III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos.-wiosna" Grupa 4 (RW)

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 10 25 8 1 1 34:7
2 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 10 21 6 3 1 26:6
3 GKS GIEKSA KATOWICE SA 10 20 6 2 2 23:10
4 LKS POGOŃ IMIELIN 10 15 5 0 5 25:30
5 UKS RUCH CHORZÓW 10 14 4 2 4 18:21
6 BKS SARMACJA BĘDZIN 10 12 3 3 4 23:16
7 KP WARTA ZAWIERCIE 10 7 2 1 7 17:32
8 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 10 0 0 0 10 11:55

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

37 UKS RUCH CHORZÓW SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-28 15:00 6:1
38 GKS GIEKSA KATOWICE SA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-27 11:00 1:0
39 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS POGOŃ IMIELIN 2017-05-28 09:30 5:1
40 KP WARTA ZAWIERCIE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-27 10:00 1:7

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS GIEKSA KATOWICE SA UKS RUCH CHORZÓW 2017-03-25 09:00 0:2
2 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-03-26 09:30 0:3
3 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2017-03-26 09:30 5:1
4 LKS POGOŃ IMIELIN KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-03-25 10:00 1:2
Kolejka 2
5 UKS RUCH CHORZÓW KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-01 15:00 0:5
6 KP WARTA ZAWIERCIE LKS POGOŃ IMIELIN 2017-04-01 10:00 3:4
7 BKS SARMACJA BĘDZIN ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-02 09:30 1:6
8 GKS GIEKSA KATOWICE SA SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-04-01 11:00 5:1
Kolejka 3
9 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-09 09:30 2:4
10 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-04-09 09:30 2:0
11 LKS POGOŃ IMIELIN BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-08 10:00 1:0
12 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2017-04-08 11:30 2:1
Kolejka 4
13 UKS RUCH CHORZÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2017-04-22 13:00 2:3
14 BKS SARMACJA BĘDZIN KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-04-23 09:30 0:0
15 GKS GIEKSA KATOWICE SA LKS POGOŃ IMIELIN 2017-04-22 10:00 6:1
16 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-04-23 09:30 3:5
Kolejka 5
17 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-30 09:30 3:1
18 LKS POGOŃ IMIELIN SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-04 17:00 9:0
19 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-04-28 11:00 2:2
20 KP WARTA ZAWIERCIE BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-04-29 10:00 0:0
Kolejka 6
21 UKS RUCH CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-07 11:00 2:2
22 GKS GIEKSA KATOWICE SA KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-06 11:00 2:0
23 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-07 09:30 0:2
24 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC LKS POGOŃ IMIELIN 2017-05-06 09:00 6:0
Kolejka 7
25 LKS POGOŃ IMIELIN UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-11 18:00 5:0
26 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-11 15:30 0:0
27 KP WARTA ZAWIERCIE SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-10 18:00 6:3
28 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-11 18:00 1:3
Kolejka 8
29 UKS RUCH CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-13 17:00 0:0
30 BKS SARMACJA BĘDZIN SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-14 09:30 11:0
31 KP WARTA ZAWIERCIE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-14 12:00 0:4
32 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW LKS POGOŃ IMIELIN 2017-05-14 09:30 6:0
Kolejka 9
33 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-21 11:00 0:1
34 LKS POGOŃ IMIELIN KP WARTA ZAWIERCIE 2017-05-20 10:00 3:2
35 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-05-20 09:00 3:0
36 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-05-21 09:30 1:4
Kolejka 10
37 UKS RUCH CHORZÓW SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-28 15:00 6:1
38 GKS GIEKSA KATOWICE SA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-05-27 11:00 1:0
39 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS POGOŃ IMIELIN 2017-05-28 09:30 5:1
40 KP WARTA ZAWIERCIE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-05-27 10:00 1:7
Kolejka 11
41 KP WARTA ZAWIERCIE UKS RUCH CHORZÓW 2017-06-01 18:00 -:-
42 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-01 15:30 -:-
43 LKS POGOŃ IMIELIN GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-06-01 18:00 -:-
44 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-05-31 15:00 -:-
Kolejka 12
45 UKS RUCH CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-06-03 15:00 -:-
46 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA LKS POGOŃ IMIELIN 2017-06-04 09:30 -:-
47 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-06-03 11:00 -:-
48 BKS SARMACJA BĘDZIN KP WARTA ZAWIERCIE 2017-06-04 09:30 -:-
Kolejka 13
49 BKS SARMACJA BĘDZIN UKS RUCH CHORZÓW 2017-06-08 16:15 -:-
50 KP WARTA ZAWIERCIE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2017-06-11 09:30 -:-
51 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2017-06-11 09:30 -:-
52 LKS POGOŃ IMIELIN ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2017-06-11 09:30 -:-
Kolejka 14
53 UKS RUCH CHORZÓW LKS POGOŃ IMIELIN 2017-06-17 11:00 -:-
54 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2017-06-18 09:30 -:-
55 SALOS DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE 2017-06-18 09:30 -:-
56 GKS GIEKSA KATOWICE SA BKS SARMACJA BĘDZIN 2017-06-18 09:30 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam