Katowice: V liga okręgowa D1 Młodzik "wiosna"

Data aktualizacji: 2017-04-26 00:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS GIEKSA II KATOWICE SA 4 12 4 0 0 19:2
2 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 4 9 3 0 1 10:3
3 MKS SIEMIANOWICZANKA 4 8 2 2 0 12:6
4 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 4 5 1 2 1 11:11
5 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 4 4 1 1 2 6:5
6 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 4 4 1 1 2 9:14
7 GKS KATOWICE 4 3 1 0 3 4:16
8 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 4 0 0 0 4 2:16

Ostatnia kolejka (4) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-22 13:00 2:2
14 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-04-23 09:30 2:2
15 GKS GIEKSA II KATOWICE SA GKS KATOWICE 2017-04-23 13:30 6:0
16 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 2:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS GIEKSA II KATOWICE SA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-03-26 13:30 3:1
2 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2017-03-25 09:00 1:0
3 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-03-26 09:30 1:4
4 GKS KATOWICE LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-03-26 09:30 1:5
Kolejka 2
5 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-03-29 17:30 6:2
6 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS KATOWICE 2017-04-02 11:30 4:1
7 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-02 09:30 3:0
8 GKS GIEKSA II KATOWICE SA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-04-02 13:30 3:0
Kolejka 3
9 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-09 11:00 7:0
10 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2017-04-09 10:00 1:7
11 GKS KATOWICE KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2017-04-09 09:30 2:1
12 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-08 14:00 2:2
Kolejka 4
13 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-04-22 13:00 2:2
14 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-04-23 09:30 2:2
15 GKS GIEKSA II KATOWICE SA GKS KATOWICE 2017-04-23 13:30 6:0
16 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-04-22 11:00 2:0
Kolejka 5
17 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-04-27 16:00 -:-
18 GKS KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-04-30 09:30 -:-
19 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2017-04-26 16:30 :
20 MKS SIEMIANOWICZANKA KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2017-04-30 09:15 -:-
Kolejka 6
21 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2017-05-07 13:30 -:-
22 GKS GIEKSA II KATOWICE SA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-06 13:30 -:-
23 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-05-06 13:00 -:-
24 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS KATOWICE 2017-05-06 09:30 -:-
Kolejka 7
25 GKS KATOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-11 18:00 -:-
26 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-11 18:00 -:-
27 MKS SIEMIANOWICZANKA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-11 18:00 -:-
28 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2017-05-12 17:00 -:-
Kolejka 8
29 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2017-05-14 13:00 -:-
30 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-14 11:30 -:-
31 MKS SIEMIANOWICZANKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-13 09:15 -:-
32 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GKS KATOWICE 2017-05-13 14:00 -:-
Kolejka 9
33 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-20 13:00 -:-
34 GKS KATOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-05-21 09:30 -:-
35 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2017-05-21 10:00 -:-
36 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2017-05-21 09:00 -:-
Kolejka 10
37 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-25 16:30 -:-
38 GKS GIEKSA II KATOWICE SA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-05-25 16:30 -:-
39 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW GKS KATOWICE 2017-05-25 16:00 -:-
40 MKS SIEMIANOWICZANKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-05-25 18:00 -:-
Kolejka 11
41 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-05-28 09:30 -:-
42 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2017-05-27 14:00 -:-
43 GKS KATOWICE GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2017-05-28 09:30 -:-
44 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-05-28 10:00 -:-
Kolejka 12
45 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-04 15:30 -:-
46 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS KATOWICE 2017-06-03 12:30 -:-
47 GKS GIEKSA II KATOWICE SA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-06-03 13:30 -:-
48 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-04 15:30 -:-
Kolejka 13
49 KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2017-06-11 09:30 -:-
50 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2017-06-11 09:15 -:-
51 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2017-06-11 09:30 -:-
52 GKS KATOWICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2017-06-11 09:30 -:-
Kolejka 14
53 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW GKS KATOWICE 2017-06-18 09:30 -:-
54 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2017-06-18 09:30 -:-
55 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 2017-06-17 13:00 -:-
56 GKS GIEKSA II KATOWICE SA KS GTV STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW 2017-06-18 09:30 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam