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-07 15:00 -:-
47 LKS UNIA KOSZTOWY KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-07 18:00 -:-
48 RUCH CHORZÓW SA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-07 18:00 -:-
Kolejka 13
49 RUCH CHORZÓW SA AKS MIKOŁÓW 2017-06-10 11:00 -:-
50 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS UNIA KOSZTOWY 2017-06-10 11:00 -:-
51 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. 2017-06-10 11:00 -:-
52 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-06-10 11:00 -:-
Kolejka 14
53 AKS MIKOŁÓW GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-17 11:00 -:-
54 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-17 11:00 -:-
55 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. II RUDA ŚL. MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-17 11:00 -:-
56 LKS UNIA KOSZTOWY RUCH CHORZÓW SA 2017-06-17 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam