III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Katowice-Sos.-wiosna" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS ROZWÓJ KATOWICE 10 21 7 0 3 28:13
2 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 9 18 5 3 1 16:7
3 PKS JÓZEFKA CHORZÓW 10 16 5 1 4 17:18
4 BKS SARMACJA BĘDZIN 8 12 4 0 4 22:20
5 UKS RUCH CHORZÓW 9 12 4 0 5 15:21
6 ORBITA BUKOWNO 8 11 3 2 3 15:14
7 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 9 11 3 2 4 18:15
8 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 9 2 0 2 7 6:29

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

49 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-06-10 11:00 :
50 UKS RUCH CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-10 11:00 :
51 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. ORBITA BUKOWNO 2017-06-10 11:00 :
52 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-24 18:00 1:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 BKS SARMACJA BĘDZIN PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-03-25 11:00 5:3
2 ORBITA BUKOWNO Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-03-25 11:00 0:0
3 KS ROZWÓJ KATOWICE UKS RUCH CHORZÓW 2017-03-26 12:00 3:1
4 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2017-03-25 11:30 2:2
Kolejka 2
5 PKS JÓZEFKA CHORZÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2017-04-12 16:00 0:0
6 UKS RUCH CHORZÓW GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-04-01 11:00 4:1
7 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-01 11:00 3:2
8 BKS SARMACJA BĘDZIN ORBITA BUKOWNO 2017-04-01 11:00 4:0
Kolejka 3
9 ORBITA BUKOWNO PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-04-09 14:00 2:3
10 KS ROZWÓJ KATOWICE BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-08 14:00 2:3
11 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-04-08 09:00 0:0
12 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-08 13:00 4:1
Kolejka 4
13 PKS JÓZEFKA CHORZÓW UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-24 18:00 0:3
14 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2017-05-24 18:00 3:0
15 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-05-30 17:00 -:-
16 ORBITA BUKOWNO KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-30 17:00 -:-
Kolejka 5
17 KS ROZWÓJ KATOWICE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-04-29 13:00 2:0
18 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA ORBITA BUKOWNO 2017-06-13 18:00 -:-
19 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-13 18:00 -:-
20 UKS RUCH CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-06-14 18:00 -:-
Kolejka 6
21 PKS JÓZEFKA CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-05-06 11:00 1:0
22 BKS SARMACJA BĘDZIN UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-05 15:00 7:1
23 ORBITA BUKOWNO SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2017-05-06 11:00 4:1
24 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-05-07 13:00 5:0
Kolejka 7
25 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-05-13 09:00 2:3
26 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-14 13:00 1:2
27 UKS RUCH CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2017-05-13 11:00 3:2
28 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-13 11:00 2:0
Kolejka 8
29 PKS JÓZEFKA CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-17 18:00 5:1
30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ORBITA BUKOWNO 2017-05-17 18:00 2:2
31 UKS RUCH CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-17 16:00 0:2
32 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-05-17 15:00 8:0
Kolejka 9
33 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-05-20 14:00 0:2
34 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-20 09:00 0:1
35 KS ROZWÓJ KATOWICE Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-05-20 14:00 2:3
36 ORBITA BUKOWNO BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-20 11:00 2:1
Kolejka 10
37 PKS JÓZEFKA CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2017-05-27 11:00 0:3
38 BKS SARMACJA BĘDZIN KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-27 10:00 1:5
39 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-05-27 11:00 3:0
40 UKS RUCH CHORZÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2017-05-27 11:00 1:2
Kolejka 11
41 UKS RUCH CHORZÓW PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-06-03 13:00 -:-
42 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-06-03 10:45 -:-
43 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-03 11:30 -:-
44 KS ROZWÓJ KATOWICE ORBITA BUKOWNO 2017-06-04 13:00 -:-
Kolejka 12
45 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-06-07 18:00 -:-
46 ORBITA BUKOWNO GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-06-07 18:00 -:-
47 BKS SARMACJA BĘDZIN SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2017-06-07 18:00 -:-
48 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski UKS RUCH CHORZÓW 2017-06-07 18:00 -:-
Kolejka 13
49 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-06-10 11:00 -:-
50 UKS RUCH CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-10 11:00 -:-
51 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. ORBITA BUKOWNO 2017-06-10 11:00 -:-
52 GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-24 18:00 1:3
Kolejka 14
53 PKS JÓZEFKA CHORZÓW GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA 2017-06-17 11:00 -:-
54 KS ROZWÓJ KATOWICE SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2017-06-17 11:00 -:-
55 ORBITA BUKOWNO UKS RUCH CHORZÓW 2017-06-17 11:00 -:-
56 BKS SARMACJA BĘDZIN Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-06-17 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam