III liga wojewódzka E1 Orlik "Katowice-Sos.-wiosna" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-04-25 12:20:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS GIEKSA KATOWICE SA 4 12 4 0 0 47:6
2 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3 9 3 0 0 14:9
3 ORBITA BUKOWNO 4 6 2 0 2 24:16
4 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 3 4 1 1 1 19:17
5 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 4 4 1 1 2 8:26
6 KS ROZWÓJ KATOWICE 3 3 1 0 2 12:13
7 JSP SZCZAKOWIANKA 4 2 0 2 2 14:17
8 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 3 0 0 0 3 7:41

Ostatnia kolejka (4) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-24 17:00 :
14 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA ORBITA BUKOWNO 2017-04-24 18:00 2:4
15 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-28 18:00 :
16 GKS GIEKSA KATOWICE SA JSP SZCZAKOWIANKA 2017-04-24 17:00 4:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 2017-03-27 16:30 11:4
2 GKS GIEKSA KATOWICE SA MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-03-27 16:30 18:1
3 JSP SZCZAKOWIANKA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-03-27 16:30 4:5
4 KS ROZWÓJ KATOWICE ORBITA BUKOWNO 2017-03-27 16:30 8:5
Kolejka 2
5 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. ORBITA BUKOWNO 2017-04-03 16:30 2:12
6 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-03 16:30 5:2
7 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA JSP SZCZAKOWIANKA 2017-04-03 16:30 2:2
8 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-04-03 16:30 2:7
Kolejka 3
9 GKS GIEKSA KATOWICE SA UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 2017-04-10 17:00 18:1
10 JSP SZCZAKOWIANKA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-10 17:00 6:6
11 KS ROZWÓJ KATOWICE MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-10 16:00 2:3
12 ORBITA BUKOWNO KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-10 17:00 3:4
Kolejka 4
13 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-24 17:00 :
14 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA ORBITA BUKOWNO 2017-04-24 18:00 2:4
15 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-28 18:00 -:-
16 GKS GIEKSA KATOWICE SA JSP SZCZAKOWIANKA 2017-04-24 17:00 4:2
Kolejka 5
17 JSP SZCZAKOWIANKA UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 2017-05-01 18:00 -:-
18 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-25 16:30 -:-
19 ORBITA BUKOWNO KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-01 15:00 -:-
20 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-29 13:00 -:-
Kolejka 6
21 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-08 18:00 -:-
22 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-06 12:30 -:-
23 GKS GIEKSA KATOWICE SA ORBITA BUKOWNO 2017-05-08 18:00 -:-
24 JSP SZCZAKOWIANKA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-08 18:00 -:-
Kolejka 7
25 KS ROZWÓJ KATOWICE UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 2017-05-12 18:00 -:-
26 ORBITA BUKOWNO JSP SZCZAKOWIANKA 2017-05-12 18:00 -:-
27 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-12 18:00 -:-
28 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-12 18:00 -:-
Kolejka 8
29 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-15 18:00 -:-
30 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-15 18:00 -:-
31 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW JSP SZCZAKOWIANKA 2017-05-15 18:00 -:-
32 ORBITA BUKOWNO KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-15 18:00 -:-
Kolejka 9
33 ORBITA BUKOWNO UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 2017-05-22 18:00 -:-
34 KS ROZWÓJ KATOWICE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-22 18:00 -:-
35 JSP SZCZAKOWIANKA MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-22 18:00 -:-
36 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-22 18:00 -:-
Kolejka 10
37 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-29 18:00 -:-
38 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA JSP SZCZAKOWIANKA 2017-05-29 18:00 -:-
39 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-29 18:00 -:-
40 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2017-05-29 18:00 -:-
Kolejka 11
41 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 2017-06-02 18:00 -:-
42 ORBITA BUKOWNO MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-02 18:00 -:-
43 KS ROZWÓJ KATOWICE KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-02 18:00 -:-
44 JSP SZCZAKOWIANKA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-06-02 18:00 -:-
Kolejka 12
45 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. JSP SZCZAKOWIANKA 2017-06-05 18:00 -:-
46 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-06-05 18:00 -:-
47 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA ORBITA BUKOWNO 2017-06-05 18:00 -:-
48 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-06-05 18:00 -:-
Kolejka 13
49 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. 2017-06-12 18:00 -:-
50 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-12 18:00 -:-
51 ORBITA BUKOWNO GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-06-12 18:00 -:-
52 KS ROZWÓJ KATOWICE JSP SZCZAKOWIANKA 2017-06-12 18:00 -:-
Kolejka 14
53 UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL. KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-06-19 18:00 -:-
54 JSP SZCZAKOWIANKA ORBITA BUKOWNO 2017-06-19 18:00 -:-
55 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-06-19 18:00 -:-
56 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-19 18:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam