III liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-04-25 12:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 3 6 2 0 1 9:4
2 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 3 6 2 0 1 11:7
3 ORBITA BUKOWNO 3 6 2 0 1 3:5
4 GKS GIEKSA KATOWICE SA 3 5 1 2 0 2:1
5 KS ROZWÓJ KATOWICE 2 3 1 0 1 3:2
6 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 3 3 1 0 2 4:5
7 PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2 1 0 1 1 1:2
8 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3 1 0 1 2 1:8

Ostatnia kolejka (3) rozgrywek w sezonie 2016/2017

9 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-04-09 11:00 2:1
10 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-04-08 13:30 0:0
11 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ORBITA BUKOWNO 2017-04-09 11:00 4:0
12 KS ROZWÓJ KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-04-09 11:00 3:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS GIEKSA KATOWICE SA PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-03-26 11:00 0:0
2 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC ORBITA BUKOWNO 2017-03-26 11:00 1:2
3 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-03-26 09:00 1:7
4 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-03-26 11:00 2:0
Kolejka 2
5 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-26 16:30 -:-
6 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-04-02 09:00 4:3
7 ORBITA BUKOWNO KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-02 10:00 1:0
8 GKS GIEKSA KATOWICE SA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-02 11:30 2:1
Kolejka 3
9 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-04-09 11:00 2:1
10 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-04-08 13:30 0:0
11 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ORBITA BUKOWNO 2017-04-09 11:00 4:0
12 KS ROZWÓJ KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-04-09 11:00 3:0
Kolejka 4
13 PKS JÓZEFKA CHORZÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 --:-- -:-
14 ORBITA BUKOWNO KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-04-22 --:-- -:-
15 GKS GIEKSA KATOWICE SA Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-04-23 --:-- -:-
16 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-23 --:-- -:-
Kolejka 5
17 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-04-30 11:00 -:-
18 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-30 11:00 -:-
19 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-04-30 11:00 -:-
20 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA ORBITA BUKOWNO 2017-04-29 11:00 -:-
Kolejka 6
21 PKS JÓZEFKA CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2017-05-06 13:30 -:-
22 GKS GIEKSA KATOWICE SA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-07 11:00 -:-
23 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
24 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-05-07 11:00 -:-
Kolejka 7
25 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-05-14 11:00 -:-
26 KS ROZWÓJ KATOWICE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-14 11:00 -:-
27 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-13 14:00 -:-
28 ORBITA BUKOWNO GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-14 11:00 -:-
Kolejka 8
29 PKS JÓZEFKA CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-18 18:00 -:-
30 ORBITA BUKOWNO ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-18 18:00 -:-
31 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-18 15:45 -:-
32 KS ROZWÓJ KATOWICE Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-05-18 18:00 -:-
Kolejka 9
33 KS ROZWÓJ KATOWICE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-05-20 11:00 -:-
34 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-21 11:00 -:-
35 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2017-05-21 12:30 -:-
36 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 10
37 PKS JÓZEFKA CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-28 13:30 -:-
38 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-28 11:30 -:-
39 ORBITA BUKOWNO Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-05-28 11:00 -:-
40 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 11
41 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-06-01 15:45 -:-
42 KS ROZWÓJ KATOWICE ORBITA BUKOWNO 2017-06-01 18:00 -:-
43 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-06-01 16:00 -:-
44 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-06-01 18:30 -:-
Kolejka 12
45 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-06-03 11:00 -:-
46 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-06-04 11:00 -:-
47 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-06-04 11:00 -:-
48 ORBITA BUKOWNO MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 13
49 ORBITA BUKOWNO PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2017-06-11 11:00 -:-
50 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-06-11 09:00 -:-
51 KS ROZWÓJ KATOWICE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-06-11 11:00 -:-
52 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-06-11 13:30 -:-
Kolejka 14
53 PKS JÓZEFKA CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2017-06-18 11:00 -:-
54 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2017-06-18 11:00 -:-
55 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-06-18 11:00 -:-
56 GKS GIEKSA KATOWICE SA ORBITA BUKOWNO 2017-06-18 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam